0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Lg Klima Servisi

Lg Klima Servisi

Lg Klima Servisi


Genelde soğutma performansı için tercih edilen klimalar kış mevsimlerinde de ortamı ısıtma konusunda oldukça hızlı çözümler sunar. Her mevsim tercih edilebilecek olan klimalar da diğer elektrikli beyaz eşyalar gibi bir takım bakım v e hizmetlere ihtiyaç duyar.


Belirli dönemlerde arıza öncesinde yaptırılacak bakım ile de klimaların ömrünü iki katına çıkartmak mümkün olur. Klimalarınız içingerekli olacak her türlü hizmeti Lg klima servisi hizmetlerini sürdüren firmamız sizlere sunar.


Profesyonel ve deneyimli personelleri ile sizlere en güvenilir hizmetleri sunan Lg klima montajı servisi firmamız klimalarınızın hem tamirini hem montajını hem de temizlemesini yapmaktadır. Uygun fiyatlar ile klimalara yönelik ihtiyacınız olacak her türlü hizmeti almak için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Lg gaz dolumu konularında son derece üstün niteliklerde hizmetler veriyoruz. Lg Klima ve diğer konularda daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

lg klima servisi
lg klima servisi


Lg Klima Temizliği Servisi


Lg klimalarda gerekli olacak her türlü temizlik hizmeti için sizler de Lg klima servisi ve temizliği hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Servis kapsamında klimalarınızın temizliğini yaptırabilir ve daha uzun süreli kullanım performansı elde edebilirsiniz.


Firmamız klimalarınızın temizliği konusunda gerekli her türlü hizmeti sizlere sunar. Klimalarınızın tıkanan parçalarını temizler ve her bir parçanın çalışabilirlik seviyesini inceler. Gerek olduğu durumlarda klimanızın hava filtresi değiştirilir ve son derece temiz ve bakımlı klimalar sizlerin kullanımına sunulur. Lg klima temizliği işlemlerinde beklentilere en iyi şekilde yanıt vermekteyiz.


Lg Klima Tamir ve Arıza Hizmeti

Klimalar fazla yoğun kullanımı bulunmayan cihazlardır ve genelde sık kullanımın olduğu için yaz ve kış mevsimlerinde sık sık arıza verebilirler. Klimalarda arıza geçmesinin bir çok etkeni vardır. Bunların başında klima temizliği, fabrikasyon, montaj hatası, yanlış klima seçimi, gaz bitmesi ve bilinçsiz müdahale bunların başında sayabilmekteyiz. LG Klima Tamiri ciddi bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Profesyonel ekiplerimizle klima tamirlerinizi uygun fiyat orijinal yedek parça kullanarak 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.


Çoğunlukla tüm klima olduğu gibi Lg Klimalar da arıza kodları vermektedir. Lg Klima
Arıza kodları
ilgili sayfamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aslında bir tür arıza olmayan bu durum klimanın yeterli soğutma performansını vermemesi nedeni ile müdahale gerektirir. Lg klima servisi personellerimiz klimalarınızda eksilen gazı tekrar doldurarak yüksek soğutma performansı elde eder.

Klima Gaz Dolumu
Klima Gaz Dolumu

Lg Klima Montaj ve Demontaj ( Sökme – Takma ) Hizmeti


Klimalardan yeterli verimi alabilmeniz için klimalarınızı doğru alanda kullanmanız oldukça önemlidir. Şayet yanlış alanlarda yapılan montajlar klimaların performansını ciddi oranda düşürür. Hem iç hem de dış duvara sabitlenmesi gereken klimalarda Lg klima servisi hizmetlerimiz en iyi klima montaj hizmetini sizlere sunar.


Klimalarınızı belirli bir yüksekliğe monte ederek alan içerisinde en iyi performansı sağlamanıza yardımcı olur. Hem iç hem de dış kısımdan sağladığı destekler ile her mevsimde sağlıklı kullanım hizmeti verebilecek klimaları sizlerin kullanımına sunar. Lg klima montajı ve klima sökme hizmeti gerektiğinde firmamızdan gerekli destekleri alabilirsiniz.


Klima Bakım Hizmetinin Faydaları


Klimalarınızda yaptıracağınız bakım ile klimanızın ömrünü iki katına çıkartabilirsiniz. Dolan filtrelerin değişmesi ile temiz filtreler üzerinden hava geçişini sağlayarak ortamlarda daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.


Lg klima servisi hizmetlerimiz ile yapılacak bakım sayesinde yakın zamanda oluşacak arızalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve ciddi masraflardan büyük oranda kurtulabilirsiniz. Klima ile ilgili oluşacak her tür sıkıntı da klima servisi hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve il genelinde en etkili hizmetlere sahip olabilirsiniz. Lg klima iç ünite sökümü gibi işlemler yapılması gerektiğinde firmamız son derece yüksek standartlarda destekler vermektedir.

klima sökme
klima sökme

Lg Klima Servisi Fiyatları

Lg klima servis fiyatları hakkında net bilgi sahibi olmak için öncelikle hangi hizmeti alacağınızı bildirmeniz gerekir. Ancak alacağınız hizmet her ne olursa olsun çekinmeden bizimle iletişime geçebilir ve sektör genelinde en uygun fiyat avantajına sahip olabilirsiniz. Klima servisi hizmetlerimiz kapsamında sizlere her daim cebinize dost fiyatlar sunuyoruz.


Bizi tercih ederek sadece ihtiyacınız olan hizmeti alabilir ve fazla masraf ile karşılaşmadan arıza ve bakım ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Dilediğiniz an bizimle iletişime geçerek adres bilgisini bıraktıktan sonra personellerimiz adresinize gelir ve sizlere klima anlamında ihtiyacınız olan her türlü hizmeti en iyi koşullarda sunar. Lg klima gaz dolumu hizmeti almak isterseniz firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Klima Temizliği
Klima Temizliği

Yorumlar: 2

Yorumunuzu ekleyin