0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Sincan Klima Servisi

Sincan Klima Servisi

Sincan Klima Servisi


Klimalar temel anlamda kişilere iklimlendirme desteği sağlayan efektif makinelerdir. Kapalı ortamlardaki hava döngüsünün değişikliklerini, kişilerin istediği düzeyde gerçekleştirmektedir. Ayrıca klimalar nem oranını yine klimanın kendisi ayarlayarak ortamdaki ferahlığı korur. İstediğiniz konforu en yüksek seviyeye çıkarmak için bu cihazların kullanımı gerçekleştirilir. Klimadan yeterli verimi almadığınızı fark ettiğiniz zaman bir klima servisi yetkilisine danışmanız faydalı olacaktır. Çünkü klima bakımındaki aksaklıklar çeşitli arızalara sebebiyet vermektedir. Bu gibi durumlarda Sincan klima servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Cihazlar, dışarıdaki soğuk hava atmosferini sirkülasyona maruz bırakarak aktif bir hava akışını sağlamaktadır. Bu sayede iç mekândaki ısı dengesi istenildiği gibi ayarlayabilme olanağı sunmaktadır. Özellikle kış aylarındaki iklim değişiklikleri ve bina dışındaki mantolama sistemi ortamdaki nem dengesini bozabilmektedir. Soğutma ve ısıtma işlemi aynı klimadan sağlanabilir ve bu klimalardan nem düzeyi ayarlanabilmektedir.


Yanlış montaj, ekovat termiğinde ve ekovat rölesinde arıza olan, sigortayı attıran, fazla enerji harcayıp istenilen performansı sunmayan klimalarda teknik servise ihtiyaç duyulmaktadır. Profesyonel kişilerin desteği ile bu çeşitli arızalara çözüm yolları aranmaktadır. Sincan klima servisi tam da bu konuda size yardımcı olacaktır.

sincan klima servisi
sincan klima servisi


Klimalara Neden Bakım Yaptırmalıyız?


Yaşadığımız ortamdaki bazı etkenler, klimalarda basit görünen büyük sorunlara sebep olabilmektedir. Örneğin, ortamdaki toz parçacıkları ve partiküller klima arızalarının en temel sebeplerinden biridir. Bunlar temizlenmediği takdirde cihazın içerisine ilerlemektedir. Bu nedenle partiküller cihazdaki filtrelere yapışıp zarar vermektedir. Cihazdaki alüminyum plakaya yapışan partiküller, bir süre sonra hava akışını olumsuz etkilemeye başlar. Böyle olunca da cihazdan üflenen havada beklenilen performans sağlanamaz. Bu durum klimanızı bozmakla kalmayıp, sağlığınızı da olumsuz şekilde etkileyebilmektedir.

• Uzman kişilerin önerdiği zaman aralıklarında klima bakımı yaptırmak, klimanızın ömrünü uzatmaktadır.
• Steril ve temiz bir ortamda rahat nefes alınabilmesi adına klima içi temizliği bakımı yaptırılmalıdır.
• Cihazı yüksek performansta ve uzun süreli kullanabilirsiniz.
• Elektrik kaçağı, çarpmalar ve yangın gibi durumlara sebebiyet vermemek adına bakım yaptırılmalıdır.
• Bütçenizi sarsan elektrik faturasının sebebini öğrenmiş olursunuz ve bu sorunu gidermek adına çalışmalar yaparsınız.
• Klimaları bakım zamanı geldiğinde bakıma sokmak, sizlerin sağlını tehlikeye sokmaz.
• Klimadan kaynaklı akciğer hastalıkları, astım, kalp hastalıkları ve lejyoner gibi hastalıkların önüne geçebilirsiniz.
• Özellikle bebek ve küçük çocukların kötü ve kirli hava solunumu kaynaklı rahatsızlıkları klimalarınızın bakımını yaptırarak önleyebilirsiniz.


Sincan klima servisi, sizin dilediğiniz her an hızlı ulaşım ve uzman ekipler ile klimanızın bakımını gerçekleştirmektedir.


Klima Bakımı Hangi Ne Zaman Yapılmalıdır?


Evlerde bulunan klimalar yılda en az 2 kez; ofis, mağaza ve fabrika gibi kişi akışının fazla olduğu alanlarda yılda en az 4 kez klima servis ekibi çağrılmalıdır. Klima servis ekibi de ortamın koşuluna ve klimanın iç düzenine bakarak klimayı bakıma alır. İlaçlı sular ile filtreleme işlemi gerçekleştirilerek, kondenser temizliği yapılmaktadır.


Sincan Klima Servisi Ne İşe Yarar?


Klima servisi sadece bakım veya arıza sorunları ile ilgilenmemektedir. Cihaz bakımı, arıza tespiti yapıldığı gibi klima montajı, tamiri ve gaz dolum işlemlerini de yapmaktadır. Ev, fabrika, okul, şirket gibi alanlarda mevcut olan klimalar için yetkili servisimiz en hızlı şekilde dediğiniz konuma ulaşmaktadır.


Sincan klima servisi, montajlama ve klima sökme işleminde odanın şekline ve büyüklüğüne göre klimanın konumunu profesyonel bir şekilde belirler. Ayrıca yeni alınan klimanın garantiye uygun bir şekilde montajının yapılması için uzman bir ekibe ihtiyaç duyulmaktadır.


En sık görülen klima arızalarında; gaz boşalması, filtre tıkanıklığı, kötü koku ve üfleme yetersizliği yer almaktadır. Gaz dolumu kontrolü, klimadan en yüksek verimin alınması adına yapılmaktadır. Elektrik kaçağı ya da çarpılmaya sebebiyet verebilecek durumlar teknik servis ile giderilir. Eksik ve yıpranan parçalar tespit edilmekte ve yeni parçalar ile değiştirilmektedir. En sonunda klimanın verimlilik testi yapılarak, montaj işlemi gerçekleştirilmektedir.


Sincan Klima Tamiri


Klima temizliği işleminin düzenli olarak gerçekleştirilmemesi durumunda klimalarda belirli arızalar meydana gelmektedir. Özellikle klimanın filtre bölümünde meydana gelen arızalar ile klima verimi düşmektedir. Bunun sonucunda ise klima kullanıcıları yüksek faturalar ile karşılaşmaktadır. Böyle durumlar yaşamamak için klima bakımının eksiksiz bir şekilde yaptırılması gerekir. Eğer klimanızda arıza meydana geldiyse, klima tamiri yapan bir firma ile anlaşmanız gerekir.

Sincan klima tamiri konusunda firmamız yılların verdiği deneyim ile hizmet vermektedir. Uzman kadromuz ile gerçekleştirdiğimiz klima servisi hizmetlerimizde klimalarınızın performansını artırmaktayız. Klima servisi hizmetlerimizde yer alan alternatif hizmetlerimiz arasında klima tamiri, klima temizliği, klima bakımı ve gaz dolumu hizmetlerimiz yer almaktadır. Bütçe dostu fiyatlarımız ile gerçekleştirdiğimiz işlemlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Alanında öncü olan firmamız ile iletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.


Sincan Klima Servisi Fiyatları


Klima bakımlarının düzeylerine göre genel bir fiyat listesi bulunmaktadır. Bu anlamda uygun ay da fahiş fiyatlandırma yapan pek çok firma karşınıza çıkabilmektedir. Piyasa ederinin çok altında fiyatlandırma yapan bir firma ile çalışmayı tercih edebilirsiniz. Ancak aldığınız hizmetin sonrasında beklediğiniz performans değişikliğini yakalayamayabilirsiniz. Bu nedenle uzman ve deneyimli teknik servisi ekibinden yardım almak size fayda sağlayacaktır.


Firmamızda filtrelerdeki yapışkan partiküllerin temizlenmesi, gaz dolumu ve genel bakım üzerinden bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Detaylara ulaşmak ve cazip fiyat teklifleri için Sincan klima servisi iletişim ağlarından bize ulaşabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin