0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Keçiören Klima Servisi

Keçiören Klima Servisi

Keçiören Klima Servisi; Montaj, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Arıza, Sökme ve Takma


Keçiören klima servisi olarak her markanın klimasının tüm işlemlerini yapıyoruz. Hizmetlerimizde profesyonelliğe son derece önem veriyor olmamız bizlerden kusursuz bir hizmet alabilmeniz açısından son derece önemlidir. Klima bakım ve tamir işlemlerinde oldukça profesyonel bir hizmet sunan çalışanlarımız kısa sürede tüm cihazlarınızı eski performansına kavuşturmaktadır.


Bazen klimalar çeşitli nedenlerle bozulabilir. Bozulmasının yanında çok düşük bir performans da gösterebilir. Ancak bu durumda iyi bir servis hizmeti almak klimalarınızın kısa sürede eski performansına kavuşmasını sağlamaktadır.Ankara Keçiören klima servisi firmamız bu süreçte sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet sunmaktadır.


Ankara Klima Servisi olarak oldukça yüksek kalitede vermiş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde klimalarınızın daha iyi ısıtma ve soğutma gerçekleştirmesini sağlıyoruz. Yaz ve kış ayarı konusunda birçok kullanıcı hatası nedeniyle klimalar bozulabilmektedir. Bu süreçte çok daha cüzi bir servis fiyatı ile klimalarınızın gerekli mevsim ayarlamalarının yapılmasına da sağlıyoruz.

Keçiören klima servisi
Keçiören klima servisi


Keçiören Klima Tamir Hizmeti


Keçiören klima tamir hizmeti sayesinde tüm klimalarınız kusursuz bir çalışma performansı ortaya çıkarıyor. Yetkili servis kalitesinde vermiş olduğumuz bu hizmetler aynı zamanda dünya standartlarını karşılamaktadır.


Ankara Keçiören klima servisi olarak alanında eğitimli ve son derece tecrübeli personellerle çalışan firmamız klima ömrünü uzatmak konusunda son derece yeteneklidir. Klimalarda en çok karşılaştığımız sorunlar arasında gürültülü çalışması, donanım arızaları, fan ve filtre arızaları, yaz ve kış ayarının yapılamaması gibi birçok problemden bahsetmek mümkündür. Bu sorunların aşılabilmesi için klima tamiri Keçiören firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

ankara klima servisi
ankara klima servisi


Garantili Klima Teknik Servis Hizmeti


Ankara Keçiören Klima servisi hizmetlerinde her zaman müşterilerimize garantili olarak destek sunuyoruz. Bu süreçte müşteri memnuniyetine büyük bir önem gösteren firmamız her şeyden önemlisi tamir edilen bir arızanın yeniden tekrar etmemesine özen göstermektedir. Bu konuda gerekirse parça değişimine kadar birçok yolu deneyen firma çalışanlarımız mutlaka yeni nesil tekniklerle tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.


Bununla birlikte klimalarınız da ortaya çıkabilecek her sorun karşısında son derece çözümcü bir yaklaşıma sahip firmalardan biriyiz. Klima gaz dolumu gibi teknik konularda bizlerden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Bir klimanın gazının bitmesi demek performansının en aşağı düzeyde düşmesi anlamına gelmektedir. Gazı tükenen bir klima hem soğutma hem de ısıtma işlemlerini yerine getirmez. Böyle durumlarda mutlaka klima gaz dolum hizmeti almanız gerekmektedir.

ankara klima sökme
ankara klima sökme


Klima Bakım Ve Temizliği Hizmeti


Klima bakım ve temizliği hizmeti konusunda oldukça ince ayrıntılara özen gösteren firmalardan biriyiz. Özellikle tozdan dolayı performansı düşen klimaların mutlaka üstün hizmet kalitesi ile temizlenmesine sağlıyoruz. Meydana gelebilecek her türlü sorun bakımsızlıktan dolayı ortaya çıkmaktadır. Yılda en az 2 defa bakımı yapılması gereken klimalar zamanla deforme olmaya başlar.


Aynı zamanda toz filtreleri tamamen yapıştıktan sonra klima her çalışmasında odaya tozlu bir hava üflemektedir. Böyle durumlarda insanlarında sağlığı ciddi bir tehdit altına girebilir. Klima temizliğinin yapılması cihazlarınızın hem ısıtma hem de soğutma işlemlerinde son derece yüksek performansla çalışmasını sağlayacaktır.

ankara klima gaz dolumu
ankara klima gaz dolumu


Klima Montaj ve Sökme Hizmeti


keçiören Klima Servisi olarak klima montaj ve sökme hizmet konusunda son derece detaylı çalışmalar yapıyoruz. Taşınacağını zaman ya da bulunduğu ortamı değiştirmeniz gerektiğinde bu hizmeti bizlerden alabilirsiniz. Klima montajı son derece profesyonellik gerektirmektedir. Bu süreçte cihazları duvara monte etmek yeterli bir işlem değildir.


Aynı zamanda profesyonel bir klima yer analizi yaparak cihazların en verimli şekilde nasıl kullanılması gerektiğini de önceden kararlaştırmanız gereklidir. Yanlış yere kurulan bir klima son derece düşük bir performansa çalışacaktır. Bu da sizin yüksek elektrik faturaları ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilecektir. Firmamız bir klimanın montaj işlemini gerçekleştirmeden önce mekândaki en uygun yeri analiz ediyor. Ondan sonra kurulum işlemini yerine getiriyor. Bununla birlikte dış ünite kurulumunda da mutlaka hava akışının engellenmesi iyi bir yer olmasına özen gösteriyoruz.


Aynı zamanda bu cihazların evinizdeki ortamı der atmayacak şekilde monte edilmesi de titizlik gösterdiğimiz konulardan biridir. Ankara Keçiören Klima Servisi olarak Klima sökümü ve montajı konusunda bizlerden detaylı hizmetler alabilirsiniz. Klima iç ve dış ünite montajı konusunda sizlere detaylı hizmetler sunuyoruz. Ben 7/24 hizmet alabilir ve klimalarınızın kolaylıkla tamir edilmesini sağlayabilir ve yıllık periyodik bakımlarını yaptırabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman önem veren firmalardan biriyiz.

ankara klima montajı
ankara klima montajı

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin