0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Ankara Klima Sökme

Ankara Klima Sökme

Ankara Klima Sökme


Yaz kış fark etmeksizin evlerimizde sıkça kullanmayı tercih ettiğimiz klimalar, sağladığı konfor ortamı ile hemen her evde bulunmaktadır. Düzenli periyodik bakımlarının yapıldığı ve doğru montajının sağlandığı taktirde oldukça yüksek verim aldığımız klimalarımız, bizlere uzun yıllar kullanım sunmaktadır. Ankara Klima Sökme işlemi ile yaşamımızda karşımıza çıkan taşınma durumları, ev tadilat işlemleri veya yaşadığımız bozulma problemleri klimalarımızın bulunduğu yerden sökümünü gerçekleştirmekteyiz.


Ankara klima Sökme Firmamız tarafından müşterilerimize vermiş olduğumuz klima söküm hizmetleri, Ankara’nın her bölgesinde özenle yürütülmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tüm modellerdeki klimaların her türlü söküm işlemiprofesyonel ekiplerimiz tarafından hızlıca gerçekleştirilmektedir. Vermiş olduğumuz klima söküm hizmetleri, deneyimli ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile sorunsuz şekilde sağlanmaktadır. Haftanın her günü ve saati sunmuş olduğumuz klima söküm hizmetlerimiz, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaştığınız taktirde en kısa sürede sizlere sunulmaktadır.

Ankara Klima Sökme
Ankara Klima Sökme

Ankara Klima Sökme Hizmeti


Evlerimizde veya iş yerlerimizde kullanmış olduğumuz klimalarımızın, zaman içerinde değiştirilme gereksinimi oluşabilmektedir. Bunun yanında taşınma dolayısı ile farklı bir yere götürmek istediğimiz klimalarımız için bulunduğu yerden söküm işlemi gerekmektedir. Özellikle tekrar kullanılacak olan klimaların doğru söküm işlemleri gerçekleştirilmediği taktirde birçok hasar oluştuğu ve bozulma ihtimalinin olduğu bilinmelidir. Bu noktada yapmanız gereken, işinde uzman kişilerden yardım almak ve kurumsal Ankara klima Sökme firmalarla iletişime geçmek olacaktır.


Firmamız bünyesinde yürüttüğümüz klima söküm işlemi, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir. Her model ve tipteki klimalar için gerçekleştirdiğimiz söküm hizmeti, en kısa sürede ve hatasız şekilde yapılmaktadır. Ankara Klima Sökme Servisimize, talepleriniz doğrultusunda klimanızın bulunduğu adrese gelen uzman ekiplerimiz, gerekli tüm önlemler çerçevesinde titizlikle klimanızı teknik anlamda söküme hazırlamaktadır. Özellikle klima içerisinde bulunan gazın toplanma işlemi, gerekli vanaların kapatılması ve klimanızın modunun ayarlaması gibi tüm noktalar aşama aşama uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yapılan uygulamaların ardından klimanız bulunduğu noktadan güvenle sökülmekte, sizlere teslim edilmektedir. Yılların vermiş olduğu deneyim ile birlikte yürüttüğümüz klima söküm hizmetleri, daima müşteri memnuniyetini sağladığımız bir hizmetimizdir.

Klima Sökümü Nasıl Yapılır?


Mevcutta kullanılmış ve monteli olan klimaların söküm işlemleri, her zaman uzmanlar tarafından yapılmalıdır. İşinde uzman olmayan kişiler tarafından yapılan söküm işlemleri, sonrasında ciddi problemler oluşturabilmektedir. Hatalı söküm durumunda, parça bozulması veya hasar oluşması sebebi ile klimanın bozulma ihtimali artmaktadır. Ankara Klima Sökme işlemi Firmamız, yüksek standartlar ile en güvenilir klima söküm işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Titizlikle yürüttüğümüz klima söküm hizmetimizin gerçekleştirilme aşamaları şunlardır:


• Ankara’nın herhangi bölgesinde bulunan adresinize gelen ekiplerimiz, klimanızın özelikleri kapsamında, klimanızın modunu soğuk çevrime ayarlamaktadır.
• Yapılan ayarlamanın ardından, klimanın içerisinde bulunan gaz güvenli bir şekilde toplanmaktadır. Özellikle gaz toplanmadan gerçekleştirilen söküm işlemleri oldukça yanlış ve tehlikelidir.
• Gerekti tüm materyalleri yanında bulunduran ekiplerimiz, dış ünite ile bağlantı kısımlarındaki vanaların kapaklarını dikkatli şekilde açmaktadır.


• Tüm vanaların kapaklarının açılmasının ardından, klimanın üst kısmındaki ince borunun olduğu basma vanasıaçılmakta ve bir süre beklenmektedir.
• Belirli bir süre beklendikten sonra tüm vanalar özenle kapatılmalı, ardından klima sigortadan kapatılmalıdır.
• Son olarak elektrik bağlantısının da sökülmesiyle işlem tamamlanmaktadır. Klima iç ünitesi özenle bulunduğu yerden güvenli bir alana alınarak demontaj işlemi sonlandırılır. Ekiplerimiz yaptıkları söküm işleminin ardından tüm parça ve kablolarda, yanlış montenin önüne geçmek adına kodlama yapmaktadır. Böylelikle tekrar montaj işleminde hata yapılmasının önüne geçilmektedir.

Ankara Klima Monteleme Detaylı Bilgi…

Ankara Klima Sökümü Fiyatları


Firmamız, vermiş olduğu klima söküm hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmakta, daima kendisini geliştirmekte ve yenilemektedir. Her aşamasını titizlikle yürütülen klima söküm işlemleri, son model ekipmanlar ve deneyimli personellerimiz ile sıfır hasar olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Vermiş olduğumuz üstün hizmet kalitemiz, değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Sabit bir fiyat listesinin bulunmadığı söküm işlemleri fiyatı, bazı kriterlere göre belirlenmektedir. Bu durum Klimanın büyüklüğü göre fiyatlar değişebilmektedir. Klima söküm fiyatlarının belirlenmesinde en etkili nokta, klima modeli ve klima kapasitesidir. Yüksek kapasiteli veya sanayi tipi klimalar daha uzun süreli çalışma gerektirmektedir. Bu gibi durumlar da farklı fiyatlandırmaların oluşmasını gerektirmektedir.


Bu anlamda en doğru fiyat bilgisine ulaşmak ve sorunsuz şekilde güvenle söküm işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz, sayfamızda bulunan iletişim bölümündeki numaralardan bizleri arayabilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyduğumuz firmamız, 7/24 müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermekte, daima en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

nkara Klima Servisi Tıklayın…

Yorumlar: 3

Yorumunuzu ekleyin