0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Bornova Klima Servisi

Bornova Klima Servisi

Bornova klima servisi konusunda müşterilerimize yüksek kalite standartlarında klima tamir ve klima temizleme hizmetleri vermekteyiz. Her ne kadar klimalar evlerde ve işyerlerinde hayatı kolaylaştıran cihazlar olsa da bu cihazların belirli bir ömrü olduğu unutulmamalıdır. Yüksek fiyatlara satın alınan klimalara zamanında yapılmayan bakımları yüzünden genellikle 5 yıl ile 10 yıl arasında bir ömür biçilmektedir.


Markalar tarafından özel olarak üretilen bu cihazların daha uzun süre kullanılabilmesi için yıllık periyodik bakımlarının zamanında yapılması son derece önemlidir. Bornova klimacı olarak kaliteli ve hızlı işleminin yapılabilmesi için bu alanda sizlere en profesyonel desteği veriyoruz. İzmir Klima Servisimize Gün içerisinde bizlere ulaşarak arıza kaydı veya bakım randevusu oluşturularak tüm müşterilerimize hızlı bir şekilde klimalarının işlemlerinizi sorunsuz yapıyoruz.

İzmir Bornova Klima Servisi
İzmir Bornova Klima Servisi


Garantili Bornova Klima Servisi


Kalite standartları bakımından müşteri memnuniyeti firmamız açısından son derece önemlidir. Bornova klima tamiri konusunda müşteri memnuniyeti her zaman önem verdiğimiz konulardan biridir. Klimalarda meydana gelebilecek kullanıcı hatasından kaynaklı problemler ve donanımsal sorunlar kolaylıkla çözülebilmektedir.


İzmir Klima Servisi olarak bazı arızalar son derece zorlu olduğundan gerektiğinde klimalarınızın atölyelerimizde de tamir etmek üzere sökme işlemi yapabilmekteyiz. Böyle durumlarda mutlaka öncelikle yerinde sorunları çözmeye özen gösteriyoruz. Bir klimanın sorunun ne olduğunu anlayıp fiyat tarifesi çıkararak sizin onayınızdan geçtikten sonra tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

izmir klima tamiri servisi
izmir klima tamiri


Bornova Klima Tamir İşlemlerinde Profesyonel Firma


Yetkili servis düzeyinde teknik servis hizmetler sunan İzmir Bornova klima servisi firmamız cihazlarınızın son derece profesyonel bir şekilde tamir edilmesini sağlamaktadır. Fan problemleri, filtre sorunları, elektrik aksamından kaynaklı problemler bir gün iç ve dış ünite de yüksek oranda etrafa yayılan gürültü, gaz dolumu, kompresör gibi konularda sizlere gerekli tüm hizmetleri vermeye çalışıyoruz.


Bu hizmetleri alabilmek için firmamızı aramanız ve bizlerden hizmet talebinde bulunmanız yeterli olmaktadır. Klima gaz dolumu cihazınızın yüksek performansta çalışması açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu cihazın beklentilerinizden çok daha iyi bir şekilde çalışabilmesi için mutlaka diğer bakımlarının zamanında yapılması gereklidir.

izmir klima sökme servisi
izmir klima sökme


Bornova Klima Bakım ve Temizliği


Bornova klima temizliği konusunda firmamızdan gerekli hizmetleri alabilirsiniz. Bir klima temizliği hizmeti sırasında mutlaka hem iç ünitenin hem de dış ünitenin gerekli şekillerde temizlenmesini sağlamaktayız. Bornova Klima Servisi olarak Teknik servis olarak müşterilerimize dünya standartlarında bir hizmet sunuyor ve klimalarının daha düşük bir enerji ile çalışmasını sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz hizmetlerde mutlaka kaliteye büyük bir önem vermekteyiz.


Klimalarınızın uygun bir şekilde temizlenmesi için firmamız büyük bir titizlik göstermektedir. Bu süreçte klima temizliğini büyük bir önem veren Bornova klimacı firmamız hem filtrelerin hem fanların hem de diğer tesisat kısımlarının detaylı olarak temizlenmesini sağlamaktadır.


Klima temizliği ile ilgili olarak her daim profesyonel bir hizmet sunan firmamız sizlere periyodik olarak hizmet vermektedir. Bahar aylarında yapılması gereken bu temizlik işlemleri sırasında evinizi ya da iş yerinizin kirlenmesini önleyecek şekilde tedbirler almaktayız. Klima temizliği ve bakımı konusunda firmamızdan uygun fiyatlarda hizmetler alabilirsiniz.


Klimalarınızın bakım çalışmalarında mutlaka gerekli arıza tespitleri de yapılmaktadır. Olası bir arıza meydana gelecekse bu arızanın giderilmesi için gerekli her türlü tedbiri önceden almaya çalışıyoruz. Firmamızdan yüksek kalite standartlarında bir hizmet olarak cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamak mümkün hale gelmektedir.

izmir klima temizliği ve bakımı servisi
izmir klima temizliği ve bakımı


Bornova Klima İç ve Dış Ünite Taşıma


Bornova klima servisi olarak klimalarınızın yerinin değiştirilmesinde sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz sırasında klima sökme işlemleri oldukça titizlikle gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda klima montaj hizmetini de bizlerden almak isterseniz yeni mekânlarınızda en uygun yere klimalarınızın takılmasını sağlıyoruz.


Bu süreçte bir klimadan en yüksek verimliliği alabilmeniz için oldukça titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bornova Klimacı olarak klima sökme ve takma işlemleri konusunda sizlere her zaman hizmet verebilecek kapasiteye sahibiz.


Bizlere gerekli bilgileri bıraktığınız takdirde firma çalışanlarımız aynı gün içerisinde hizmet vermek için bulunduğunuz yere gelmektedir. İzmir Bornova klima servisi olarak sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir destek sunuyoruz.

İzmir Klima Montajı
İzmir Klima Montajı


Bornova Klima Gaz Dolumu


Bornova klima gaz dolumu konusunda müşterilerimize her zaman ulaşılabilir fiyatlar sunuyor ve gerekli çalışmaları bütçenize uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bornova klima servisi olarak her türlü klima markasının ve modelinin gaz dolumu hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.


Hızlı ve güvenilir bir hizmet almak isterseniz firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Başta Samsun klima, Daikin Klima, Mitsubishi Klima, Arçelik Klima, Vestel Klima, Fijutsu Klima, Bosch Klima ve Siemens Klima olmak üzere tüm klima markalarının İzmir Bornova da tüm işlemleri işçilik ve parça garantili olarak yapmaktayız. Standartlarımız son derece yüksek olup klimalar konusunda gerekli her türlü hizmeti bizlerden alabilirsiniz.

izmir klima gaz dolumu
izmir klima gaz dolumu

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin