0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Samsung Klima Servisi

Samsung Klima Servisi

Samsung Klima Servisi


Samsung markası beyaz eşya kalitesi konusunda son derece yüksek standartlarda bir markadır. Üretilen birçok eşya içerisinde Samsung klima modelleri ise en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kaliteli ve son derece dayanıklı olan klima çeşitleri belli bir kullanım neticesinde çalışma sürecini doldurabilmektedir. Samsung klima servisi olarak bakım ve tamir işlemlerinde profesyonel hizmetler sunmaktayız.


Klimalar belli bir süre sonra performansında düşmeler meydana gelen cihazlardır. Bu performansın düşmesinde ise belli nedenler bulunmaktadır. Profesyonel bir hizmet sunmak adına öncelikle klimalarınızda ki tüm arızaları tespit ediyoruz. Daha sonra ise klimalarınız için gerekli olan tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Samsung klima tamir işlemleri konusunda firmamız gereken her türden desteği sizlere sunmaktadır. Samsung klima ilgili daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

samsung klima servisi
samsung klima servisi


Samsung Klima Arıza Tamiri


Samsung klima servisi firmamız klimalarınızın tamiri konusunda son derece titiz çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu süreçte sizlere verdiğimiz hizmetlerde en çok dikkat ettiğimiz konu klima tamirden sonra aynı sorunun tekrarlamamasıdır. Bu süreçte gerekirse Samsung orijinal yedek parçalar ile parça değişimi de yapmaya özen göstermekteyiz. Ayrıca Yapmış olduğumuz parça değişimlerinde 1 yıl Garanti vermekteyiz.


En çok karşılaşılan arızalar arasında klima elektrik arızaları ilk sırada gelmektedir. Evlerinizde ve iş yerlerinizde bulunan klimalarınızın dış ünite sensöründe bir arıza gelebilir ya da boşaltım sensöründe ciddi sorunlar olabilir. Bunların yanında dış ünitelerde ki fan korumasının durması, donma ya da aşırı ısınma gibi konularda klimaların ciddi bir tamire gereksinimi vardır. Firmamız özellikle tüm Samsung klima arıza kodları konusunda sizlere detaylı tamir hizmetleri vermektedir.


Hızlı, garantili ve güvenilir olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde klimalarınızın ömrü uzar ve uzun yıllar daha bu cihazları kullanabilirsiniz. Bazı Samsung arıza kodları son derece ciddiye alınması gereken sorunlar doğurur. Böyle durumlarda firmamız ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Klima İç Ünite Asgı Sacı
Samsung Klima Gaz Dolumu


Samsung Klima Gaz Dolumu


Samsung klima modelleri belli bir çalışma prensibine sahip olan cihazlardır. Bu cihazların çalışabilmesi için belli miktarda termodinamik işleme tabi tutulan bir taşıyıcı gaza gereksinim vardır. Bu gazın tükenmesi cihazların çalışmamasına ve işlevini yerine getirememesine neden olmaktadır. Klimanın çeşitli nedenlerden gazi bitebilmektedir. Böyle zamanlarda Samsung klima servisi firmamız bu konuda hizmet vermektedir.


Samsung gaz dolumu fiyatları konusunda sizlere her anlamda yardımcı olan firmamız yüksek kalitede bir hizmet vermektedir. Bir klima açısından son derece önemli olan gaz dolumu işleminde belirtilen tüm standartlara özen göstermekteyiz.

ankara klima tamiri
Samsung Klima Temizliği ve Bakımı


Samsung Klima Temizliği ve Bakımı


Samsung klima temizliği ve bakımı konusunda firmamız beklentilerin çok ötesinde bir hizmet sunmaktadır. Temizleme aşamasında oldukça geniş skalada bir bakım desteği sunuyoruz. Bakım işlemi sırasında dikkat ettiğimiz en önemli konu filtrelerin iyi bir şekilde temizlenmesidir. Filtreler tüm sene boyunca tozu çeken ve üzerinde tutan aparatlar olduğundan mutlaka bunların iyi bir şekilde yıkanması gereklidir.


Samsung klima servisi firmamızın çalışanları aynı zamanda dış ve iç ünite fanlarının da temizlenmesinde son derece titiz davranmaktadır. Elektrik tesisatları, Voltaj ve akım değerlerinin kontrol edilmesi bakım periyodunda dikkat ettiğimiz konular arasında yer almaktadır.
Bununla birlikte tüm fanlar ve pervaneler tek tek kontrol edilir ve çalışma periyoduna gereken önem verilir. Eğer arızalı bir fan ya da pervane bulunuyorsa bunların tamir edilmesi sağlanır. Klimaların eksik gazlarının dolumu yapılır. Aynı zamanda yüksek ve alçak basınç değerlerinin kontrol edilmesi sağlanır. Kısacası Samsung klima temizliği sırasında her türlü bakım işleminin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.


Samsung Klima Montajı ve Demontaj (Sökme)


Samsung klima servisi firmamız sizlere profesyonel düzeyde klima montaj hizmeti de vermektedir. Eğer klimanızın yerinden memnun değilseniz ya da klimanızı bir evden başka bir eve taşıtmak istiyorsanız bu işlemi rahatlıkla yerine getirebilmekteyiz. Klimanın hem iç ünitesini hem de dış ünitesini istenilen yerlere rahatlıkla monte edebiliyoruz.


Klima yerinin iyi bir şekilde ayarlanmasında sizlere gereken bilgi paylaşımını da yapıyoruz. Bu süreçte Samsung klima montaj fiyatları konusunda da ulaşılabilir değerler sunarak profesyonel hizmet alabilmenize yardımcı oluyoruz. Samsung klima söküm hizmeti sırasında hem cihazların zarar görmesine engel oluyoruz hem de mekan içerisinde dağınıklık yaratmıyoruz.


Samsung Klima Servisi İletişim


Samsung klima servisi iletişim konusunda firmamız son derece hızlı bir geri dönüş sağlamaktadır. Bu süreçte yaşadığınız arızalar konusunda firmamıza arıza kaydı bırakmanız yeterli olmaktadır. Bakım ve tamir işlemleri konusunda Samsung klima servisi olarak sizlere hızlı bir geri dönüş sağlamaya çalışacağız. Tüm bakım ve tamir işlemlerinde klimalarınız için yerinde tamir hizmeti vermeye özen göstermekteyiz.


Cihazlarınızı daha uzun yıllar taşıyabilmeniz için mutlaka bu konuda en iyi parça değişimi, tamir ve bakım hizmetini sunacağız. Samsung klima tamir fiyatları konusunda en ulaşılabilir fiyatları sunuyoruz. Ancak bu fiyatlar arızanın durumuna ve bakım periyodunun sıklığına göre değişiklik göstermektedir. Ev ve iş yerlerinde kullandığınız tüm Samsung marka klimalarınız için firmamızdan gerekli hizmetleri alabilirsiniz.

Yorumlar: 2

Yorumunuzu ekleyin