0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Servisi

Klima Servisi; Bakım, Arıza, Tamir, Sökme Takma ve Gaz Dolumu


Klima servisi evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığınız klimalarının bakım ve tamir işlemleri için ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti sizlere veren firmalardır. Uzun yıllardır klima servisi sektöründe bulunan firmamız beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verir. Her türlü klima markasının ve tüm modellerinin bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştiren personellerimiz sektörün tüm dinamiklerini hakim kişilerdir. Bu süreçte müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız her türlü klima arızasını da sizlere en iyi desteği sağlar. Hizmet avantajlarımız arasında şunlar yer alır:


• Kendi firma servislerimiz ile klimaların olduğu yere ulaşırız.
• 7/24 klima servis hizmeti sunarız.
• Klimalardaki arızalar için garantili klima tamir hizmeti sunarız.
• Hizmetlerimiz ulaşılabilir fiyatlardadır.
• Beklentilerinizin karşılanmasına önem veririz.
• Sertifikalı çalışanlarımız vardır.


Klima arızaları konusunda deneyimli olan personellerimiz yedek parça değişiminde ve diğer türlü tamir işlemlerinde garantili bir hizmet sağlar. Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerde gereken her türlü özveriyi firmamızın çalışanları göstermektedir. Klima konusunda daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Göktürk Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Göktürk Klima Servisi
Göktürk Klima Servisi


Garantili Klima Servisi Hizmeti


Klima servis hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bizlerle iletişime geçtiklerinde en iyi standartlarda hizmeti alabilirler. Klimalar uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde çalışsa da belli bir zaman sonra yıl ömrünü tamamladığında artık çalışmayı tamamen doldurabilir. Böyle durumlarda da klimanızın yüksek bir performans ile çalışmaya devam edebilmesi için bakım ve tamir hizmeti almanız gerekir.


Klima bakım hizmeti konusunda firmamız 7/24 müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Yılın belli dönemlerinde yapılması gereken bu bakımlar da birçok önemli unsur göz önünde bulundurulur. Her türlü hizmet avantajını sizlere en iyi şekilde sunan firmamızdan klima bakım hizmetini profesyonel bir seviyede alabilirsiniz.


Beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanabilmesi için her türlü hizmet avantajını sizlere sunuyoruz. Klimalarınız yıl ömrünü tamamlamış olsa dahi iyi bir bakımla çalışmasına devam ettirebilir. Bu nedenle sürekli olarak klima satın almak yerine düzenli bir şekilde bakım yaptırdığınızda bu cihazlarınızı beklenenden çok daha uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Klima servisi olarak tüm tamir ve bakım gereksinimlerinize yanıt veriyoruz.

Klima Gaz Dolumu
Klima Gaz Dolumu


Klima Servisimizin Özellikleri,


Klima servisi sektöründe oldukça profesyonel ve öncü bir firma olarak iyi bir şirket imajına sahibiz. Müşteri yelpazemizin çok geniş olması ile birlikte personel kadromuzun geniş olması herkese zamanında hizmet verebilmemize olanak tanır. Acil klima servisi hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz 7/24 bizleri arayabilir ve en iyi standartlarda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte hızlı klima servisi hizmeti sunan firmamız aradığınız her türlü hizmet avantajını sizlere beklediğinizden daha iyi bir şekilde sunabilmektedir. Klima servisi olarak mutlaka şu özelliklere önem veriyoruz:


• Yetkili servis kalitesinde hizmet veriyoruz.
• Tüm mesleki yeterlilik belgelerine sahip bir firmayız.
• TSE yeterlilik belgesine sahip bir firmayız.
• OSGB iş güvenliği belgesine sahibiz.
• Faaliyet belgesi ve daha birçok alanda gerekli olan tüm evraklara sahip bir firmayız.
• Tamamen kurumsal değerler çerçevesinde hizmet sunarız.


Tüm bu avantajlarımız sayesinde firmamızdan kalite standartları yüksek bir hizmet alabilirsiniz. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren ve her türlü hizmeti sizlere en iyi şekilde sağlayan firmamız garantili ve standartları yüksek bir hizmet vermektedir. Sizlere sunduğumuz bu hizmetler çerçevesinde klimalarınızın çok daha yüksek standartlarda çalışmasını sağlayabilirsiniz.


Firmamız hem klima bakımı hem ve klima arızaları konusunda sizlere en iyi standartlarda hizmet sunar. Klima servisi hizmeti almak isterseniz 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin bize bıraktıkları arıza kayıtlarına kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak bu süreçte en iyi hizmeti almalarına yardımcı oluruz.

Klima Montajı
Klima Montajı


Klima Bakım Servisi


Klima servisi olarak en yaygın verdiğimiz hizmetlerden birisi bakım hizmetidir. Klimalar tüm elektronik eşyalar gibi bakıma en çok ihtiyaç duyan cihazlardır. Yılın belli dönemlerinde çok sık çalıştırılan klimalar toza en fazla maruz kalan cihazlardır. Hem iç ünitesi hem de dış ünitesi sürekli olarak toza maruz kaldığı için bu klimaları periyodik olarak temizlenmesi gerekir.


Aynı zamanda gaz kontrollerinin yapılması büyük bir önem taşır. Klimanın arıza vermesinin en büyük nedenlerinden birisi de gazının tükenmesi ve bakımının yapılmamasıdır. Bakım işlemleri sırasında fan ve filtrelerin temizlenmesi elektronik tesisatın kontrolden geçirilmesi ve gaz kontrollerinin yapılması en çok üzerinde durduğumuz noktalardır.


Bununla birlikte boruların kontrolleri de bakım sırasında üzerinde durduğumuz detaylar arasında yer alır. Klima bakımı aksatılmaması gereken bir hizmettir. Yetkili klima servisi kalitesinde sizlere en iyi şekilde hizmet vererek klimalarınızın ömrünün uzamasını sağlıyoruz. Bizlerden hizmet almak isterseniz 7/24 klima servisi firmamızı arayabilirsiniz.

Klima Temizliği
Klima Temizliği


Klima Arızaları ve Tamiri


Klima arızaları ve tamiri konusunda uzun yıllardır sektörde deneyim kazanmış bir firmayız. Klimaların arıza yapmasının en büyük nedeni bu cihazların bakımının eksik yapılmış olmasıdır. Bakım konusunda yeterli düzeyde hizmet almadığımızda cihazlarınızın içerisinde bulunan donanımlar yavaş yavaş kapasitesini düşürmeye başlar. Bununla birlikte belli bir zaman sonra tamamen çalışmayı durdurarak ciddi anlamda bir sorun meydana getirir.


Klima servisi firması olarak sizlere her türlü arıza da profesyonel bir destek sunarız. Klima arızaları ve tamiri konusunda bizlere ulaştığınızda ilk olarak cihazlarınıza ne tür bir problem olduğunu araştırırız. İyi bir analiz sürecinden sonra klimanızın iç ve dış kısımlarını açarak arızaların giderilmesini sağlarız.


Arızalar büyük bir ihtimalle dış ünite de meydana gelir. Bu nedenle dış üniteyi yerinden çıkarıp iç parçalarını tek tek kontrol ederek arızanın neden kaynaklandığını saptamaya çalışırız. Bu süreçte eğer parça değişimi yapmamız gerekiyorsa mutlaka parçanın markanın orijinal parçası olmasına özen gösteririz.


Böylelikle klimalarınız da herhangi bir problem yaşanmadan kısa sürede sizlere teslim edilmesini sağlayabiliriz. Merkez klima servisi olarak sizlere her türlü avantajı en iyi şekilde sağlarız. En yakın klima servisi olarak her türlü ihtiyacınızın kısa sürede giderilmesini sağlar bu cihazların kesintisiz bir şekilde çalışmasına olanak tanıyabiliriz. Klima servisi olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz.


Klima Montaj ve Sökme


Klima servisi olarak belli başlı hizmetleri profesyonel seviyede veriyoruz. Bunlardan birisi de klima sökme ve yeniden montajını yapma işlemleridir. Klima dış ünitesi sökme işlemi yapılacağı zaman mutlaka sizlere en kolay şekli ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Eğer klimanızın yerini değiştirmek isterseniz veya bulunduğunuz evden taşınmanız gerekiyorsa klimaların sökülmesi gerekir. Hem iç hem de dış üniteyi yerinden zarar görmeden sökerek yeni mekanınıza taşıyıp burada yeniden montajını yapıyoruz.


Aynı evin içerisinde klimanın yerini değiştirmek isterseniz yine sizlere profesyonel bir seviyede hizmet veriyoruz. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren klima servisi firmamız montaj ve demonte konularında oldukça profesyonel çalışır. Bu süreçte 7/24 klima servisi firmamızı arayarak her türlü hizmet avantajımız dan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Klimaların yeniden montajının yapılması sırasında sizlere en uygun yer tahminleri konusunda da bilgiler veriyoruz.


Çünkü bir klima yanlış yere montaj yapıldığından performansı çok düşebilir. Bu da sizlere yüksek faturalar ve klima arızaları olarak geri dönüş sağlar. Müşterilerimize klimalarında en iyi performansı alabilmesi için mutlaka klimaların doğru yere konumlandırılmasına özen gösteriyoruz. Kombi servisi alakalı konularda https://gokturkkombiservis.com sitesimizi de okuyabilirsiniz.