0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Batıkent Klima Servisi

Batıkent Klima Servisi

Batıkent Klima Servisi


Klimalar hem ev hem de işyerleri için son derece önemli cihazlar arasındadır. Farklı boyutlarda, modellerde tasarlanan klimalar yazın serinlemek ve kış aylarında da ısınmak amacı ile kullanılmaktadır. Birçok marka tarafından çeşitli modellerde üretilen bu klimaların da belli bir yıl ömrü bulunmaktadır. Ankara Batıkent klima servisi olarak müşterilerimizin kullanmış olduğu her tip klima çeşidi konusunda teknik destek sunmaktayız.


Isıtma ve serinletme anlamında farklı ayarları bulunan bu cihazlar belli bir kullanım prensibine sahiptir. Kullanıcılar bu cihazları yanlış kullandıklarında ya da artık fazla kullanım sonrasında deformeye uğradığında cihazlar işlevini yerine getiremez. Böyle durumlarda profesyonel bir yardım almak cihazın ömrü açısından son derece önemlidir.

batıkent klima servisi
batıkent klima servisi


Klima Bakımı Neden Önemlidir?


Klima hangi marka ya da model olursa olsun mutlaka belli bir zaman sonra bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Klimalar için düzenli Klima Temizliği işlemi yaptırmanın avantajları şunlardır:


• Düzenli bakım sayesinde filtrelerde biriken gir ve tüm zararlı maddelerin evin havasına karışması önlenir.
• Cihazlarınızın daha uzun ömürlü olması açısından klima bakımı son derece önemlidir.
• Daha verimli çalıştığı için enerji tasarrufu bakımından düzenli bakım oldukça avantajlıdır.
• Daha kolay ısınma ya da serinleme gerçekleşir.
• Klima bakımı ile olası sorunlar daha kolay şekilde tespit edilir ve çözüme kavuşturulur.
Düzenli olarak klima bakımı yaptırdığınızda ilerleyen süreçlerde çok daha büyük klima masraflarından kurtulma şansı elde edebilirsiniz.


Klimalarda En Sık Karşılaşılan Sorunlar Nelerdir?


Batıkent klima servisi olarak müşterilerimizin sıklıkla karşılaştıkları tüm sorunlarda başta Klima Montajı , klima sökme profesyonel destekler sunuyoruz. Kaliteli ve hızlı çözümlerimizle her türden sorunu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Klimalarda en çok görülen sorunlar içerisinde şunları saymak mümkün olmaktadır:


• Klimanın hava üflememesi
• Fan çalışmaması
• Soğutmanın etkili ve düzenli olmaması
• Uzaktan kumanda arızası
• İç ve dış ünite arızaları
• İç ve dış ünitenin çok sesli çalışması


Tüm bu arızalar ve çok daha fazlasında sizlere her zaman en iyi klima bakım ve Klima Tamir desteğini sunuyoruz. Klimaların bozulması uzun yıllar kullanıma bağlı olarak parçalarının eskimesi, deforme olması yanında kullanıcı kaynaklı hatalar da ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda tek yapılması gereken profesyonel bir bakım hizmeti almaktır.

Ostim klima servisi
Ostim klima servisi

Profesyonel Klima Bakım ve Tamir Hizmetleri


Klimalarınızın uzun ömürlü olması ve son derece iyi standartlarda çalışması için yıllık bakımlarının yapılması önemlidir. Filtrelerinin düzenli temizlenmesi, dış ünite bakımının periyodik yapılması gerekiyor. Batıkent klima servisi firmamız bu süreçte sizlere yüksek kalite standartlarında hizmetler vermektedir. Bakım ve onarım hizmetleri dışında klimalarınızın gaz dolumu, klima monteleme, yerinin değiştirilmesi, klima sökme gibi konularda da profesyonel destekler sunuyoruz. Her sene kış mevsimine girmeden önce klimalarınızın temizlenmesi ihmal edilmemesi gereken bir iştir. Mevsim değişimlerine hazırlanması ve iç haznede biriken yazdan kalma tozlarından arındırılması kişi sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Özellikle çocuklu evlerde klimaların yüksek oranda bakteri salınımı yapmaması için klimaların düzenli temizlenmesine önem verilmelidir.


Klima Arızalarında Parça Değişimleri


Batıkent klima servisi firmamız klimaların arıza sürecinde son derece titiz çalışmalar gerçekleştirmektedir. Öncelikle yerinde bakım ve onarım hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Ufak çaplı bir arıza ise klimayı yerinden sökmeden gerekli tamiratını gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Eğer Yenimahalle de klimanızın arızası büyük çapta ise ve parça değişimi gerekiyor ise bu süreçte klimaları daha detaylı bir onarım sürecine alıyoruz. Parçaların mutlaka orijinal parçalarla değiştirilmesine büyük bir önem veriyoruz. Klimaların markasına ve modeline uygun parçaları değişime dâhil ederek cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Yorumlar: 1

  1. […] Batıkent klima servisi olarak tüm marka Arçelik, Beko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Vestel, Bosch,  Demirdöküm, Baymak vb. klima markalarının bakım, montaj, arıza ve tamir işlerini yapıyoruz. Batıkent Ankara’nın yoğun bir nüfusun sahip olan yerlerinden bir tanesidir. Bölgede özellikle yazın yoğun olarak kullanılan klima kullanımı vardır. Batıkent da bulunan servisimiz bölgenin ihtiyacı karşılayacak bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. […]

Yorumunuzu ekleyin