0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Ankara Klima Tamiri

Ankara Klima Tamiri

Klima Bakım, Montaj, Söküm ve Gaz Dolumunun Klima Tamiri Üzerinde Etkisi ve Nedenleri

Klimalar evlerin ve iş yerlerinin en sık kullanılan cihazlarıdır. Genel olarak yaz aylarının sıcak günlerinde ve kış aylarının en soğuk zamanlarında kullanılmaktadırlar. Ancak hangi markanın ürünü olursa olsun mutlaka klimaların da bir ömrü bulunmaktadır. Klima ömrünün uzun olması için bakımının düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Ankara klima tamiri firmamız bu süreçte sizlere en iyi kalitede hizmet vermektedir. Ankara Klima Servisi olarak sadece Klima tamirinde değil montaj, gaz dolumu, sökme ve bakım işlemleri konusunda daima sizlere en iyi hizmetleri sunmaya özen göstermekteyiz.


Klimalarda çıkan arızalar konusunda yılların deneyimine sahip bir firma olarak kalıcı ve garantili tamir hizmeti sunuyoruz. Yılın birçok döneminde kullanılan klimalar bozulduğunda parça değişimi gerektirebilir. Böyle durumlarda klima tamiri konusunda sizlere orijinal parça değişimleri ile 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

ankara klima tamiri
ankara klima tamiri


Klima Arızaları Nelerdir ve Neden Kaynaklanır?


Klima arızaları birçok farklı nedenle ortaya çıkabilmektedir. Bu arızaların tamir edilmesi ve sorunsuz olarak çalışabilmesi için mutlaka bu işin uzmanından hizmet almak gereklidir. Ankara klima tamiri firmamız sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet vermektedir. Klima arıza kodları arasında birçok sorundan bahsedilebilir. Bu sorunları şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır:


• Klimanın çok fazla ses yapması,
• Klimalarda soğutma ya da ısıtma gerçekleşmemesi,
• İç ve dış ünite fanlarının bozulması
• Dış ünite çalışmasına rağmen iç ünitenin çalışmaması
• Çalışıp kısa süre içerisinde durması
• Klima elektrik arızaları
• Klima su damlatma arızaları


Gibi birçok arıza türünden bahsetmek mümkündür Klima da ayrıca en önemli ciddi tamir gerektiren arızalarından biri kompresör ( motor) diğeri de klima kart arızasıdır. Ankara klima tamiri firması olarak bu sorunların tamamı konusunda sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

ankara klima sökme
ankara klima sökme


Daha Az Klima Tamiri İçin Klima Temizliğinin Önemi


Klimaların tamire gereksinim duymaması için periyodik olarak bakımlarının yapılması son derece önemlidir. Firmamız Ankara Klima Temizliği işlemlerinde yüksek standartlarda hizmetler vermektedir. Başta Arçelik, Mitsubishi, Vestel Daikin ve Bosch olmak üzere tüm klima markalarının klima tamirinde sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bu klimaların bakımları konusunda da firmamızdan periyodik hizmet alabilirsiniz.


Firmamızın hizmetleri ile birlikte kişiler klimalarını uzun yıllar kullanabilme imkânı elde ediyor. Klima bakımı konusunda firmamızın sunduğu avantajlar oldukça yüksektir. Bakım zamanı gelen her klima için mutlaka zamanında sizleri arayarak bilgilendirme yapıyoruz. Klima bakımı sırasında tüm filtre ve fanların tozdan temizlenmesini sağlıyoruz.


Bunun yanında elektrik bağlantıları kontrol ediliyor ve olası bir klima bozulma riski varsa bunları tespit ederek gerekli tamirlerini yapıyoruz. Her sene mutlaka ilkbahar ve sonbahar aylarında temizlenmesi gereken klimalarınız için firmamız sizlere en iyi desteği sunmaktadır.

ankara klima temizleme ve bakımı
ankara klima temizleme ve bakımı


Klima Gaz Dolum İşlemleri Ankara Klima Tamirine Etkileri


Her klimanın bir çalışma prensibi bulunmaktadır. Bu çalışma prensibine göre en ufak bir arıza klimanın tüm dengesinin kaybolmasına neden olabilir. Böyle durumlarda dikkat edilmesi gereken öncelikle arızanın neden kaynaklandığını bulmak ve sonra uygun bir şekilde tamir edilmesini sağlamaktır.


En çok karşılaşılan sorunlardan birisi de gazın boşalmasıdır. Ankara Klima gaz dolumu konusunda müşterilerimize her zaman yüksek kalitede hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte klima gazının bitmesi nasıl ki sorunsa gaz fazlası da büyük bir sorundur. Profesyonel olarak hizmet veren çalışanlarımız gaz dolumu konusunda gerekli tüm desteği sunmaktadır. Ankara klima tamiri servisi olarak sizlere yetkili servis kalitesinde hizmetler sunmaya çalışıyoruz.

ankara klima gaz dolumu
ankara klima gaz dolumu


Doğru Yapılan Klima Sökme ve Montaj İşlerimlerini Klima Tamirini Azaltması


Ankara Klima sökme ve montaj konusunda firmamızdan yüksek standartlarda yardım alabilirsiniz. Klimanın yeri değişecek ise ya da klimayı bir yerden başka bir yere taşımanız gerekiyorsa Ankara klima servisi olarak en iyi kalitede sizlere hizmet vermekteyiz. Klima sökme sırasında mutlaka en iyi ekipman ve personellerle hizmet veriyoruz. Yine aynı şekilde klima montajı konusunda da yer seçiminden klimanın tamir edilmesine kadar her detaya gereken özeni gösteriyoruz.


Ankara klima tamir servisi olarak 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Bu süreçte tüm hizmetlerimizi her zaman yerinde vermeye çalışıyoruz. Aynı gün içerisinde klima tamiri ve bakımı yapılarak kullanımınıza sunulmaktadır. Firma Olarak başta, Çankaya, Yenimahalle, Ostim, Keçiören ve İvedik olmak üzere Ankara’nın her yerine servis imkanı sunmaktayız.


Klima tamir fiyatları konusunda ise firmamız yapılan işleme göre sizlere bir teklif sunmaktadır. Parça değişimi yapılacak ise ya da klimanın tamir süreci uzun olacak ise fiyatlarda farklılıklar olabilmektedir. Böyle durumlarda mutlaka müşteri memnuniyetine gereken özeni gösteriyoruz. Klima bakım fiyatları konusunda da müşterilerimize daima ulaşılabilir fiyatlar sunuyoruz. Ankara klima tamiri ve bakımı firmamızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Klima temizliği konusunda da sizlere periyodik bir hizmet sunmaktayız.

ankara klima montajı
ankara klima montajı

Yorumlar: 3

Yorumunuzu ekleyin