0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Demirdöküm Klima Temizliği

Demirdöküm Klima Temizliği

Demirdöküm Klima Temizliği


Klimalar evlerde ve iş yerlerinde çok işlevsel olan cihazlar arasında yer alır. Bu cihazların profesyonel bir şekilde kullanılabilmesi ve yüksek performans elde edilebilmesi için mutlaka periyodik olarak temizlenmeleri gerekmektedir. Kaliteli ve son derece yüksek modellerde klimalar dahi temizlenmediklerinde ciddi anlamda sorun meydana getirebilirler. Demirdöküm klima temizliği konusunda da kişilerin gereken hassasiyeti göstermesi gereklidir. Firmamız sizlere klima temizliği ve bakımı konusunda profesyonel olarak hizmet vermektedir.


Kalite standartları yüksek olan temizleme işlemlerimiz sayesinde klimalarınız hem yazın hem de kışın son derece iyi sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Hem soğuk havalarda ısıtması hem de sıcak havalarda serinletmesi için filtre ve fan bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Klima Temizliği daha detaylı bilgi için… Klima Temizliği

Ankara Demirdöküm klima servisi
Demirdöküm klima servisi


Demirdöküm Klima Temizliği Nasıl Yapılır?


Demirdöküm klima temizliği konusunda profesyonel yardım almak cihazlarınızın daha sağlıklı çalışması açısından son derece önemlidir. Klima temizleme hizmeti alarak hem klimaların dip köşe temizlenmesi sağlanır hem de gözden kaçan diğer cihaz alanlarına gerekli bakımlar uygulanır. Bununla birlikte temizleme işlemleri duvar tipi klimalarda ve mobil klimalarda farklılık gösterebilmektedir.


Evlerde genel olarak mobil tipi klimalar kullanıldığından temizleme işleminde de kişiler zorlanmadan bu temizliği gerçekleştirebilirler. Demirdöküm klima temizliği için öncelikle filtreyi ünite kısmından çıkarmanız gereklidir. Sonrasında bu filtre üzerinde ki tozu temizlemek için 30 dakika kadar sabunlu bir su içerisinde bırakın. Sonrasında ise durulama işlemini yapın.


Filtreyi duruladıktan sonra da hava alan bir yerde kurutun ve yerine takın. Filtreyi takarken temizlik araçları ile ovmamak önemlidir. Son derece hassas aparatlardır. Bu nedenle nazir bir şekilde yıkamanız gerekir. Salon tipi klima temizleme işleminde hava filtresinin mutlaka temizlenmesi gerekir. Bu temizleme işlemi klimaların hem iç hem de dış üniteleri açısından gereklidir. Demirdöküm Klima konusunda daha detaylı bilgiyi Demirdöküm Klima Servisi yazımızdan alabilirsiniz.

Klima Temizliği
Klima Temizliği

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin