0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Baymak Klima Montajı

Baymak Klima Montajı

Baymak Klima Montajı


Baymak klimalar günümüzde en çok tercih edilen klima çeşitlerinden biridir. Önemli bir marka olması ve kullanımının son derece kolay olması bu cihazların işyerlerinde ve evlerde rahatlıkla tercih edilmesini sağlamaktadır. Baymak klima montajı konusunda profesyonel hizmet veren firmamız bu cihazların istenilen her yere montajının yapılmasını sağlamaktadır.


Kalite standartları bakımından son derece önemli hizmetlerimizin bulunması montaj ve demonte gibi konularda gereksinimlerinize yanıt vermemize olanak tanımaktadır. Baymak Klima Servisi olarak klima montajı yaptıracak olan kişilerin dikkat etmesi gereken oldukça önemli detaylar bulunur. Bu süreçte klimanın nereye montajının yapılacağı ve performansını nasıl yükseltilecek gibi sorulara yanıt bulmak son derece önemlidir.

baymak-klima-servisi
baymak-klima-servisi


Baymak Klima Montajı Nasıl Yapılır


Baymak klima montajı yapılacağı zaman öncelikle en uygun yerin belirlenmesi sağlanmalıdır. İç ünitenin önünde yanında veya arkasında herhangi bir nesne olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı durumda simidinin çalışması esnasında da geçerlidir. Klimanın iç ve dış ünitesinin önünde bir nesnenin bulunması bu cihazların hava akımının yeterli miktarda sağlayamaması da neden olmaktadır.


Bununla birlikte içmesini mutlaka hava akışını rahat yapabileceği bir yere monte edilmesi pencere ve kapılardan uzak yere konumlandırılması gerekir. İç ünitenin yerden en az 2 metre yükseklikte kurulması dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan biridir. Gürültülü ve düşük performans ve çalışmaması için düz bir zemin üzerine monte edilen yapılmasına dikkat edilmelidir. Klima Montajı yapılırken de birçok detayı göz önünde bulundurmanız gerekir.


Baymak Klima montajı esnasında motorların veriminin yüksek olacağı bir şekilde monte edilmesi büyük önem taşır. Dış ünite montajı yapılacağı zaman mutlaka çevredeki bitkilerin kaldırılmasına dikkat edilmesi gerekir. Bununla birlikte dış ünite parçalarının yanlarında herhangi bir şekilde çalışmayı engelleyecek nesne bulunmamasına da dikkat etmek gerekir.

Klima Montajı
Klima Montajı