0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Ankara Vestel Klima Servisi

Ankara Vestel Klima Servisi

Ankara Vestel Klima Servisi


Ankara Vestel Klima Servisi klimalarınız için ihtiyacınız olan bakımın güvenilir ve dürüst çalışan işinin ehli bir teknik ekip tarafından yapılmasını istiyorsanız Ankara Vestel Klima Servisi sizlere hizmet vermek için her zaman hazırdır. Ankara ve yakın çevresine hizmet sunmakta olan ekiplerimiz alanlarında oldukça profesyonel olup teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, eğitimler alarak her türlü klima cihazınızın bakımı ve onarımı konusunda sizlere kolaylıkla yardımcı olmaktadırlar.


Ankara Vestel Klima Servisi klima almaya karar vermenizden kullanacağınız tüm süre içerisinde sizlere her türlü hizmeti sunmaktadır. Klima alacağınız alana en uygun klima boyutu ve modelini, klimanın monte edileceği en uygun yeri yerinde keşif hizmetimiz ile belirleyerek klimanızın hem ortama uygun hem de tasarruflu olması için sizlere tavsiyeler vermekteyiz. Aldığınız klimanın montaj ve kurulum hizmetlerini yine Ankara Vestel Klima Servisi olarak aksatmadan belirlenen tarih ve saatte gerçekleştirmekteyiz.


Arıza yapan veya verimli çalışmayan klimalarınızın onarım ve kontrollerini detaylı olarak yapan ekiplerimiz cihazın problemlerini en kısa sürede çözerek sizleri en kısa sürede bu sorununuzdan kurtarmaktadır. Ankara Vestel Klima Servisi rutin bakımları yapılması gereken klimalarınıza detaylı ve ayrıntılı bir inceleme yaparak cihazın her bir parçasını kontrol eder ve temizler. Bu temizlik işlemleri çeşitli kimyasallar kullanılarak cihazın iç ve dış parçalarının tozlardan ve pisliklerden arındırılması için gereklidir. Temizlikleri yapılmayan klimalar zamanla tıkanarak iç ortama temiz hava yerine toz üflemeye ve kötü kokular yaymaya başlar ve bu da solunum yollarına zarar veren bir durumdur.

ankara vestel klima servisi
vestel klima servisi

Ankara Vestel Klima Servisi Rutin Bakım Nedir?


Rutin bakım yılda bir kez mutlaka yapılması gereken bir kontrol ve temizlik işlemidir.Klimanızın bulunduğu yere gelen Ankara Vestel Klima Servisi ekibi cihazınızın motor ve iç aksam kontrollerini yapar varsa arızaları giderir ve kimyasal maddelerle klimanızın her yeri temizlenir.Rutin bakımların mevsim geçişlerinde özellikle mayıs nisan gibi klimaların çok kullanılmadığı aylarda yapılması tavsiye edilmektedir.Bu sayede onarım ve temizliği düzenli olarak yapılan klimanız arızalanmaz, verimli bir şekilde ve çok daha az enerji sarf ederek çalışır.


Ankara Vestel Klima Servisi ile çalışarak klimanızın ömrünü uzatmak isterseniz lütfen bizlere ulaşınız… Ankara Vestel Klima Servisi Klimalar ev ve işyerlerinde konforumuzu sağlayan en önemli cihazlardan olup verimli çalışabilmeleri için bakım ve onarımlarının aksatılmaması gerekmektedir. Ankara Vestel Klima Servisi ekiplerimiz Ankara ve çevresinde ikamet eden veya işyerleri bulunan müşterilerimize yerinde servis hizmeti vermektedir.


Sıcak yaz günlerinde soğutma işlevi kış günlerinde ise ısıtma işlevi kullanılan klimaların bakımları mevsim geçişlerinde mutlaka yaptırılmalıdır. Daha sonra motor kısmının üzerinde birikmiş olan toz ve kirler temizlenerek klima motorunuzun rahat çalışması sağlanır. Bu temizliğin sebebi biriken tozların zamanla motorun iç aksamını tıkayıp motorun aşırı ısınmasına sebebiyet vererek verimli çalışmaya engel olmasını önlemektir.Ankara Vestel Klima Servisi teknik personeli motor temizliğinin ardından klimanızın iç ortamda bulunan parçalarının temizliğine ve bakımına geçer.


Klimanın filtrelerinde birikmiş olan toz ve pislikler klimanıza uygun kimyasallar yardımı ile temizlenerek içeriye giren havanın temiz ve kokusuz olması sağlanır.Bu kontroller yapılırken klimanızın her bir parçası ayrı ayrı kontrol edilerek varsa arıza sebebi giderilir ve klimanız tam ve etkili bir şekilde çalışır hale getirilir.Ankara Vestel Klima Servisi çalışanları klimanıza ait gaz ayarlarını ve klimanın bulunduğu ortama uygun sıcaklık ayarlarını yaparak hizmetlerini tamamlar.

Vestel Klima Servisi İçin Tıklayınız

Ankara Vestel Klima Servisi Başka Ne tür Hizmetler Verir?


Ankara Vestel Klima Servis çatısı altında bulunan personelimiz işlerini titizlikle yapan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, teknik konularda oldukça bilgili ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Tecrübeli ekiplerimiz sizlerin talepleriniz doğrultusunda cihazlarınızın bulunduğu yere gelerek tamir ve temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ankara Vestel Klima Servisi ekiplerimiz klima bakımları esnasında ilk olarak motor kontrollerini yapar, gereken onarımlar gerekli orijinal parçalar kullanılarak yapılır.

Servisimiz sadece klima bakım ve onarımı yapmaz. Aynı zamanda yeni klima almaya karar verdiğinizde talep ettiğiniz yere gelerek keşif hizmeti sunar. Bu keşif hizmeti esnasında bulunulan yere hangi büyüklükte ve kuvvette bir klima alınması gerektiği belirlenir. Ayrıca alınacak klimanın montajı için en uygun noktanın neresi olacağı tespit edilerek müşterilerimiz bu konuda bilgilendirilmektedir. Bu keşif hizmetlerinin amacı mümkün olan en az enerjiyi kullanarak en verimli konforun sağlanabilmesidir.

Ankara Klima Servisi İçin Tıklayınız

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin