0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Toshiba Klima Servisi

Toshiba Klima Servisi

Toshiba Klima Servisi


Klimaların yıllık rutin bakımlarının aksatılmaması gerekmektedir. Bu bakımların düzenli olarak Toshiba Klima Servisi gibi yetkili servis kalitesinde yapılması cihazın kullanım ömrünü uzatır ve daha az enerji harcayarak daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Yaz ve kış mevsimlerinde farklı işlevleri kullanılan klimaların etkili bir şekilde çalışabilmeleri için mevsim geçişlerinde temizlik ve kontrollerinin yapılması konunun uzmanları ve üretici firmalar tarafından tavsiye edilmektedir. Fakat bu işlemlerin gerekli yetki belgelerine ve teknik kadroya sahip, donanımları tam olan Toshiba Klima Servisi gibi tecrübeli firmalar tarafından yapılması gereklidir


Aksi takdirde maddi açıdan kayıplar yaşamanız ve stresli bir dönem geçirmeniz kaçınılmaz olacaktır. Toshiba Klima Servis günlük hayatımızda iş yerlerimizde ve evlerimizde kullanmakta olduğumuz klimalar konforlu bir yaşamın vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Fakat her makinenin olduğu gibi klimalarında rutin bakım ve kontrollere ihtiyaçları bulunmaktadır. Toshiba Klima Servisi klimalarınızı verimli bir şekilde kullanabilmeniz için hizmet veren gerekli yetki belgelerine ve izinlere sahip bir firma olmakla birlikte gerekli tecrübe ve ayrıntılı bilgiye sahip teknik ekipleri cihazlarınızla ilgili her türlü problemi kolaylıkla halledebilmektedir.


Toshiba Klima Servisi klimalarınızın rutin kontrollerini yapar, arızalarını onarır ve gerekli temizlik işlemlerini hallederek sizlere kusursuz bir şekilde çalışır halde bırakır. Klimaların rutin kontrolleri esnasında gaz ayarları, motor kontrolleri, iç aksam kontrolleri yapılmaktadır. Düzenlenmesi gereken ayarlar yeniden düzenlenmektedir. Toshiba klima ilgili daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

toshiba klima servisi
toshiba klima servisi


Toshiba Klima Servisi Ne Yapar?


Toshiba Klima Servisi kontrol zamanı gelmiş veya arıza yapmış klimalarınız için teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Firma aynı zamanda yeni klima almak isteyen müşterilerine yerinde keşif hizmeti sunarak hangi alana hangi model ve büyüklükte bir klimanın kullanılması gerektiği konusunda bilgilendirmeler yaparak en ekonomik ve uygun çözüm önerileri sunar.

Toshiba Klima Servisi tüm hizmetleri esnasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Ekiplerimiz tamamladıkları her işin takipçisi olarak en ufak bir problemde tekrar çözüm bularak sorunu gidermektedirler. Elektronik aksam kontrolleri yapılır ve klimanın düzgün çalışmasını engelleyen arızalı parçalar onarılır veya değişimleri yapılır. Gerekli olan durumlarda Klimanın Sökme İşlemini Yapar. Değişim yapılırken mutlaka orjinal parçalar kullanılmalıdır. Servisimiz tarafından değiştirilen her parça orijinal olup iki yıl garantili olmaktadır. Cihazın temizliği aşamasında dış mekanda bulunan motor kısmı ve iç mekanda bulunan klima cihazı ayrı ayrı temizlenmektedir.

klima servisi
klima servisi


Toshiba Klima Servisi ekipleri verdikleri klima tamir hizmetleri esnasında değişmesi gereken parçaları orjinalleri ile değiştirerek bu parçalara ait garanti belgelerini müşterilerimize vermektedirler. Her değişen parça iki yıl garantili olup arızası halinde ücretsiz teknik servis yapılmaktadır. Ekiplerimiz bakım çalışmaları esnasında klimanın dış motorundan iç filtrelerine kadar detaylı olarak incelemektedir. Bu ayrıntılı incelemeler sonucunda temizlenmesi gereken yerler temizlenerek onarılması gereken parçalar onarılmaktadır. Onarım yapılmasına gerek olmayan cihazlar ise sadece temizlenip çalışmaları kontrol edilip gerekli ayarlamaları yapılıp temiz ve çalışır bir şekilde teslim edilmektedir.


Toshiba Klima Servisi teknik servisimiz Klimanızın Montajı konusunda da yardımcı olmaktadır. Bu klima montaj sırasında aksamında birikerek kötü kokulara sebep olan ve cihazın çalışmasını engelleyen aynı zamanda sağlığınızı da olumsuz etkileyen tozları temizler ve sizlere yeniden ısınırken veya serinlerken temiz bir hava soluma imkanı sağlar.Toshiba Klima Servisi cihazınızın temizlenmesi gereken tüm filtre, boru ve diğer aksamlarını klimanıza uygun özel kimyasallar kullanarak titizlikle yapmaktadır. Bu temizlik aşamasında ekiplerimiz bulundukları alanı kirletmeden temiz bir çalışma yapmakta olup geride hiçbir kir veya çöp bırakmadan çalışırlar.

Klima Gaz Dolumu
Klima Gaz Dolumu


Toshiba Klima Servisi neden klimalara bakım ihtiyaçları olur?


Uzun süreli kullanımlar neticesinde klimaların filtreleri tozlarla tıkanır, gaz ayarları bozulur ve bunun sonucunda klimanızdan hoş olmayan kokular yayılır. Bu durum hem sağlığınız için olumsuz sonuçlar doğurur hem de klimanızın verimli çalışmasına engel olarak bir süre sonra arıza vermesine sebep verebilir.


Tıkanan ve çalışırken zorlanan cihaz daha fazla enerji tüketerek yüksek tutarda elektrik faturalarına neden olur.Toshiba Klima Servisi’ne ulaşarak klimanızın rutin Klima Temizliğini yaptırmanız halinde bu problemlerin hiçbiri ile karşılaşmaz ve cihazınızı uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Toshiba Klima Servisi çatısı altında bulunan personelimizin her biri kişi haklarına saygılı ve müşteri memnuniyetini gözeten bireyler olup yaptıkları işlemlerin sürekli takipçisidirler.

Klima Montajı
Klima Montajı

Yorumlar: 1

Yorumunuzu ekleyin