0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Çayyolu Klima Servisi

Çayyolu Klima Servisi

Klimalar oldukça iyi markalar tarafından üretilse de bu cihazların uygun bir bakımdan geçirilmemesi zamanla arıza meydana getirmesine neden olmaktadır. Çayyolu klima servisi olarak bu arızaların tamir edilmesinde müşterilerimize büyük bir özen gösteriyoruz. Ankara Klima Servisi olarak tüm klima işlemlerinin her konusunda her zaman yenilikçi bir hizmet sunuyoruz.


Öncelikle arıza tespiti yapan firma çalışanlarımız sonrasında sizlere bir fiyat bilgisi vererek klima tamirinin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Üstün niteliklerde vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde klimalarınız çok daha kusursuz bir şekilde taşınma imkânı buluyor. Müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılayan firmamız sizlere profesyonel bir destek sunmaktadır.

ankara çayyolu klima servisi
ankara çayyolu klima servisi


Çayyolu Klima Servisinden Alabileceğiniz Hizmetler


Çayyolu klima servisi olarak müşterilerimize çok geniş skalada hizmetler vermekteyiz. Bu süreçte size hizmet verebilmemiz için öncelikle klimada ki problemin ne olduğunu anlamamız gerekmektedir. Sonrasında gerekli tamir işlemi ne işe onu gerçekleştirerek cihazları sizin kullanımınıza sunuyoruz. Klima bakım ve tamir işlemi sırasında sizlere kesinlikle ek maliyet çıkarmıyoruz.


Klimalarınızın en çok arıza alınabileceği parça fanlardır. Fan arızası konusunda firmamız gerekli durumlarda parça değişimi yapabilmektedir. Klimanın markasını en uygun orijinal parçayı bulup yedek parça değişimini gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte önem verdiğimiz en önemli hususlardan birisi de klimalarda gaz problemidir.


Uzun bir süre Kullanıma maruz kalan klimalarınız belli bir zaman sonra gazının bitmesinden dolayı ısıtma ve soğutmayı gerçekleştirmeyebilir. Böyle durumlarda tüm teknik hizmetleri sizlere sunarak klimalarınızın gaz dolumunu gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet sayesinde klimalarınız eski performansına kavuşarak yaz ve kış aylarında sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

ankara klima sökme
ankara klima sökme


Klima Teknik Servis Seçiminde Önemli Noktalar


Klima teknik servis seçimi yaparken belirli detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Sizlere yetkili servis kalitesinde hizmet vermeyen bir firma ile çalışmak klimalarınızın kısa süre sonra aynı arızayı tekrar vermesine neden olacaktır. Bu süreçte klimalarınızın uygun bir şekilde tamir edilmesi sayesinde cihazlarınızı her mevsim kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Klima teknik servisi seçimi yaparken öncelikle kurumsal hizmet veren bir firma tercih etmeniz gereklidir. Sizlere garantili hizmet vermesi ve parça değişimlerinde daima orijinal parçaları kullanması bu süreçte en önemli unsurlardan biri olmaktadır.


Klima bakım ve tamir işlemlerinde de sizlere gerekli bilgilendirmeleri yaparak hizmet vermeleri profesyonel liglerini göstermektedir. Çayyolu klima servisi olarak müşterilerimize beklentilerin çok ötesinde bir hizmet sunuyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz sayesinde bu süreçte her türlü klimanın bakım ve tamirini gerçekleştirebilmekteyiz.

ankara klima gaz dolumu
ankara klima gaz dolumu


Çayyolu Klima Servisi İle Bakım Hizmeti


Sizlere yetkili servis standartlarında hizmet veren Çayyolu klima servisi firmamız son derece profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler sırasında müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız her türlü iç ve dış klima ünite bakımını yapabilmektedir. Elektrik tesisatının kablolarından filtrelerin temizlenmesine kadar tüm detaylarla yakından ilgilenmektedir.


Bakımların periyodik bir şekilde yapılması en önemli unsurlardan biridir. Bu süreçte dikkat ettiğimiz bir diğer önemli husus ise klimaların dış ünitesinin detaylı temizliğidir. Mekânlarınızı dışında bulunan klimaların uygun bir şekilde temizlenmesi düzgün bir şekilde çalışması açısından büyük bir önem taşımaktadır. Uygun şekillerde temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan klimalar performansını düşürerek çok daha yüksek bir enerji tüketimi gerçekleştirir.


Bu da sizlere yüksek faturalarla geri dönüş sağlar. Çayyolu klima servisi firmamız sizlere hem tamir de hem de bakımda büyük bir destek sunmaktadır. Hizmetlerimizde sınır tanımayan bir firma olduğumuz için müşteri yelpazemizle son derece geniştir.

ankara klima temizleme ve bakımı
ankara klima temizleme ve bakımı


Çayyolu Klima Sökme Ve Montaj İşlemi


Çayyolu klima montaj işlemleri konusunda firmamızdan her zaman hizmet alabilirsiniz. Bu hizmetler çerçevesinde müşterilerimizin cihazlarını taşımalarına büyük bir yardım sunuyoruz. Klima sökme ve taşıma hizmetleri sırasında cihazlarda herhangi bir deformasyon meydana gelmemesine büyük bir özen gösteriyoruz. Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi de klimalarınızın en uygun yere montajının yapılmasıdır.


Mekânlarınızın içerisinde klimaların uygun bir şekilde montajının yapılması demek son derece yüksek performansla çalışması anlamına gelmektedir. Bu süreçte vermiş olduğumuz tüm Çayyolu klima servisi hizmetlerimizin uygun fiyatlarla verilmesine özen gösteriyoruz. Bu çerçevede klima bakım ve tamiri konusunda bizlerden her zaman hizmet alabilirsiniz. Tüm klima markaları ve modelleri konusunda sizlere gerekli hizmetleri sunabilecek kapasitede firmalardan biriyiz. Bu hizmetlerin tamamı için en ulaşılabilir fiyatları sunuyoruz.

ankara klima montajı
ankara klima montajı

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin