0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Altındağ Klima Servisi

Altındağ Klima Servisi

Altındağ Klima Servisi; Bakım, Arıza, Montaj, Tamir, Gaz Dolum, Sökme ve Takma


Klimalarınız uzun yıllar çalışma performansı gösterse de zamanla çeşitli deformasyonlara uğrayacaktır. Özellikle işyerlerinde 7/24 kullanılan klimaların belirli süreçlerde bakımdan geçirilmesi son derece önem arz etmektedir.


Ankara Klima Servisi olarak klima bakım ve tamiri konusunda sizlere en iyi şekilde hizmet veren Altındağ klima servisi firmamız cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde uzun yıllar çalışabilmesi için en iyi hizmetleri sunmaktadır. Bu süreçte klimalarınız konusunda her türlü arıza tamir edilmesine özen gösteriyoruz.


Kalite standartlarımız yüksek olup yıllardır teknik servis hizmeti sunan bir firmayız. Bu süreçte her daim klimalarınızın sorunsuz bir şekilde çalışması için gerekli tüm çalışmalarda büyük bir titizlik gösteriyoruz.

ankara altındağ klima servisi
altındağ klima servisi


Altındağ Klima Tamiri Hizmetleri


Ankara Altındağ klima servisi olarak her türlü arıza koduna hâkim bir firmayız. Klima arıza kodları içerisinde birçok öne çıkan arıza türü bulunmaktadır. Bu arızaların giderilmesi konusunda en çok özen gösterdiğimiz konu kısa süre içerisinde aynı sorunun tekrar etmemesidir. Klima teknik servisi olarak sizlere her türlü arıza kodunda en iyi standartlarda hizmetler sunuyoruz.


Bu süreçte fan arızaları en fazla karşılaşılan sorunlardır. Eğer klimanız yeterli ısıtma ve soğutma yapmıyorsa gazı bitmiştir ya da fanlarında büyük bir sorun vardır. Aynı zamanda filtrelerinin tıkanmış olması da klima performansının düşmesinde son derece etkili bir problemdir.


En iyi klima tamir işleminin yapılabilmesi için bizlere arıza kaydı bırakmanız gerekiyor. Bu arıza kaydı doğrultusunda firmamızın çalışanları sizleri arıyor ve kısa sürede tamir için sizlere gereken bilgileri sunuyor.

ankara klima servisi
ankara klima servisi


Altındağ Klima Bakımı Ve Tamiri Nasıl Yapılmalıdır?


Altındağ klima servisi olarak müşterilerimizin tüm cihazlarının kontrollerini kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Bu süreçte en çok önem verdiğimiz konulardan biriside cihazlarınızın profesyonel bir seviyede tamir edilebilmesidir. Kaliteli ve kusursuz bir tamir hizmeti alabilmek için mutlaka kurumsal bir teknik servisle çalışmanız gerekmektedir.


Sizlere yetkili servis standartlarında hizmet veren teknik servis firmamız her şeyden önce garantili hizmet sunmaktadır. Klima arıza kodları konusunda genel tüm bilgilere sahip olan firma çalışanlarımız aynı zamanda klima temizliği konusunda da oldukça iyi işler çıkarmaktadır. Klima bakımı ve tamiri sırasında müşterilerimizin gereksinimlerini en iyi şekilde yanıt veriyoruz. Bu süreçte klima arızalarının sürekli olarak tekrar etmesinin önüne geçiyoruz.


Klima bakımı sırasında her türlü iç ve dış ünite temizliğinin yapılmasına özen gösteriyoruz. Aynı zamanda klima elektrik kablolarının kontrol edilmesi ve olası bir arıza durumunun olup olmaması gibi konulara da gereken titizliği gösteriyoruz. Başarılı bir klima servis firması olarak müşteri memnuniyetine her zaman gereken önemi vermeye çalışıyoruz. Bu süreçte dikkat ettiğimiz en önemli unsurlardan birisi de klimaların herhangi bir sorun çıkarmadan uzun yıllar çalışabilmesidir.

ankara klima temizleme ve bakımı
ankara klima temizleme ve bakımı


Klima İç Ve Dış Ünite Montajı


Klimaların en önemli hizmet alanlarından birisi de iç ve dış ünite montajı hizmetidir. Bu süreçte Altındağ klima servisi olarak mutlaka uygun koşullarda bir klima sökme ve montaj hizmeti vermekteyiz. Mevsim ne olursa olsun sizlere bu hizmeti en kusursuz şekilde sunabilmeyi amaçlıyoruz.


Verdiğimiz hizmetlerde en çok dikkat ettiğimiz konu ise klimaların yeni mekânda montajı yapılırken yüksek verimlilik sağlayacak şekilde kurulum yapılmasıdır. Bir odanın her yerinin ısınabilmesi için montajın doğru yapılması son derece önemlidir. Aynı zamanda montajdan kaynaklı klima arızaları da sıklıkla karşılaştığımız problemler arasındadır. Bu süreçte hem iç üniteye hem de dış üniteyi gerekli koşullara uygun bir şekilde montaj yapıyoruz.

ankara klima montajı
ankara klima montajı


Altındağ Klima Fiyatlarının Belirlenmesi


Altındağ klima fiyatları konusunda müşterilerimize her zaman gerekli avantajları sunuyoruz. Öncelikle müşterilerimize garantili olarak hizmet verdiğimiz için bir klima arızasına harcanan masraf uzun bir süre tekrar etmeyecektir. Aynı zamanda cihazlarınızın tamiri sırasında bir başka arıza varsa mutlaka bunun da giderilmesini sağlıyoruz.


Genel bir bakım yaptırdığınızda cihazlarınızın verimliliği yükseldiği için son derece yüksek enerji tasarrufu elde etme şansı buluyorsunuz. Periyodik olarak bir klimanın bakımının yapılması demek ömrünün uzaması ile eşdeğer bir konudur. Sizlere sunduğumuz hizmetler çerçevesinde Altındağ klima servisi olarak her detaya büyük bir önem veriyoruz.


Klima tamiri ve bakımı konusunda hizmet almak isterseniz firmamızı 7/24 arayabilir ve hizmetlerimiz konusunda bilgi alabilirsiniz. Ankara Altındağ Klima Servisi olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde en çok dikkat ettiğimiz konulardan biriside fiyatlarımızın uygun şekillerde belirlenmesidir. Arızaların durumuna göre ya da yedek parça değişimi yapılıp yapılmamasına göre en uygun fiyatları sizlere sunmaya çalışıyoruz.

ankara klima gaz dolumu
ankara klima gaz dolumu