0 312 544 42 86
0532 499 24 84

İzmir Klima Temizleme

İzmir Klima Temizleme

İzmir Klima Temizleme; Detaylı Bakteri ve Virüs Temizliği


Klimalar insanların hayatının çok önemli eşyalarından biridir. Özellikle yaz ve kış aylarında havanın dengesini korumak ya da ayarlamak açısından klimaların büyük bir işlevi vardır. Mekânları daha yaşanılır hale getiren bu klima modelleri hemen her mekânda bulunan cihazlardır. Ancak klima temizliği ve bakımı bu süreçte büyük bir önem gerektirmektedir. İzmir klima temizleme alanında hizmetler sunan firmamız bu süreçte klimalarınızın daha yüksek performans ile çalışmasını sağlamaktayız.


Hemen her türden klima modelinin kusursuz bir şekilde çalışması için belirli periyotlarda mutlaka bakımının yapılması gerekmektedir. Böylece kullanım açısından kişiler uzun yıllar cihazlarını rahatlıkla kullanabilirler. Temizleme konusunda daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için İzmir Klima Servisimiz yazımızı okuyabilirsiniz.

izmir klima temizleme ve bakımı servisi
izmir klima temizleme ve bakımı


İzmir Klima Bakım Hizmeti


İzmir klima temizleme alanında hizmetlerini en iyi standartlarda sunan firmamız cihazların her türlü Periyodik ve detaylı klima bakımını da gerçekleştirmektedir. Tüm sene boyunca tozu içerisine çeken ve çalışma performansını düşüren cihazlar firmamızın temizleme işlemi sonrasında daha yüksek bir verimlilikte çalışmaktadır. Klima Tamir gereksiniminin ortaya çıkmaması için mutlaka periyodik olarak temizleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.


Klima montajı ve sökmesi sırasında da firmamız gerekli her türlü genel klima temizleme işlemlerini yapabilmektedir. Bu süreçte detaylı bir temizlik işleminin yapılması üzerinde en çok durduğumuz konular arasında yer almaktadır. İzmir Klima Temizleme firması olarak klima temizliği yılda iki defa yapılması gereken bir temizlik türüdür. Özellikle kış mevsimine girmeden önce bu temizliği işleminin mutlaka yaptırılması önerilmektedir.

izmir klima sökme servisi
izmir klima sökme


İzmir Klima İç Ünite Temizliği Nasıl Yapılır?


İzmir klima temizliği konusunda firmamız sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Çalışan kişiler için esnek çalışma saatlerinde de yardımcı olabilen firmamızdan her türlü klima bakım hizmetini rahatlıkla alabilirsiniz. Klimaların belli bir kullanım süresinden sonra mutlaka temizlenmesi gerekmektedir. Klima iç ünite temizliğinin yapılabilmesi için iç kısımdaki filtrelerin mutlaka tozundan temizlenmesi gerekmektedir.


Profesyoneller tarafından gerçekleştirilen bu işlemler sırasında klima filtreleri uygun solüsyonlar ile yıkanır ve kuruduktan sonra yerine takılır. Aynı zamanda kapak ve fan kısımlarının da gerekli temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Klima bakımı ve iç dış ünite temizliği konusunda profesyonel olarak hizmet veren bir firma olarak bu hizmeti yılda iki ya da daha fazla olarak bizlerden alabilirsiniz.

izmir klima gaz dolumu
izmir klima gaz dolumu


İzmir Klima Dış Ünite Temizliği Nasıl Yapılır?


Firmamız klima temizleme konusunda son derece titiz davranmaktadır. Temizlik hizmeti almak için firmamızı aradığınızda sizlere mutlaka profesyonel çalışanlarımızın hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz. Klimaların hem iç hem de dış ünitelerinin mutlaka temizlenmesi gerekmektedir. Firma çalışanlarımız klimanın olduğu yere gelerek bu çalışmaları son derece detaylı bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyor. İzmir klima temizliği hizmet aşamalarımız şu şekilde sıralanabilir:


• Klimaların dış panel kısımlarının nemli bez yardımı ile temizlenmesi sağlanır.
• Sonrasında fan kısımları uygun fırçalar ile temizlenir ve tozan arındırılır.
• Daha sonra ise fan motoru aynı şekilde fırçalarla temizlenir.
• Kart kutusu ve diğer donanım parçaları da tozdan temizlenir.
• Sonrasında motor yatakları ve rulmanlar temizlenir ve yağdanlık ile yağlanır.
• Serpatin tarakları ile serpatin lamellerinin taranması sağlanır.
• Kompresör ayaklarının kontrolleri sağlanır.
• Klima elektrik panosu gözden geçirilir.


Son olarak klimanı gaz ölçümü yaparak, gerekli durumlara da Klima Gaz Dolumunu gerçekleştirmektedir. Kısacası bir klima temizliği işlemi sırasında birçok farklı bakım uygulamasından da geçirilmektedir. Firmamız klima marka ve modelleri konusunda son derece geniş bir bilgi deneyimine sahiptir. Bu süreçte sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

İzmir Klima Temizleme Servisi Olarak, Tüm Klima modellerinin Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi, Daikin, Demirdöküm, Rubenis, Airfel başta olmak üzere detaylı klimz bakımlarını yapmaktayız. Ayrıca İzmir Klima Bakım Firması olarak Karabağlar, Buca, Balçova, Bayraklı, Çiğli, Karşıyaka ve Konak olmak üzere Tüm İzmir’in ilçe ve semtleri hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işlemler parça ve işçilik garantilidir.

izmir klima tamiri servisi
izmir klima tamiri


İzmir Klima Temizleme Fiyatları


İİzmir Klima Temizleme fiyatları konusunda müşterilerimize daima en iyi fiyat alternatiflerini sunmaya özen gösteriyoruz. Hizmetlerimiz arasında birçok farklı klima hizmeti bulunmaktadır. Klima bakımı, klima temizliği, klima sökme gibi birçok farklı hizmet seçeneğimizden yararlanma şansınız bulunmaktadır.


Fiyatlar konusunda müşterilerimize her zaman ulaşılabilir değerler sunmaktayız. Son derece iyi standartlarda alınan bu hizmetler konusunda firmamız sizlere en iyisini sunmaktadır. Uygun fiyatlarımız sayesinde yılın belirli dönemlerinde bu klima temizlik işlemlerini yaptırma şansına sahip olabilirsiniz.


İzmir Klima Temizleme Firmamız Klima temizlik konusunda her marka ve model için uygun fiyat alternatifleri sunmaktadır. Klima temizleme fiyatları her klima için standarttır. Ancak bu süreçte klima için bir ek maliyet ortaya çıkarsa bu durumda mutlaka müşterilerimizin bilgilendirilmesini sağlıyoruz. Hizmet kalitesinin yüksek olması için son derece titiz çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz.

İzmir Klima Montajı
İzmir Klima Montajı

Yorumlar: 7

Yorumunuzu ekleyin