0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Beko Klima Montajı

Beko Klima Montajı

Beko Klima Montajı


Klimalar sıcak ve soğuk havalarda sıklıkla kullanılan cihazlar olduğundan hemen her mekânda görmek mümkün olmaktadır. Ancak bu klimaların bazen çeşitli nedenlere dayanarak klimaların yerinin değişmesi gerekebilmektedir. Beko klima montajı hizmeti alarak klimalarınızın uygun bir yere montajının yapılmasını sağlamanız mümkün olmaktadır.


Beko klimalarının montaj işlemlerinde profesyonel olan firmamız her türlü alana bu işlemi gerçekleştirebilmektedir. Bu süreçte ilk olarak montaj işlemlerinin gerçekleştirileceği yerlerin çok iyi bir şekilde belirlenmesi gerekiyor.


Beko Klima Servisi olarak, montaj sırasında yerin iyi seçilmemesi hem klimalardan performans alamamanıza neden olur hem de zamanla cihazlarda ciddi anlamda arızalar meydana gelebilir. Klima montajı yapılacağı zaman dikkat etmeniz gereken en önemli konu yer seçimi olduğundan firmamızın çalışanları da yerin belirlenmesinde son derece titiz davranmaktadır.

ankara beko klima servisi
beko klima servisi


Beko Klima Montaj Nasıl Yapılır?


Beko klima montajı işlemi konusunda dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta bulunuyor. Öncelikle montaj sırasında bir sorun olmaması için düz bir duvar zemini tespit edilmelidir. Bu zeminde yükseklik çok iyi bir şekilde ayarlanmalıdır. Beko klima montajı sırasında cihazların altında televizyon bilgisayar gibi elektronik cihazlar olmamalıdır.


Klima montajı yapılırken dikkat etmeniz gereken işlem hem iç hem de dış ünite çevresinde kesinlikle nesne bulunmamasıdır. Bu işlem sırasında eğer cihazların yakınında ya da ön kısmında bir nesne varsa hava akımını rahat sağlanamaz. Bu da klimanın çalışmasında ciddi bir sıkıntı yaratabilir.


Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da iç ünitenin hava akışını çok iyi sağlayacak bir yere yaptırmaktır. Düz bir zemin üzerine monte edilen Beko klima modellerinin odanın her yerinde eşit bir şekilde hava dağıtımı yapılabilecek şekilde olmalıdır. Düz bir zemine monte edilmeyen klimalar çalışma sırasında su akıtabilir ya da gürültülü bir şekilde çalışabilir Klimalar monte edilirken aynı zamanda zeminden 2 metre daha yüksek yere monte edilmelidir. Klima sökme ve montaj işlemlerinde iç ünitelerin hem sağ hem de sol tarafında en az 5 cm boş yer bırakılmalıdır.

Beko Klima Montajı
Beko Klima Montajı


Beko Klima Montaj Ücreti


Beko klima montaj Ücreti konusunda firmamız son derece ideal seçenekler sunmaktadır. Bu süreçte dikkat ettiğimiz en önemli konu müşterilerimize en ideal fiyatları sunmaktadır. Sektörde ki ortalama fiyatlara göre en uygun fiyatları sunuyor olmamız müşteri memnuniyetini de etkilemektedir. Klimalarınızın montajının yapılabilmesi için firmamız ile iletişime geçebilir ve son derece profesyonel hizmet alabilirsiniz. Beko klima montaj Ücreti konusunda firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

ev tipi klima montaj fiyatları
ev tipi klima montaj fiyatları

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin