0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Baymak Klima Servisi

Baymak Klima Servisi

Baymak Klima Servisi


Baymak klima servisi alanında hizmet veren firmamız sizlere hem tamir hem de bakım hizmeti vermektedir. Klimalarınızın daha verimli çalışması, enerjiden tasarruf etmek ve cihazların ömrünün uzun olması için profesyonel olarak destek almanız gerekmektedir. Firmamız da sizlere bu alanda yüksek kalite standartlarında hizmetler vermektedir. Baymak klima montajı servisi olarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Bir klima hangi marka olursa olsun mutlaka bir kullanım ömrü bulunmaktadır.


Eğer klimanızı belirtilen ömür süresinden biraz daha uzun süre kullanmak istiyorsanız mutlaka yıllık olarak periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Firmamız bu bakımlar sırasında gereken tüm titizliği göstermektedir. Bir cihazın bakım sırasında nelere ihtiyaç duyduğunun bilincinde bir servis firmasıyız. Servis ve diğer konularda daha ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

baymak klima servisi
baymak klima servisi


Baymak Klima Bakımı Hizmetleri


Baymak klima servisi olarak klimalarınızın bakımı sürecinde verilen birtakım özel hizmetler bulunmaktadır. Baymak Klima temizliği işlemlerinde detaylı olarak temizlenmesine büyük bir özen gösteriyoruz. Çünkü tüm sene boyunca mekânda tozlar evap ve filtreler üzerinde toplanmaktadır. Detaylı temizlik konusunda Filtreleri tozundan arındırma işlemi müşterilerimize nasıl yapılacağı konusunda bilinçlendirilerek ileriki dönemde kendilerinin yapması gerektiği öğretiyoruz. Klima Temizliği sonrasında ise Baymak klima bakım işlemleri kapsamında şu detaylara ayrıca özen gösteriyoruz:


• Klimanın tüm fanlarının kontrol edilmesi
• Pervanelerin tozdan arındırılması
• Gazda eksilme varsa tamamlanması
• Soket bağlantılarının kontrol edilmesi
• Elektrik tesisatlarının kontrol edilmesi


Gibi daha birçok işlemin yapılmasını sağlıyoruz. Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi de bakım işleminin periyodik olarak yapılmasıdır. Periyodik bakımda sırasına klimanın gazını ücretsiz kontrol ediyoruz. Gerekli durumlarda ise Baymak Klima Gaz Dolum İşlemi gerçekleştiryoruz. Baymak klima servisi hizmetleri firmamız hizmet verdiği müşterilerine düzenli olarak klima bakım hizmeti sunmaktadır. Ev ve iş yeri klimalarında her türden bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

klima sökme
klima sökme


Baymak Klima Tamiri ve Arıza Hizmetlerimiz

Klimalarınız her zaman sorunsuz bir şekilde çalışmayacaktır. Zaman zaman hatalar verebilir ya da yanlış kullanım nedeni ile çalışmayı tamamen durdurabilir. Böyle durumlarda firmamızın sizlere sunduğu en büyük hizmet avantajlarından birisi de garantili Baymak Klima tamir hizmeti verilmesidir. Bu hizmet sayesinde firmamız sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet sunmaktadır.


Baymak klima servisi olarak tüm tamir işlemlerinde profesyonel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetlerimiz sırasında müşteri memnuniyeti en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. Bu nedenle en soğuk kış günlerinde ısınmadan mahrum kalmamanız için bizlere bıraktığınız arıza kayıtlarına anlık olarak geri dönüş sağlıyoruz. Ayrıca klima da oluşan Baymak klima arıza Kodları konunda bilgi veriyoruz.


Evinizde ya da işyerinizde kullandığınız Baymak marka klimalarınızın tüm tamir işlemlerini en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Baymak klima tamir öncesinde sorun tespiti yapıyor ve sizlere de bu sorun tespitleri konusunda gerekli bilgileri sunuyoruz. Eğer onay verirseniz tamir işlemlerine başlayarak kısa sürede klimanızı eski performansına kavuşturuyoruz. Baymak klima tamiri konusunda beklentilerinizi daima en iyi şekilde karşılayan bir firmayız. Ayrıca firma olarak klima parça değişimlerinde Baymak klimanın orijinal yedek parçasını kullanıyoruz. Yaptığımız tamir işlemlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz.

klima tamir servisi
klima tamir servisi


Baymak Klima Montaj ve Demontaj ( Sökme – Takma ) Hizmetleri


Firmamız Baymak klimalarının montaj ve demontaj işleri konusunda da müşterilerine tam destek sunmaktadır. Bir odadan başka bir odaya ya da yazlık evlerinize klima taşımanız gerektiğinde firmamızın sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu konuda yüksek bir performansa sahip olan firmamız en iyi ekipmanlar ve personeller ile çalışmaktadır. Baymak klima gaz dolumu gibi işlemlerde de sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız.


Hizmetlerimiz sırasında ek maliyetler çıkarmadan tüm hizmetleri en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda sadece Baymak Klima Sökme işlemi gibi konularda da gerekenleri yapıyoruz. Klima bakım ve tamir hizmeti almak isterseniz firmamızı aramanız yeterli olmaktadır. Gün içerisinde sizlere mutlaka geri dönüş yapıyoruz. Bu süreçte eğer durum çok acil ise anlık olarak klimanın bulunduğu yere gelerek gerekli arıza tespitini gerçekleştiriyoruz.


Baymak klima servisi alanında profesyonel hizmetler veren firmamız son derece üstün niteliklerde bir firma olarak gerekli hizmetleri sunmaktadır. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdir de tamir ve bakım ekiplerimiz kısa sürede hizmetleri sağlamaktadır. Ayrıca Firmamız Baymak Kombi Servisliği de yapmaktadır. Firma Olarak Baymak Markasının Teknik Servis Hizmeti sunmaktayız.

Klima Temizliği
Klima Temizliği

Yorumlar: 1

Yorumunuzu ekleyin