0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi


Daikin, temelinde müşteri memnuniyetini taşıyan nadir markalardandır. Ülke genelinde 80 il ve 208 ilçede hizmet veren Daikin, Daikin klima servisi ile müşterilerin beklentilerini karşılamaya çalışıyor. Sunmuş olduğu konfor, müşterilerinin markaya daha fazla bağlanmasını sağlıyor. Daikin klimalar, yaz aylarının çekilmez anlarında yardıma koşuyor. Farklı klima seçenekleri sunarak, müşterilerinin kendi kalitesini kendisinin seçmesini sağlıyor.


Firma olarak daikin klimanın Sensira, Emura, Shira Eco, Shira Plus, Ururu Sarara gibi modellerin tüm servis hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm bakım, tamir, arıza ,gaz dolumu, montaj ve sökme işlemlerinde servis olarak işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Kullandığımız yedek parçalar markanın orijinal yedek parçasıdır.

ankara daikin klima servisi
daikin klima servisi


Daikin Klima Tamiri ve Arızası


Kullandığınız Daikin klimalarınız zaman zaman arızalar oluşturabilir. Bu arızalarda ise, uygun arıza tamirlerinin yapılması gerekir. Klimalarda karşılaşacağınız çok fazla arıza kodları vardır. Arıza durumuna göre klimalar size arıza kodu verir. Detaylı olarak Daikin Klima Arıza Kodları için ilgili yazımı okuyabilirsiniz. Başı arızlara basit kullanıcının çözebileceği arızalar olabildiği gibi bazı arızalarda ciddi maliyet gerektirebilir. Daikin Klima Tamir servisi olarak yapılacak olan tüm tamir işlemlerine servis olarak uygun fiyat ve 1 yıl garanti vermekteyiz.


Daikin klima servisi ile buna göre de çözümler üretilir. Arıza bakım hizmetlerimiz doğrultusunda klimalarınızın iç ünitelerinin filtrelerini temizliyoruz. Bunun yanı sıra dış ya da iç ünitedeki parçaların değişimlerini gerçekleştiriyoruz.


Klimalarda yaşanan elektrik kaynaklı sorunların çözümünde de firmamızdan yardım alabilirsiniz. Uzman klima teknisyenlerimiz sayesinde, klimalarınızın tüm sorunlarını kısa sürede çözebiliriz.


Daikin Klima Gaz Dolum

Klimalar çalışma sistemi itibariyle, gazla çalışırlar. Dolayısıyla klimaların gazlarının azalması ya da bitmesi söz konusu değildir. Uzun yıllar kullanmış olduğunuz Daikin klimaların, gazları azalmış olabilir. Bu gibi durumlarda, Daikin klima servisi firmamızın Klima Gaz Dolum hizmetinden güvenli bir şekilde faydalanabilirsiniz.


Klimaların uzun süre kullanılmasından dolayı, klima borularından çatlama ya da kırılmalar oluşabilir. Bu da gaz dolumu yapılmasını gerekli hale getirir. Gaz dolumu nasıl yapılır konusundan önce gaz dolumu ihtiyacı olup olmadığı anlaşılmalıdır. En basit ve kolay yollardan birisi de dış ünitenin kontrol edilmesidir.


Boruda karlanma varsa, bu kaçak ya da kırık oluştuğunun göstergesidir. Böyle bir durum görüldüğü zaman klima gazının azaldığının düşünülmesi gerekir. Gaz dolum işlemi yapılmadan önce sorunun ne olduğu incelenmelidir. Daha sonra firmamız gaz dolum işlemlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir.


Daikin Klima Montajı (Sökme – Takma )


Daikin klima ya da demontaj işlemlerinizi güvenilir teknisyenlere yaptırmanız gerekir. Firmamız bu konuda çok güvenilir hizmet verir. Klimanın verimli çalışabilmesi açısından montaj ve montaj yerinin çok iyi yapılması gerekir.


Klima montajından önce bütün güvenlik önlemlerinin yapılması gerekir. Klima teknisyenlerimiz kendi güvenlerini sağladıktan sonra, montaj işlemlerini güvenilir olarak yerine getirebilir. Klimanın montajları yapılırken, deneyimli teknisyenlerimiz, kurulum talimatlarına göre uygulamalar yaparlar. Montaj işlemleri binanın merdivenleri, çıkış ve koridor alanlarına yapılmamalıdır.


Buhar ya da ısı kaynaklarının olduğu alanlara montaj yapılamaz. Montaj yapılırken, hava dolaşımını etkileyebilecek engeller olmamalıdır. Montaj konumları tavandan 30cm aşağıda olmalıdır. Firmamızın klima teknisyenleri bu konuların tamamen bilincindedir. Böylece montaj yapılırken herhangi bir sorunla karşılaşılmaz. Firma olarak Klima Montaj konusunda ne kadar hassasiyet gösteriyor isek Klima Sökme konusunda da bizlerden yardım alabilirsiniz.

klima filtre temizleme
klima filtre temizleme


Daikin Klima Temizliği ve Bakımı


Daikin klimalarınızla yaz ev kış aylarına sorunsuz girebilmeniz için, temizlik ve bakımlarının yapılması gerekir. Periyodik olarak yapılan bakımlarımız ve Klima Temizlik hizmetimiz sayesinde, klimalarınızın sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bakım sırasında hem iç hem de dış üniteye uygulama yapılır. Dış ünitelerde;


• Cihaz dışı temizlenir.
• Serpantin yani ısı değiştiricisi temizlenir.
• Soğutucu akışkan kaçak kontrolü gerçekleştirilir.
• Ünitede yer alan elektriksel bağlantı noktaları kontrol edilir.
• Fan ya da hareketli bağlantıların olduğu kısımların kontrolü yapılır. İç ünitelerde ise,
• Cihaz filtresi temizlenir.
• Cihaz iç temizliği yapılır.


Bu şekilde klimaların ihtiyacı olan bakım ve temizlik sonlandırılır. Firmamız bu konuda uzun yıllar hizmet verdiği için, güvenilir olarak bu hizmet alınabilir.


Daikin Klima Servisi İletişim


Daikin klimalarınıza çok fazla arıza meydana gelebilir. Bu arızaların oluşmaması için, klima kullanıcıların gerekli durumları yerine getirmesi gerekir. Aksi takdirde klimanız verimli çalışmaz ya da kısa sürede bozulabilir. Klimaların arızaların giderilmesi için Daikin klima servisi iletişim numarası gereklidir. Firmamız bu konuda çok hızlı dönüş sağlar. Klimalarınız için bırakmış olduğunuz arıza kayıtları yeterlidir. Arıza kayıtlarınız doğrultusunda, firmamız ikametinize kadar gelerek hizmet verir. Böylece sorunlarınızı daha da büyümeden çözebilirsiniz.


Klimalarınızı uzun yıllar boyunca kullanmak istiyorsanız, parça değişimleri ya da arıza kontrolleri çok iyi yapılmalıdır. Daikin markası klima servisi olarak piyasadaki klima bakım ve arıza maliyetlerinden daha uygun hizmetler sunuyoruz. Arızaların boyutu ya da durumuna göre, firmamızın fiyatlarında değişiklikler olabilir. Kullanıcıların bunlara da hazırlıklı olması gerekir. Klimalarınızı sadece evlerde değil iş yerlerinde de kullanabilirsiniz.


İş yerlerinde kullanmış olduğunuz klimaları da firmamızın güvenilir ellerine emanet edebilirsiniz. Sizde yaz ya da kışın zorlu şartlarıyla mücadele etmek için klimaya ihtiyaç duyuyorsanız, bakımları belli periyotlarda yaptırmalısınız. Bu şekilde kullanmış olduğunuz klima modelinin de uzun süre kullanımını sağlayabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek sorunlarına çok hızlı çözümler üretilmesini sağlayabilirsiniz.Firma olarak Daikin Klima Servisi olarak markanın Özel teknik servisliği yapmaktayız.

Yorumlar: 2

Yorumunuzu ekleyin