0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Ankara Klima Temizliği

Ankara Klima Temizliği

Ankara Klima Temizliği: Detaylı Klima Virüs ve Bakteri Temizliği


Evler ve iş yerleri başta olmak üzere birçok kapalı alanda ısıtmada ve soğutmada imdadınıza yetişen klimalarınızın bakımını düzenli olarak yaptırmazsanız, ihtiyacınız olan konforu yeterli seviyelerde elde edemezsiniz. Klimalarda düzenli bakım demek, hem klimanın ömrünü uzatmak hem de daha verimli sonuçlar almak demektir. Siz de düzenli aralıklar ile Ankara klima temizliği hizmetlerimizi alarak yaz aylarını daha serin ve kış aylarını da sıcak olarak daha konforlu geçirebilirsiniz.

Ankara Klima Temizliği
Ankara Klima Temizliği

Klima Bakımı ve Temizliğini Ne Zaman Yaptırmalısınız?


Ankara klima temizliği için gerekli olacak hizmeti dilediğiniz her zaman firmamız aracılığı ile alabilirsiniz. Klima bakımı hizmetini birçok farklı firma müşterilerine sunar. Ancak klimalardaki bakımın tam anlamı ile kapsamlı şekillerde gerçekleştirilmesi ve uzun süre kullanım ömrünün sağlanması sadece güvenilir firmalar kapsamında mümkün olur. Zamanında ve doğru hizmetler ile klima bakım hizmeti almak için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


Klima bakımı profesyonel hizmetler gerektirir. Bakım esnasında klimanın tüm değer ve ölçüleri kontrol edilmelidir. Bununla birlikte bakımın mutlaka eşit aralıklar ile de tercih edilmesi önemlidir. Kış mevsiminin tam ortasında ya da yaz mevsimi ortalarında alacağınız bakım hizmeti uzun süreli olmaz. Bu hizmeti bahar aylarında sağlayarak mutlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Mevsim geçişlerine yakın dönemlerde sizler de firmamız ile iletişime geçerek profesyonel personellerimiz aracılığı ile ihtiyacınız olan klima bakım ve servis hizmetini en kısa süre içerisinde alabilirsiniz.


Klima Bakımı Hizmeti Nasıl Verilir?

Klimalarda gerçekleştirilen bakım hizmetlerin nasıl verildiği önemlidir. Ankara klima temizliği firmamız kapsamında sunulan bakım hizmetlerinde öncelikle cihazlarınız açılır. Öncelikle olarak cihazın mevsimine göre durumu gözetilir. Ardından cihazın elektrik tesisatları gözden geçirilir. Cihazın bütün bağlantılarının kontrol edilmesinin ardından cihazın evap denilen bölüm ve fanı klimalar için üretilen özel kimyasal ilaçlarla temizlenir. Bu kimyasallar insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Ayrıca bu temizlik sırasında klimanın su tavası ve drenaj hattı da temizlenmiş olmaktadır. Bu aşamada klimanın filtresi de temizlenir.

Gerekli olduğu durumlarda hava filtresini değiştirme hizmeti de müşterilerimize sunulur. Klimanın kasa denilen plastik aksamı da temizlenmektedir. Gerekli görüldüğü takdir de klimanın dış ünitesi de temizlenmektedir. Cihazın Ayrıca ısıtma ve soğutmasını sağlayan gazın da kontrolü ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Ayrıca Klima gaz eksiği durumunda müşterinin bilgisi dahilinde gaz dolumu da yapılmaktadır. Her bir işlem titizlik içerisinde gerçekleştirilir ve plan dâhilinde bakım hizmetleri sonlandırılarak klimalarınız sağlıklı bir şekilde sizlere teslim edilir.

ankara klima temizleme ve bakımı
ankara klima temizleme ve bakımı

Klimalarınızın Bakımını Unutursanız Ne Olur?


Genelde klimalar mevsimlik tercih edildikleri için birçok durumda bakım ve servis hizmetleri ev ve iş yeri sahipleri tarafından sürekli olarak ertelenir. Yaz mevsiminde rahatlık sağlayan klimalar ihtiyaca göre kış mevsiminde de tercih edilir ve mükemmel performans elde etmek için mutlaka düzenli bakımının yaptırılması gerekir. Unutmaya bağlı olarak geciken bakım hizmetleri klimalarda performans düşüklüğüne neden olur. Eğer unutmaktan şikâyetçiyseniz veya bakım dönemlerini takip edemiyorsanız bizimle iletişime geçerek firmamızın bakım hatırlatma hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Firma personellerimiz sizler için uygun bakım tarihini takip ederek sizlere yakın dönemlerde hatırlatma bildirisi yapar. Bu şekilde de ihtiyacınız olan klima bakım hizmetini en güvenli koşullarda sağlayabilirsiniz.

ankara keçiören Etlik Klima Servisi
Klima Servisi


Profesyonel Klima Bakım, Tamir ve Montaj Hizmeti

Klimalarınızda meydana gelecek her türlü arıza ve almak istediğiniz her tür hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız kapsamında hem klima bakımı, hem klima tamiri hem klima montajı hizmeti müşterilerimize sunulmaktadır. Klima montajı için bizi tercih edebilir ve hem yeni klima takma ihtiyaçlarınızda hem de yer değiştirme gereksinimlerinizde hem de meydana gelecek her tür arızalarda en profesyonel hizmeti alabilirsiniz.

ankara klima sökme
ankara klima


Klima Servis Hizmetlerimiz Kapsamında Neler Yapıyoruz?

Ankara klima temizliği ve bakım hizmetlerimiz kapsamında kondenseri temizleme cihazı yardımı ile temizliyoruz. Elektrik tesisatını kontrol ediyor ve akım geçişlerini inceliyoruz. Drenaj tavasının ve hattının detaylı temizliğini sağlıyoruz. Hava filtrelerini temizliyor veya yenisi ile değiştiriyoruz. Estetik görünümü sağlamak için kontrollerimizi sağlıyor ve eğer klimanızın gaz dolumu ihtiyacı varsa bunu da sağlayarak sizlere güvenilir hizmet alabileceğiniz klimalar sunuyoruz. Sizler de Ankara genelinde ihtiyacınız olacak klima hizmeti için Ankara klima temizliği firmamız ile iletişime geçebilir ve uygun fiyata kaliteli hizmetler satın alabilirsiniz.

Ankara Klima Gaz Dolumu İçin Tıklayınız.

Yorumlar: 5

Yorumunuzu ekleyin