0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Kart Tamiri

Klima Kart Tamiri

Klima Kart Tamiri On/Off ve İnverter Anakart Tamiri


Klimalar her sene farklı bir markanın modeli olarak insanların hayatını kolaylaştırmaktadır. Son derece yüksek standartlarda tasarlanan bu klimalar kullanıcılar için çok iyi işlevler sunmaktadır. Klimalar çeşitli arızalar ortaya çıkararak insanların hayatında birtakım sorunlar meydana getirebilmektedir. Böyle durumlarda profesyonel destek almak çok önemlidir. Klima kart tamiri konusunda alanında uzman olan kişilerin hizmet verdiği firmamız bu sorunu kısa sürede çözmektedir.


Klimalar kapasitesine en uygun olan voltaj aralığında güç kullanmak için tasarlanmış cihazlardır. Bu cihazlar yüksek bir akım geldiğinde elektronik kartlarda ciddi arızalar meydana gelmektedir. Elektriksel manyetik alan etkisi altında kalan şebekeler geriliminin artması ile düzgün sinüs dalgalarında ciddi bir bozulma meydana gelmektedir. Bu da kartların bozulmasına neden olmaktadır. Klima Tamir Servisi olarak tüm Klima anakart tamiri yapmaktayız.

klima kart tamiri
klima kart tamiri


Klima Kart Tamiri Fiyatları


Klima kart tamiri fiyatları konusunda firmamız en iyi standartlarda hizmetler vermektedir. Bu kartlar en çok düşük ve yüksek şebeke gerilimleri nedeni ile arıza verirler. Aynı zamanda yüksek akıma maruz kaldıklarında ve elektromanyetik alanda kaldıklarında bozulabilirler. Bir diğer neden ise dikkatli yapılmayan klima bakımları, yanlış olarak yapılan güç ve ara kumanda bağlantıları bozulmalara neden olmaktadır.


Bu arıza meydana geldiğinde profesyonel klima tamiri alınması gerekmektedir. Kart tamiri konusunda herhangi bir sorun ortaya çıktığında amatör kişilerin müdahale etmemesi gerekir. Bu süreçte eğer parça değişimi yapılacak ise mutlaka orijinal yedek parçaların kullanılmasını sağlamaktayız.

Klima kart Tamiri
Klima anakart Tamiri

Yorumlar: 1

  1. Arda dedi ki:

    Sigma 21 lik invertil e4 arizasi veriyor bide baymak elegans plas e7 arizasi veriyor onara bilirmisiniz

Yorumunuzu ekleyin