0 312 544 42 86
0532 499 24 84

İzmir Klima Tamiri

İzmir Klima Tamiri

Klima Bakım, Montaj, Söküm ve Gaz Dolumunun Klima Tamiri Üzerinde Etkisi ve Nedenleri


Ev ve iş yerlerinde ki hava sıcaklık değerlerini en iyi şekilde ayarlayana bilmeniz için klimalar yüksek bir kullanım rahatlığı sunmaktadır. Klimalar her mekânda havanın daha yaşanılır bir ortam haline getirilmesinde yüksek standartlara sahip olmaktadır. İzmir klima tamiri firmamız tüm klima markalarının bakım ve tamir işlemlerinde üstün bir hizmet sunmaktadır.


İzmir Klima Servisi olarak ansızın arıza veren ya da yüksek bir ses ile çalışmaya başlayan klimalar mutlaka zamanında bakımdan geçirilmelidir. İzmir klima tamiri konusunda profesyonel olan firmamız tüm marka klimalarınızı aynı gün içerisinde tamir etmektedir. Bunun yanında belirli aralıklarla sizlere klima bakımı hizmeti de vermekteyiz.


Zaman zaman bakım yapıldığında klimalar arıza riski ile karşı karşıya kalmazlar. Böyle zamanlarda İzmir klima bakım işlemlerinde sizlere zamanında hizmet veriyoruz. Başta İzmir’in Karabağlar, Buca, Konak, Balçova, Bornava, Gaziemir olmak üzere İzmir ve tüm çevresine vermiş olduğumuz klima tamir ve bakım hizmetlerinde her zaman kaliteye özen gösteriyoruz.

izmir klima tamiri servisi
izmir klima tamiri


İzmir Klima Tamir İçin Klima Bakımı ve Temizliği Önemi


İzmir klima tamiri ve bakımı konusunda müşterilerimizin tüm klima sorunlarına hızlı bir çözüm sunmaktayız. Klima Tamir Servisi firması olarak her türden bakım periyoduna önem veren bir firmayız. Hizmetlerimiz sırasında bir sorun olmaması için profesyonel kişilerle çalışmaya özen gösteriyoruz. Klima bakım ve temizliği konusunda mutlaka tüm ince detaylara özen gösteriyoruz. Klima temizliği sırasında yapılan çalışmalar şöyledir:


• Klimaların filtrelerinin temizlenmesi en önemli aşamalardan biridir.
• Hem iç hem de dış ünite fanları tek tek tozdan temizlenir.
• Temizleme sırasında özel solüsyonlar kullanılır.
• Filtreler yıkanır ve kuruduktan sonra yerine takılır.
• Klima elektrik tesisatı sorunu varsa bakım sırasında giderilir.


Tüm bu bakım çalışmaları sırasında olası arıza durumu söz konusu ise mutlaka temizlenmesine gereken özen gösterilir. Bu hizmet sırasında klima gaz dolumu gerekiyor ise mutlaka bunun da yapılmasına özen gösteriyoruz. Gaz dolumu sırasında mutlaka klimanın performansını artıracak şekilde bir dolum gerçekleştirilmektedir. Periyodik yapılan klima bakımları cihazın performansını yükselterek, cihazın daha uzun ömürlü olması sağlar . Klima tam performans ile çalışacağından dolayı cihaz yıpranmaz.

izmir klima temizliği ve bakımı servisi
izmir klima temizliği ve bakımı


Doğru Klima Montajının Klima Tamiri Üzerine Etkisi


Klimaların bazen bulundukları yerden bir başka yere takılması gerekebilir. Böyle durumlarda klima montajı gereklidir. Klima sökme işini büyük bir titizlikle gerçekleştiren firmamız cihazın yeni yerine kolaylıkla monte edilmesine de yardımcı olmaktadır. Karşıyaka klima montajı konusunda sizlere en iyi desteği veren firmamız aynı zamanda Çiğli ve Bayraklı gibi tüm ilçelerde de hizmetler sunmaktadır.


İzmir klima tamiri firması olarak sizlere klima sökme ve takma işlemlerinde gerekli tüm destekleri sunmaktayız. Taşınma sırasında ya da klimanın ev içerisinde yerinin değiştirilmesinde bizlerden her zaman hizmet alabilirsiniz. Cihazların performansının yüksek olması için mutlaka müşterilerimize bu konuda en detaylı bilgilendirme işlemlerini de yapmaya özen göstermekteyiz.

izmir klima sökme servisi
izmir klima sökme


İzmir Klima Tamirinde Klima Gaz Dolumunun Önemi


Klimaların çalışabilmesi için mutlaka yeterli miktarda gaz barındırması gereklidir. Bu gaz fazla olduğunda ya da az miktarda kaldığında yeterli performansa sahip olamaz. Klima gaz dolumu konusunda firmamız sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Ancak bu hizmeti vermeden önce mutlaka firmamız klima içinde ki gaz miktarını ölçmektedir. Bu süreçte gazın tükenmesi zamanla klimanın ısıtma ya da soğutma yapmaması anlamına gelmektedir. Dış ünitede yaptığımız tespitler ile klima gaz dolumu işlemini gerçekleştirir ve düzenli bir şekilde çalışmasını sağlarız.


İzmir klima tamiri çalışmaları sırasında eğer sorun gaz kaynaklı ise mutlaka sorunun giderilmesinde uzun vadeli çözümler sunuyoruz. Gazın eksik olup olmadığını anlamak için mutlaka klima dış ünitesinde ki belirtilere bakıyoruz. Öncelikle ince gaz borusunu inceliyoruz. Bu boruda bir kaçak var mı ya da kırık meydana gelmiş mi diye bakıyoruz. Burada özellikle buzlanma ya da bir karlanma sorunu var ise mutlaka gazın azaldığına işarettir. Bu tespiti yaptıktan sonra profesyonel olarak en iyi ekipmanlar ile klima gaz dolumu işlemini yapıyoruz.

izmir klima gaz dolumu
izmir klima gaz dolumu


İzmir Klima Tamir Fiyatları


İzmir klima tamiri firması olarak sizlere klima arızaları konusunda en iyi tamir desteğini sunuyoruz. Parça değişiminde en iyi parçaların kullanılmasını sağlamaktayız. Klima tamir işlemlerinde dikkat ettiğimiz bir diğer önemli konu da tamir edilen bir arızanın uzun bir süre tekrar etmemesidir. Klima gaz dolumu ya da sökme işlemlerinde en uygun fiyatlarla hizmetler veriyoruz. Başta, Arçelik, Beko, Vestel, Daikin, Mitsubishi, Toshiba, Lg olmak üzere tüm klima markalarını hizmet veriyoruz.


İİzmir klima tamiri fiyatları konusunda firmamızdan en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. Fiyatlar arızanın boyutlarına ve parça değişimlerine göre farklılık göstermektedir. Firmamızdan bilgi almak için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.Yaptığımız işlemlere 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz.

izmir klima montaj servisi
izmir klima montajı

Yorumlar: 10

Yorumunuzu ekleyin