0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Karabağlar Klima Servisi

Karabağlar Klima Servisi

Karabağlar Klima Servisi; Montaj, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Temizleme, Sökme Takma ve Arıza


Yaz ve kış aylarında ortamların havasının uygun bir şekilde ayarlanabilmesi için klimalar önemli cihazlardır. Karabağlar klima servisi olarak sizlere bu cihazların tüm bakım ve tamir işlemlerinde hizmet vermekteyiz. Yıllardır vermiş olduğumuz klima tamir hizmet konusunda oldukça uzmanlaşmış firmalar arasındayız.


İzmir Klima Servisi olarak Karabağlar ve çevresine vermiş olduğumuz bu hizmetlerde klimalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamak için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bizlerle iletişime geçen her müşterimizin arıza kayıtlarına mutlaka dönüş yapıyor ve cihazların arızaların giderilmesini sağlıyoruz.


Karabağlar klima servisi olarak klima tamiri konusunda firmamızdan her zaman hizmet alabilme şansına sahipsiniz. Bu konudan yaşamış olduğunuz mağduriyetleri bizlere bildirmeniz aynı gün içerisinde sizlere dönmemiz için yeterli bir neden olmaktadır.

İzmir Karabağlar Klima Servisi
İzmir Karabağlar Klima Servisi


Karabağlar Klima Tamiri Nasıl Yapılır?


Karabağlar klima tamiri konusunda sizlere üstün niteliklerde hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetlerimizi mutlaka müşteri memnuniyetini dikkate alarak gerçekleştiriyoruz. Karabağlar klima servisi olarak sizlere yetkili servis kalitesinde bir destek sunmaya özen gösteriyor ve verdiğimiz hizmetlerin mutlaka uzun yıllarca kalıcı olmasını sağlıyoruz.


Karabağlar klimacı olarak Garantili ve güvenilir bir firma olarak sizlere yaptığımız işler konusunda da gerekli teminatları sunuyoruz. Klima tamir işlemleri sırasında ortaya çıkabilecek her türlü masraf konusunda sizlere önceden bilgilendiriyor ve herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için de gerekli tüm tedbirleri önceden alıyoruz. Bir arıza tamir ederken mutlaka klimanın başka yerlerini de kontrol ederek olası diğer arızalarında çözümlenmesi konusunda sizleri uyarıyoruz.

izmir klima tamiri servisi
izmir klima tamiri


Karabağlar Klima Bakım Periyodu


Karabağlar klima temizliği periyodu konusunda son derece titiz bir firmayız. Almış olduğumuz müşteri kayıtlarımız sayesinde klimalarınızın temizleme süresi geldiğinde mutlaka sizleri arayarak bakım işlemleri konusunda gerekli uyarıları gerçekleştiriyoruz.


Bize de geri dönüş sağlayan müşterilerimizin klimalarının yıllık temizliğini tam zamanında yapıyor ve cihazların performansının düşmesine engellemiş oluyoruz. Klima temizleme çalışmaları sırasında klima elektrik aksamlarının mutlaka kontrol edilmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda klima gaz dolumu işlemlerinin yapılmasında da büyük bir titizlik gösteriyoruz.


Tüm bunlara ek olarak Karabağlar klima servisi olarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz fan ve filtre kontrollerini de elden geçirerek klimanızın çalışma performansını Normalden daha yüksek olmasını sağlıyoruz.Karabağlar Klimacı Düzenli olarak bakımı yapılan klimalar hem sizin için daha verimli olur hem de yüksek bir enerji tasarrufu sağlar.Servis olarak bağta arçelik, beko, vestel, Mitsubishi, daikin, toshiba olmak üzere tüm klima markalarına bakıyoruz.

izmir klima temizliği ve bakımı servisi
izmir klima temizliği ve bakımı


Karabağlar Klima Servis Hizmetleri


Karabağlar klima servis hizmetleri çerçevesinde müşterilerimize yüksek kalitede destekler sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde klimalarınızın daha uzun yıllar kullanma şansı elde edebiliyorsunuz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde klima sökme takma hizmeti de bulunmaktadır.


Klima sökme hizmeti alarak cihazlarınızın farklı bir yere konumlandırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu süreçte hem duvarlarınızı daha fazla deforme olmasını engelliyor hem de çok daha uygun bir yere klimanızın monte edilmesini sağlıyoruz. Klima montajı sırasında da özellikle dış ünitenin hayatınızı zorlaştırma yayacak bir şekilde yerleştirilmesine titizlik gösteriyoruz. Karabağlar klima servisi olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir diğer hizmet ise klima gaz dolumu hizmetidir. Gaz dolumu sırasında mutlaka yeterli seviyeye gelmesine özen gösteriyoruz. Bir klimanın gazının bitmesi demek yeterli ısıtma ve soğutma gerçekleştirilememesi demektir.


Karabağlar klimacı olarak belirmemiz gereken bir nokta ise; Klima gazının bittiğini anlamak için borularında karlanma ya da buzlanma olması gereklidir. Profesyonellik isteyen bu iş işte mutlaka klima gaz dolumunun yeterli seviyede yapılması gerekmektedir. Fazla olan gaz da klimanızın yeterli performansta çalışmasına engelleyecektir. Kaliteli ve üstün hizmet almak isteyen tüm müşterilerimize oldukça titiz çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

izmir klima gaz dolumu
izmir klima gaz dolumu


Karabağlar Klima Servis Fiyatları Nasıldır?


İzmir Karabağlar klima servis firması olarak sizlere yetkili servis düzeyinde hizmetler sunuyoruz. Beklentilerinizin çok ötesinde vermiş olduğumuz bu hizmetlerde firmamız oldukça planlı ve programlı çalışmaktadır. Karabağlar klima tamiri konusunda üstün bir performansa sahip olan firmamız cihazlarınızın uzun bir süre sorunsuz olarak çalışmasını sağlamaktadır.


Yaz ve kış ayarı konusunda sizlere gerekli tüm destekleri sağlayan firmamız cihazlarınızın en yüksek performansta çalışması için tüm temizliği ve tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Karabağlar klima servisi fiyatları da bu temizlemeden farklılık göstermektedir. Farklı markaların modelleri üzerinde yaptığımız çalışmalarda yapılan tamir ve bakım işlemleri fiyatlarımıza etki eden unsurlardır. Bununla birlikte parça değişiminin yapılması da fiyatları artıracak unsurlar arasında bulunmaktadır.


Ancak sizlere bir fiyat teklifi sunmadan önce arızanın nedenini ve ne kadara mal olacağını tespit ediyoruz. Sizlere verdiğimiz fiyat belirlemesi sonrasında onay verdiğiniz takdirde klimalarınızın yerinde tamir ediyor ve kullanımınıza sunuyoruz. karabağlar klimacı olarak Ancak bu sürede yedek parça değişimi yapılacaksa bu konuda da bilgilendirmelerimizi yapıyoruz. Sizlere işin başında vermiş olduğumuz fiyat dışında ek bir maliyet çıkarmamaya büyük bir özen gösteriyoruz. Klima tamir fiyatları konusunda daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz 7/24 firmamızı arayabilir ve bizlerden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin