0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Vestel Klima Temizleme

Vestel Klima Temizleme

Vestel Klima temizleme; Detaylı Klima Virüs ve Bakteri Temizliği


Klima modelleri her geçen gün yeni bir özellik ile kullanıcı beğenisine sunuluyor. Son derece kaliteli olan Vestel klimalar da birçok evde ve iş yerinde kullanılmaktadır. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan bu klimalar son derece yüksek kalite standartlarındadır. Ancak belirli bir zaman diliminden sonra mutlaka tamir edilmeleri gerekmektedir. Çünkü düzenli bakımları yapılmadığında zamanla bozulmaya başlarlar. Vestel klima temizleme yılın belli dönemlerinde periyodik bir şekilde yapılması gereken bir bakımdır.


Evde klima temizleme sizin tarafınızdan yapılabileceği gibi aynı zamanda profesyonel firmaların da yapması gereken bakımlar bulunmaktadır. Kullanıcı beklentisine en iyi şekilde yanıt verse de Vestel klimalar da düzenli aralıkta bakıma gereksinim duymaktadır. Klima Servisi olarak kalite standartları son derece yüksek olan Vestel klimalar düzenli bakımları yapıldığında yüksek bir performans ile çalışmaya devam edecektir.

ankara vestel klima servisi
vestel klima servisi


Vestel Klima Bakımı Nasıl Yapılır?


Vestel klima temizleme profesyonellik gerektiren bir konudur. Ancak zaman zaman basit bakım ve temizleme işlemlerini siz de yapabilirsiniz. Ön panelde bulunan filtreleri temizlemeniz ve iç kısımda ki tozu makine ile çektirmeniz yeterlidir.


Ancak firmamız tarafından yapılması gereken bakımlarda daha teknik konularla ilgilenmek gerekmektedir. Klima Temizliği işlemler sırasında fan ve tüm pervane temizlikleri yapılıyor. Eksik gazı varsa tamamlanıyor. Duyu yöntemi sayesinde cihazın ses kontrolleri yapılıyor ve görüntü kontrolü de bu sürede gerçekleştiriliyor. Elektrik tesisatları ve soket bağlantıları da yine bakım sırasında gerçekleştirilen uygulamalar arasındadır.

vestel klima temizleme
vestel klima temizleme

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin