0 312 544 42 86
0532 499 24 84

İzmir Klima Sökme Takma

İzmir Klima Sökme Takma

Günümüzde klima kullanımı oldukça yaygındır. Bu teknolojik cihazların son derece kullanışlı olması hemen her mekânda tercih edilmelerini sağlayan unsurlardan biridir. Ancak klimalar çeşitli zamanlarda profesyonel bir destek ihtiyacı duymanıza neden olabilmektedir. İzmir Klima Servisi olarak bu destekler bir tanesi de klima sökme işlemidir. İzmir Klima Sökme Takma Servisi olarak alanında deneyimli olan firmamız klimaların sökülmesi, taşınması ve yeniden montajının yapılmasında sizlere en iyi şekilde destek vermektedir.


Klimalarınızın evinizin ya da iş yerinizin herhangi bir yerine takılmaması gereken cihazlardır. Bu cihazların tam olarak performans sağlayabilmesi için en uygun yerin seçilmesi büyük bir önem taşır. Klima yanlış bir şekilde Klima Montajı yapıldığında bir çok sıkıntı ile karşılaşmanız mümkündür bunların başında ise elektrik tasarrufu elde edemezsiniz, tam performansından yararlanamazsınız ayrıca cihazınız yıpranacağı için uzun ömürlü olmayarak klima arızası vererek ciddi klima tamir masrafları altında kalabilirsiniz.

izmir klima sökme takma servisi
izmir klima sökme takma


İzmir Klima Sökme Takma İçin Uygun Yer Seçimi


İzmir klima sökme takma hizmeti almak isteyen herkese profesyonel bir destek sunmaktayız. Bu destek sayesinde hem klimalarınız uygun bir yere takılıyor hem de bu işlem için mekanlarınızın çok fazla zarar görmesine izin vermiyoruz. Klima sökme takma ve taşıma işlemi sırasında cihazı bir plan dahilinde bu işlemleri gerçekleştirerek sizlere en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak için çalışmaktayız..


Klima takma için en uygun yerin seçiminde büyük bir titizlik gösteriyoruz. Bu işlem sırasında yalnızca iç ünite değil aynı zamanda dış ünitenin seçilmesinde de gereken önemi vermekteyiz. Klima sökme ve takma işlemlerinde pencere ve kapıların konumu en çok dikkat edilen konular arasında yer almaktadır. Burada yapılacak kurulum işlemlerinde iç ünitenin direkt güneş ışığına maruz kalmamasına büyük oranda dikkat etmeye çalışıyoruz.


Genel olarak eşyaların hava akımını engellemeyecek şekilde bir takma yapılmasına özen gösteriyoruz. Burada hava akış yönünde eşya bulundurulmaması konusunda da mutlaka müşterilerimizi gerektiği şekilde uyarmaktayız. Yetkili servis kalitesinde vermiş olduğumuz bu hizmetler sırasında cihazlarda en ufak bir arızalanma ya da deformasyon meydana gelmemektedir.

izmir klima gaz dolumu
izmir klima gaz dolumu


İzmir Klima Sökme Takma Hizmeti


İzmir ve çevresinde vermiş olduğumuz İzmir klima sökme takma ayrıca klima taşıma işlemlerinde son derece profesyonel işler çıkarmaya çalışıyoruz. Gaziemir, Konak, Balçova, Karabağlar, Buca, Karşıyaka başta olmak üzere İzmir’in tüm ilçe ve semtlerine de tüm klima hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.


Tüm marka klimaların Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi, Daikin başta olmak üzere diğer marka klimalarınında sökme ve takma hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimiz için günün her anında hizmet sunabilmekteyiz. Hizmetlerimiz sırasında hemen her detaya büyük bir önem veriyoruz. İzmir klima sökme takma ve taşıma işlemi sırasında en iyi ekipmanları kullanıyor ve en deneyimli personellerle hizmet veriyoruz. Klima sökme ve takma konusu iç ve dış ünite açısından son derece önemlidir.


İç ünitenin ısıtma ve soğutmayı en iyi gerçekleştirecek şekilde yeniden kurulumunun yapılmasını sağlarken dış ünitenin evinizin balkon ya da terasında yer kaplamayacak şekilde monte edilmesini sağlıyoruz. Tüm bu hizmetler yanında da sizlere farklı tamir ve bakım hizmetleri de vermeye özen gösteriyoruz. İzmir klima servisi olarak bizlerden her türden bakım ve tamir hizmetini fazlası ile alabilirsiniz.

izmir klima temizliği ve bakımı servisi
izmir klima temizliği ve bakımı


İzmir Klima Servisi olarak diğer hizmetlerimiz


İzmir klima sökme takma işlemleri konusunda firmamız profesyonel olduğu kadar diğer tüm klima işlemlerinde de profesyonel davranmaktadır. Bu hizmetlerimizi de şu başlıklar altında açıklamak mümkündür:


İzmir Klima Tamiri
Klimalar belirli süreler içerisinde bozulmalara maruz kalabilmektedir. Böyle zamanlarda müşterilerimizin klimalarını daha iyi kullanabilmesi için mutlaka klima tamir hizmeti vermekteyiz. Balçova klima servisi olarak ilçe bazında da sizlere klima tamirini en iyi şekilde sunmaktayız.


İzmir Klima Arıza Servisi
Klimalarınızın yılın belli dönemlerinde bakıma gereksinimi bulunmaktadır. Bu cihazlar yılda en iki defa bakımı yapılmalıdır. Klima bakımı sırasında mutlaka elektrik tesisatına önem verilmektedir.


İzmir Klima Temizleme
Filtre ve fanları toza çok fazla maruz kaldığı için İzmir klima temizliği konusunda sizlere en iyi şekilde destek vermeye özen gösteriyoruz. Tüm yaz boyunca tozdan performansı düşen klimaların kışa girmeden mutlaka periyodik olarak temizlenmesi gerekiyor.


İzmir Klima Gaz Dolumu
İzmir klima gaz dolumu konusunda sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Gazı biten ya da gazı fazla gelen klimalar yüksek bir performans ile çalışmayacaktır. Böyle durumlarda mutlaka profesyonel çalışanlarımız ile klima gaz dolumu hizmetini veriyoruz.

izmir klima tamiri servisi
izmir klima tamiri


İzmir Klima Sökme Fiyatları ve Ücretleri


İzmir klima sökme takma fiyatları konusunda firmamız yapılan işleme göre bir fiyat ortaya çıkarmaktadır. Klimanın sökülmesi yanında yeniden kurulumu ve ayrıca klima taşınması yapılacaksa, ek bir boruya ihtiyaç duyulacaksa, ayak konsol ihtiyacı ve ek klima gazına ihtiyaç duyması da göz önünde bulundurulmaktadır. Kurulum yapılacaksa mutlaka bu detaylar da dikkate alınarak verilen fiyat teklifine eklenmektedir. Sizler onay verdikten sonra klima sökme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

izmir klima montajı
izmir klima montajı

Yorumlar: 6

Yorumunuzu ekleyin