0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Bayraklı Klima Servisi

Bayraklı Klima Servisi

Bayraklı Klima Servisi; Montaj, Bakım, Tamir, Arıza, Gaz Dolumu, Sökme ve Takma


Klimalarınız hayatınızı her zaman daha kolay hale getiren elektronik cihazlardır. Ancak yaz ve kış aylarında çok yoğun bir şekilde kullanılan bu cihazlar zaman zaman bozulma belirtileri gösterebilmektedir. Bunun nedenlerinden biri zamanında bakımı yapılmayan her klimanın kullanım ömrü diğer klimalara göre çok daha düşük olmaktadır.


İzmir Bayraklı klima servisi olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak ölçüde klima temizliği, montajı, gaz dolumu, arıza ve tamir hizmeti sunuyoruz. İzmir Klima Servisi olarak klima tamir sürecinde mutlaka garantili hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bayraklı klimacı olarak bakımı konusunda her zaman çok detaylı çalışmalar yaparak klimalarınızın yüksek bir performans ile çalışmasını sağlıyoruz. Bu süreçte her cihazın mutlaka iç ve dış ünitelerinin gerekli kontrollerden geçirilmesi firmamız tarafından dikkat edilen konulardan biridir.

İzmir Klima Montajı
İzmir Klima Montajı


Bayraklı Klima Arıza Tamir Hizmeti


İzmir Bayraklı klima servisi olarak müşterilerimize klimaların farklı açılardan sorunlarını gidermeye çalışıyoruz. Bir klimanın ortaya çıkarabileceği arıza çeşidi oldukça fazladır. Klima için başlıca çıkabilecek arıza kodları arasında şunlar sayılabilmektedir:

• Klima Fan arızaları
• Soğutmanın veya ısıtmamanın düzgün olmaması
• Klimanın hava üflememesi
• Klima elektrik devrelerinde kısa devre meydana gelmesi
• İç ve dış ünitelerin çok yüksek sesle çalışması
• Klimalarda gaz dolumu yapılması gerekliliği


Gibi birçok problem klima performansının düşmesine neden olmaktadır. Bayraklı klima tamiri hizmetlerimiz konusunda sizlere profesyonel bir destek sunarak son derece yüksek standartlarda bir tamir hizmeti gerçekleştiriyoruz. Ayrıca klimalarınızın yüksek standartlarda çalışabilmesi için mutlaka yıllık periyodik temizliğinin yapılmasına özen gösterilmelidir.

İzmir Bayraklı Klima Servisi
İzmir Bayraklı Klima Servisi


Bayraklı Klima Bakım İşlemleri


Bayraklı klima bakım ve temizleme hizmeti çerçevesinde firmamız iç ve dış üniteleri ayrı ayrı dikkate almaktadır. İç ünitelerin ön panelin hemen arkasında bulunan filtrelerin yıkanması ve gerekli iç temizliğinin gerçekleştirilmesi önem verdiğimiz konulardan biridir. Bununla birlikte temizliği sırasında dış ünite üzerinde de profesyonel hizmetler gerçekleştirmekteyiz.


Klima bakım sürecinde olası arızaların meydana gelmeden tespit edilmesi firmamızın özen gösterdiği konulardan biridir. Bununla birlikte klimanın çalışma durumuna göre klima temizliği yılda 2 defa yapılması gereken bir işlem olduğu için mutlaka müşterilerimizi konu hakkında bilinçlendiriyoruz. Klima bakım ve gerekli durumlarda bayraklı klima tamircisi olarak tamir işlemleri sırasında ortaya çıkabilecek maliyetler konusunda da her zaman müşteri dostu olmaya çalışıyoruz.

izmir klima temizliği ve bakımı servisi
izmir klima temizliği ve bakımı


Bayraklı Klima Montaj Ve Sökme İşlemi


Bayraklı klimam sökme işlemi konusunda firma çalışanlarımız büyük bir hassasiyet göstermektedir. Bu işlemler yapılırken duvarların çok fazla zarar görmemesi ve sökme işlemi sırasında cihazların deforme olmaması birincil öncelikler arasında yer almaktadır. Bayraklı klima servisi olarak müşteri memnuniyetine büyük bir özen gösteren firmamız yüksek kalite standartlarında hizmetler sunmaktadır. Bu alanda Bayraklı klimacı olarak hizmet veren birçok firmanın öncüsü konumunda olan teknik servis firmamız sizlere yetkili servis düzeyinde bir hizmet sunmaktadır. Bizlerden hizmet alabilmek son derece kolay olmakla birlikte klimalarınızın daha uzun süre kullanılmasında profesyonel bir destek sunuyoruz.


Hizmetlerimiz çerçevesinde aynı zamanda müşterilerimize klima montaj hizmeti de veriyoruz. Sökülen klimalarının bulunulan mekânda başka bir yere yeniden takılmasında ya da başka bir yere götürülmesinde sizlere uzman desteği sunuyoruz.


Klima montajı yapılırken en çok dikkat ettiğimiz konu bu cihazların yüksek performansla çalışabilmesidir. Bu bunun içinde konumlandırılacak alanın en iyi şekilde analiz edilmesine özen gösteriyoruz. izmir Bayraklı Klima servisi olarak firma çalışanlarımız klima sökme ve montajı konusunda son derece profesyonel olup bu işlemlerde sizlere gerekli teknik detaylar hakkında da bilgi vermektedir.

izmir klima tamiri servisi
izmir klima tamiri


Bayraklı Klima Gaz Dolumu


Bayraklı klima gaz dolumu hizmeti konusunda firmamız yüksek kalitede destekler sunmaktadır. Bir klimanın gazının tükenmesi veya gaz dolumu sırasında fazla gaz doldurulması cihazların düşük performansla çalışmasına neden olacaktır. Isıtma ve soğutma ya gerçekleştirilememesi özellikle gaz sorunlarından kaynaklı olmaktadır


Cihazlarınızın en iyi performansta çalışabilmesi için mutlaka gaz ayarlarının uygun bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bayraklı klima servisi olarak bu konuda sizlere yüksek kalitede bir hizmet sunuyor ve tüm çalışmalarda enerji tasarrufu sağlayabileceğiniz şekilde bir hizmet veriliyor.

izmir klima gaz dolumu
izmir klima gaz dolumu


Bayraklı Klima Servis Fiyatları Nasıldır?


Bayraklı klima servisi olarak müşterilerimize yüksek performanslı cihazlar sunuyoruz. Klima tamiri konusunda uzman çalışanlarımız sayesinde hem yazın hem de kışın sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz klimalara kavuşabilirsiniz. Bu bakımdan sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler çerçevesinde bakım ve klima temizliği konusunda da son derece detaylı çalışmalar yapılmaktadır.


BAyraklı Klimacı olarak müşteri memnuniyetini her zaman büyük bir özen gösteriyoruz. Ancak tüm yapılan işlemler konusunda belirli bir fiyat politikası da bulunmaktadır. Bayraklı klima servis fiyatları çerçevesinde müşterilerimize en ulaşılabilir fiyatları sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz fiyatlar çerçevesinde müşteri memnuniyeti her zaman için önem verdiğimiz bir konudur. Ancak fiyatlarımızda sabit değerlerden bahsetmek mümkün değildir.


Klimalarınız da yaşanan problemler bakım süreci ya da klima yedek parça değişimi gibi birçok unsur fiyatlarımıza etki eden konular arasında bulunmaktadır. Klima tamir fiyatları konusunda en doğru bilgiyi alabilmek için firmamızla iletişime geçebilir ya da bizlere arıza kaydı bırakarak bizlerden hizmet alabilirsiniz. Bayraklı Klima Servisi olarak Klima bakım ve tamir hizmetleri konusunda müşterilerimize yılın her döneminde gerekli çalışmaları profesyonel bir baz da vermeye özen gösteriyoruz. bayraklı klimacı olarak 7/24 müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilir ve bizlerden yüksek standartlarda klima tamir hizmeti ya da temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin