0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi


Beko klima servisi olarak sizlere son derece yüksek standartlarda hizmetler veriyoruz. Klimalar yaşamın devam ettiği birçok mekânda kullanılabilen önemli cihazlardandır. Ancak bu cihazların da belli bir çalışma ömrünün olması bakım ve tamir işlemlerini gerekli hale getirmektedir. Klimanızda oluşabilecek her türlü sorunda mutlaka profesyonel hizmet almanız gerekmektedir.


Beko klima servisi olarak bakım ve tamir işlemleri başta olmak üzere montaj, sökme ve gaz dolumu işlemlerinde her daim profesyonel olarak sizlere hizmet veren personellerimiz bulunuyor. Çeşitli nedenlerle klimalarda sorunlar meydana gelebiliyor. Bu sorunlar bazen teknik bazen de kullanıcı hatasından kaynaklı olabiliyor. Sorunun ana kaynağının ne olduğunun tespit edilmesi tamir süreci açısından son derece önemlidir.


Servis hizmetlerimiz konusunda daima titizlikle çalışan personellerimiz bu süreci en kolay şekilde atlatmanıza yardımcı olmaktadır. Beko klima montajı servisi olarak her türden sorunda sizlere tam zamanında hizmet veriyoruz. Yıllık bakımlardan parça değişimlerine kadar hemen her türden işte sizlere gerekli tüm destekleri sunuyoruz. Beko klima konusunda daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

ankara beko klima servisi
beko klima servisi


Beko Klima Servisi Hizmetleri


Beko klimalar son derece dayanıklı klima türleridir. Ancak belli bir süre sonra ya da yanlış kullanım neticesinde çalışma performansında düşmeler meydana gelebiliyor. Böyle zamanlarda cihazlarınızda meydana gelen sorunların hızlı bir şekilde tespit edilmesi gerekmektedir. Firmamız sizlere arızaların tespit edilmesi, tamir işlemlerinin yapılması, yıllık bakımlar, parça değişimleri, cihaz için keşif işlemleri, montaj ve demontaj gibi konularda gerekli destekleri veriyoruz. Beko klima gaz dolumu konularında da firmamız sizlere yüksek standartlarda hizmetler sunmaktadır.


Klimalarınızda oluşabilecek arızalar konusunda öncelikle bir tespit hizmeti gerçekleştiriyoruz. Bu tespit işlemleri sonrasında da ortaya çıkabilecek tamir maliyeti konusunda sizlere bilgi veriyoruz. Onayınız doğrultusunda ise klimaların tamir edilmesini sağlıyoruz. Bu hizmetlerimiz sırasında bir parça değişimi gerekiyorsa mutlaka parçaların orijinal olarak değiştirilmesini sağlıyoruz.


Beko klima servisi firmamız sizlere daima yüksek standartlarda hizmet veriyor ve bu süreçte cihazlarınızın da ömrünün uzamasına yardımcı oluyor. Firmamız kalite standartları bakımından son derece titiz çalışmalar ortaya çıkarmaktadır.


Beko Klimalarda Montaj ve Demontaj (Sökme – Takma)


Klimalarınızın zaman zaman yerini değiştirmeniz gerekebilmektedir. Yazlık evlerinize taşınması gerektiğinde ya da bir odadan başka bir odaya geçirilmesi gerektiğinde Beko klima servisi firmamız sizlere Klima Montaj hizmeti için en desteği en iyi şekilde sunmaktadır. Bu süreçten çok dikkat ettiğimiz konu hem duvarlarınızın zarar görmemesi hem de bu klimayı en işlevsel kullanacağınız yerin seçimidir.


Beko klimanızdan en iyi verimi nereden alabileceğinize karar vererek gerekli klima sökme ve sonrasında ki montaj işlemlerini yapıyoruz. Bu konuda son derece profesyonelleşen firmamız klima borularının düzenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlayarak sizlere sonradan sorun olmasını da önlemektedir. Özellikle Beko iç ünite sökümü gibi konularda son derece yüksek bir performans gösteriyoruz.


Beko Klimalarında Yıllık Bakımlar


Beko klimalarında yıllık bakım işlemleri son derece pratiktir. Bu bakım sürecinde mutlaka müşterilerimize uygun fiyatlar sunuyoruz. Klima Temizliği sırasında hem iç hem de dış ünitenin temizlenmesini sağlıyoruz. Bu süreçte eğer klimalarınızda bir sorun olabilecek gibi görünüyorsa mutlaka bu sorunun çözülmesini de sağlıyoruz.


Bakımların periyodik olarak yapılması klimalarınızın ömrünün uzamasında önemlidir. Eğer performansı düşmüşse ve yeterli ısıtma soğutma işlemi yapmıyorsa bir sorun var demektir. Bu sorunlar da her bakım döneminde mutlaka personellerimiz tarafından saptanmaktadır. Bir arıza var ise yine uygun fiyatlarla bu arızaların da tamir edilmesini sağlıyoruz. Beko klima temizliği ihmal edilmemesi gereken bakım periyotları arasında yer almaktadır.


Beko Klima Tamir Hizmeti


Yüksek fiyatlara almış olduğunuz Beko marka klimalarınızı sıklıkla yenilemek yerine firmamızın güvenli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu konuda son derece profesyonel olan firmamız sizlere beklediğinizden çok daha kısa sürede hizmet vermektedir. Klimanız arızalandığında ya da bakım dönemi geldiğinde bizleri aramanız yeterli olmaktadır. Beko klima servisi olarak her türlü arıza ve klima tamir işinde üstün bir performans gösteriyoruz. Firma olarak yaptığımız klima parça değişimlerinde 1 sene garanti vermekteyiz.


Gün içerisinde Beko klima servisi firmamızın çalışanları size geri dönüş yapacaklardır. 7/24 bizlerden detaylı bakım ve tamir hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimizde her zaman yüksek bir güvenilirlik sunmaya özen gösteriyoruz. Firmamız sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

Yorumlar: 2

Yorumunuzu ekleyin