0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servisi


Demirdöküm klima servisi olarak yıllardır hizmet veren firmamız klimalarınızın daha uzun ömürlü olabilmesi için profesyonel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Üstün niteliklerde hizmetler veren firmamız bu süreçte son derece detaylı çalışmalar gerçekleştiriyor. Bir klimada meydana gelebilecek tüm arızalar konusunda deneyimli olan Demirdöküm klima montajı servisi firmamız en iyi ekipmanları kullanarak tamir hizmetini yerine getirmektedir.


Klimalar yaz kış kullanılan cihazlardır. Bu cihazların her zaman bakıma ihtiyaç duyduğunun bilinmesi gereklidir. Her cihazın bir ömrü vardır ve klimalar da bu cihazlardan biridir. Eğer yüksek fiyatlara satın aldığınız klimanızı uzun yıllar daha kullanmaya devam etmek isterseniz mutlaka periyodik olarak bakımlarının gerçekleştirilmesini sağlamanız gerekmektedir.
Demirdöküm klima bakım ve tamir sürecinde klimalarınızın performansını yükseltecek düzeyde hizmet veriyoruz. Bu hizmetler klimanın ömrünü uzatmakla kalmıyor aynı zamanda yüksek performansı sayesinde enerjiden de tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Demirdöküm klima servisi firmamız son derece yüksek kalitede hizmetler vermektedir.

Ankara Demirdöküm klima servisi
Demirdöküm klima servisi


Demirdöküm Klima Tamiri ve Arızaları


Demirdöküm klimalar her ne kadar çok iyi standartlarda olsa da bazen donanımdan kaynaklı sorunlar ortaya çıkarabiliyor. Bazen de kullanıcı hataları nedeniyle sorun yaşayabilen cihazlardır. Demirdöküm Klima Tamir konusunda klimalarınızda en sıklıkla karşılaşabileceğiniz problemler arasında şunları saymak mümkün olmaktadır:


• Klimanın fanlarının çalışmaması
• Sıcak ya da soğuk olarak hava üflememesi
• İç ya da dış ünitenin çok yüksek sesle çalışması
• Soğutmanın yeterli seviyede olmaması
• Sistemin kısa devre yapması
• Su akıtması
• Gazının bitmesi


Tüm klimalarda olduğu gibi Demirdöküm klima da çoğu kez arızalandığı zaman Demirdöküm arıza kodu vermektedir. Servis olarak yukarıda belirtiğimiz bu sorunlar klimalarda en sık karşılaşılan sorunlar arasında yer almaktadır. Demirdöküm klima servisi alanında yıllardır hizmet veren firmamız bu hizmetler konusunda sizlere beklentilerinizin ötesinde bir destek sunmaktadır. Tüm arıza ve tamir süresince sizlere her konuda bilgi vererek yaptığımız işlemler konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Ayrıca firma olarak klima parça değişimlerinde Demirdöküm klimanın orijinal yedek parçasını kullanıyoruz. Yaptığımız tamir işlemlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz.

klima tamir servisi
klima tamir servisi


Demirdöküm Klima Montajı ve Demontajı ( Sökme – Takma )


Demirdöküm klima servisi olarak sizlere beklentilerinizin ötesinde bir destek vermeye büyük önem veriyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız tüm hizmetlerinde kurumsal olarak hizmetler vermektedir. Bu süreçte mutlaka sorunların kesin olarak çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. Bakım işlemlerinde periyodik davranmaya özen gösteriyoruz. Demirdöküm klima sökümü işlemeleri konusunda da bizlerden hizmet alabilirsiniz.


Bunların yanında Demirdöküm klima montaj ve demonte gibi konularda da müşteri gereksinimlerine en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Eğer klimalarınızın taşınması gerekiyor ise mekân içerisinde en uygun yerin tespit edilmesini sağlıyor sonra da gerekli montajı gerçekleştiriyoruz.


Yıllardır bu sektörde olan firmamız özellikle balkon ya da pencere dışına yapılan monteleme işleminde profesyonel hareket etmektedir. Profesyonellik gerektiren bu işlem sırasında hem iş güvenliğine gereken önemi veriyor hem de son derece sağlam bir klima motoru montajı gerçekleştiriyoruz.

Klima Gaz Dolumu
Klima Gaz Dolumu


Demirdöküm Klimalar İçin Periyodik Bakım


Demirdöküm klima servisi olarak sizlere bakım sürecinde de gereken tüm hizmeti veriyoruz. Cihazlar yıl boyu tozdan performansını düşürebilmektedir. Bu nedenle de firmamız sizlere her sene periyodik olarak Demirdöküm klima temizliği hizmeti sunabilmektedir. Bakım hizmetleri sırasında filtreler ve fanlar en çok önem verdiğimiz alanlar içerisindedir. Bununla birlikte klima gaz dolumu gibi konularda da firmamız sizlere oldukça iyi standartlarda hizmetler vermektedir.


Elektrik tesisatları kontrol edilir ve ses kontrolleri de yapılarak bakım süreci tam teşekküllü olarak tamamlanır. Bu bakım hizmetini klimanın çalışma durumunda göre yılda bir ya da iki defa yaptırmak klimanızın ömrünü uzatması açısından son derece önemlidir. Klima bakımında önem verdiğimiz en önemli konu olası sorunların da bu süreçte tespit edilmesidir. Yanan bir kablo bağlantısı ya da çalışmayan bir fan var ise klimalar tam olarak işlevini yitirmeden bu sorunun çözülmesi sağlanmaktadır.Bunlara ek olarak Demirdöküm klima gaz dolumu gerektiğinde de bizleri arayabilirsiniz.


Demirdöküm klima servisi olarak klimalarınızın hem bakımının yapılması hem de arızası varsa tamirinin gerçekleştirilmesi için firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz. Bu hizmetler tamamen garantili olarak verilmektedir. Ayrıca Demirdöküm Kombi Servisliği Markanın Teknik Servisliği Yapmaktadır.

Klima Temizliği
Klima Temizliği

Yorumlar: 1

Yorumunuzu ekleyin