0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi

Vestel Klima Servisi


Vestel klimalar Türkiye’de en çok tercih edilen klima markalarından bir tanesi olmasından dolayı ok fazla servis ihtiyacı olmaktadır. Vestel klima servisimiz de ihtiyaç duyulan güvenilir servis açığını kapatmak için çalışmaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan vestel klimalarınızı tüm işlemlerinde Vestel klima servisimizin hizmetlerinden yararlanılabilmektedir. Son derece yüksek standartlarda verdiğimiz klima servis hizmetlerimiz sayesinde tüm vestel klimalarınız sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Her daim garantili olarak verilen montaj, tamir, bakım ve gaz dolumu hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine gereken önemi gösteriyoruz.


Vestel klimaları konusunda her zaman büyük bir titizlik gösteriyoruz. Cihazlarınızı uzun yıllar kullanabilmeniz için her zaman çözümcü bir yaklaşıma sahip personellerle çalışıyoruz. Bu süreçte son derece hızlı bir şekilde hizmet veriyor olmamız da firmamızın sunmuş olduğu önemli ayrıcalıklardan biridir. Sizlere kaliteli bir hizmet verebilmek adına sektörün en iyi klima ustaları ile çalışıyoruz. Klima ve diğer konularda daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.


Vestel Klima Servisimiz
Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için haftanın 7 günü 24 sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır. Servis olarak
• Vestel Klima Bakımı ve Temizliği
• Vestel Klima Montajı
• Vestel Klima Tamiri
• Vestel Klima Gaz Dolumu
• Vestel Klima Sökme – Takma
İşlemlerini alanında uzman ekiplerimiz tarafından aynı gün garantili olarak yapmaktadırlar

vestel klima servisi
vestel klima servisi

Vestel Klima Bakımı ve Temizliği


Vestel klimaların da diğer tüm klima çeşitleri gibi belli periyotlarda bakıma ihtiyacı bulunmaktadır. Bu hizmetler konusunda daima profesyonelliğe özen gösteriyoruz. Klimaların hem iç hem de dış ünitelerinin her sene çalışma durumlarına göre bir ya da iki defa bakımdan geçmesi verimliliğinin artırılmasında ve performans açısından son derece önemlidir. Özellikle sıklıkla kullanılacağı yaz ve kış mevsimine girmeden bahar aylarında yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Vestel Klima Servisi olarak uyarıyoruz. Zamanın da yapılmayan klima temizliğinden dolayı klimalar yeteri kadar performans göstermemesine neden olabilir.


Böyle durumlarda klima bakımlarını her sene bahar aylarında klima bakımı yaptırmanız da uzmanlar ve tarafından önerilmektedir. Vestel klima servisi firmamız sizlere beklentilerinizin çok ötesinde hizmetler sunmaktadır. Kaliteli ve son derece üstün niteliklerde bir hizmet sunmamız bu süreçte en iyi hizmeti alabilmeniz için önemlidir. Zamanında yapılan klima temizliği performans ve tasarrufla yanı sıra en önemlisi de sağlığınız için önceliklidir.

Vestel Klima bakımı sırasında iç ünite temizlenmesinde ve dış ünitenin gerekli bakımlarının yapılması sırasında birçok detaya özen gösteriyoruz. Klimanın Virüs Temizliği yapılırken soket bağlantılarını kontrol ediyor, filtreleri kontrol ediliyor, evap,fanların ve diğer tüm pervanelerin antibakteriyel ilaçla temizlenmesini sağlıyoruz. Bakım çalışmalarımız son derece detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

vestel klima e5 hatası
Vestel Klima Bakımı ve Temizliği

Vestel Klima Tamiri


Vestel klima servisi alanında hizmet veren bir firma olarak tüm tamir işlemlerinde de gereken çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Klimalarınızda görülebilecek olan arızalar arasında soğutma ve ısınmanın düzgün olmaması, aşırı derecede gürültü yapması, fanların çalışmaması, sistemin kısa devre yapması, kumanda arızaları, klima kart arızaları, kompresör, ortam ve boru sensörleri, gaz boru tamirleri gibi sorunlar sayılabilir.

Bu sorunların giderilmesinde firmamız sizlere her daim profesyonel destek sunmaktadır. Kalite standartlarımız son derece yüksek olduğundan bu süreçte aynı arıza nedeni ile yeniden hizmet almanız gerekmiyor. Müşterilerimize daima en iyi standartlarda hizmetleri sunmaya gayret ediyoruz.


Vestel Klima tamiri sırasında eğer parça değişimine başvurmanız gerekiyorsa mutlaka Vestelin kendi parçalarını kullanıyoruz. Tamir öncesinde arızanın tespitini yaptığımızda sizlere oluşabilecek maliyet hakkında da bilgi veriyoruz. Sonrasında ise ek maliyetler ile sizleri yormuyoruz. Çalışmalarımız tamamen üstün niteliklerde olup müşterilerimizin memnun kalmasına önem veriyoruz. Yaptığımız parça değişimlerin 1 yıl servimiz tarafından garanti vermekteyiz.

ankara klima gaz dolumu
Vestel Klima Tamiri

Vestel Klima Montajı; İç ve Dış Ünite Sökme Takma


Vestel Klima Montaj Servisi olarak klimanız sökülüp tekrar takılması sırasında en iyi performans açısından sizlere ücretsiz keşif hizmeti sağlamaktayız. Doğru Klima Sökme ve Montajı hizmeti doğru şekilde yapılması birçok etkenden dolayı önemlidir. Cihazın uzun ömürlü olması, performans, elektrik tüketimi ve sağlık açısından direk etkilidir. Eğer klimanızın yerinin değişmesi gerekiyorsa bunun için de uygun şekilde demontaj ve montaj hizmetleri veriyoruz. Klimalarınızın zarar görmeden uygun bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınması işlemini gerçekleştiriyoruz.


Vestel Klima Servisimiz Montaj Ekibinin Sizlere Sağladığı Yararlar
• Vestel Klima Montaj Servisimiz, sizlere cihazın kurulum için en doğru seçecektir.
• Klimanızı profesyonel ekiplerimiz tarafından takıldığı için güvenlik konusunda endişeniz ortadan kalkacaktır.
• Klimanız tam performans ile çalıştığı için arızalan ve tamir işlemlerine önüne geçmiş olacaksınız.
• Cihaz daha tasarruflu bir şekilde kullanılabilecektir.
• Klima ile ilgili her türlü teknik soru ve sorunun çözümü kolaylaşacaktır. Vestel Klima Montaj ekibimiz 7/24 müşteri hizmeti sağlamaktadır.
• Klimanın sağlığa vereceği zararlar bilinerek, müşteriye doğru yönlendirme yapılır.
• Klimadan en etkili verimin nasıl alınacağı, Servis elemanlarımız tarafından bilgi olarak aktarılır.

Vestel Klima Gaz Dolumu


Klimalar, sıcak havalarda soğuk üflemesi ve soğuk havalarda sıcak üflemesi için üretilmiştir. Bu soğuk sıcak hava üflemesini sağlayan en önemli etken de içinde kimyasal bileşenler bulunduran bir gazdır. Bu gazın azalması veya bitmesi halinde klima işlevini tam olarak yerine getirememektedir. Vestel Klima Gaz Dolum Servisimiz, klima gaz dolumu ilgi tüm R22, R410 ve R32 gaz çeşitleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Gazı biten veya eksilen Vestel klimaların, Vestel Klima Servisimiz tarafından yerinde yapılmaktadır. Klima gaz dolumu gerçekleştirilip, yenileme işlemleri yapılmaktadır. Servisimiz özel teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Yorumlar: 1

Yorumunuzu ekleyin