0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Eryaman Klima Servisi

Eryaman Klima Servisi

Eryaman Klima Servisi; Montaj, Bakım, Arıza, Tamir, Gaz Dolumu Sökme ve Takma


Eryaman klima servisi olarak müşterilerimize her zaman kusursuz bir klima bakım ve tamir hizmeti sunmaktayız. Eryaman ve çevresinde yaşayan tüm klima sahipleri yaşadıkları teknik problemler konusunda bizlerden hizmet alabilirler.


Klimaların arızalanması için donanımında bir sorun olmasına gerek yoktur. Bazen kullanıcıların yanlış uygulamaları nedeniyle de bu cihazlarda çok ciddi bir arıza meydana gelebilmektedir. Böyle durumlarda müşterilerimize her zaman kusursuz ve profesyonel bir hizmet sunarak klimaların ömrünü uzatan çalışmalar yapıyoruz.


Aynı zamanda klimaların montajından da kaynaklı olarak birtakım arızalar meydana gelebilmektedir. Tüm bu olaylar çerçevesinde klimalarınızın yaşadığı her türlü sorunda Ankara Klima Servisi olarak bizimle iletişime geçebilir ve klimalarınızın kolaylık ve tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

ankara etimesgut eryaman klima servisi
eryaman klima servisi


Klima Bakım Ve Tamirinde Profesyonel Firma


Eryaman klima servisi olarak her zaman sizlere en kusursuz hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Bu süreçte klimalarınızın arızalarının giderilmesi için mutlaka profesyonel bir hizmet almaya önem vermelisiniz. Her elektronik cihaz gibi klimalarda her zaman büyük arızalar ortaya çıkarabilmektedir. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken en önemli unsur cihazlarınızda ortaya çıkabilecek sorunların kısa sürede giderilmesini sağlamak olmalıdır.


Yaz ve kış aylarında insanların hayatını kurtaran bu cihazların mutlaka profesyonel kişiler tarafından tamirinin yapılması gerekmektedir. Donanım bilgisi yüksek bir firma ile çalışmak cihazlarınızda meydana gelen arızaların tekrar etmemesi için büyük bir önem taşımaktadır. Eryaman klima servisi olarak bu süreçte sizlere gerekli her türlü desteği sunmaya özen gösteriyoruz. Çalışmalarımız sırasında bir arızanın giderilebilmesi için öncelikle arıza tespiti yapıyoruz.


Bununla birlikte ortaya çıkabilecek tüm masraflar konusunda sizlere önceden bilgilendiriyoruz. Hizmet öncesinde sizlere vermiş olduğumuz fiyat tekliflerinde daha sonradan ek maliyetler ortaya çıkmaması en çok dikkat ettiğimiz konulardan biridir.
Özellikle parça değişimi yapılması gerekiyorsa mutlaka klima tamiri sürecinde bu konu hakkında sizlere bilgilendirme yapıyoruz. Klima yedek parçası değişimi konusunda daima klima markalarının orijinal parçalarını kullanmaya özen gösteriyoruz. Bununla birlikte firmamız tüm klima arıza kodları konusunda son derece deneyimli hizmetler sunmaktadır.

ankara klima servisi
ankara klima servisi


Eryaman Klima Bakım Ve Temizleme Hizmeti


Eryaman klima servisi olarak müşterilerimizin klimalarının temizlenmesinde son derece titiz çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Bu süreçte klimalarınızın yüksek bir performansa çalışması için fan ve filtrelerin tozdan arındırılması gereklidir. Özellikle yaz mevsiminde sürekli olarak klimaların toz biriktirmesi en sık karşılaşılan problemlerden biridir.


Uzun süre temizlik hizmeti verilmediğinde Bu cihazlarda tıkanmalar meydana gelebilmektedir. Böyle zamanlarda da firmamız sizlere yerinde temizleme hizmeti sunarak klimalarınızın performansının yükseltilmesini sağlamaktadır. Bizlerden klima temizleme hizmeti almanız oldukça basit bir işlemdir. Aynı zamanda klima bakım ve temizliği fiyatları konusunda da müşterilerimize gerekli her türlü ayrıcalığı sunmaya özen gösteriyoruz.


Cihazlarınızda olası bir arıza meydana geldiğinde bu arızanın büyük çoğunlukla nedeni zamanında bakımının yapılmamış olmasından kaynaklanmaktadır. Yılda 2 defa periyodik olarak bakımını yaptırdığınız bir klima uzun yıllar arıza ortaya çıkarmadan çalışmaktadır. Klima arıza kodları konusunda son derece deneyimli olan firmamız mutlaka bakım hizmetlerinde de olası arıza problemlerine önceden görebilmektedir. Böylece bir Tamir masrafı ortaya çıkmadan tüm sorunlar önlenmiş olmaktadır.

ankara klima gaz dolumu
ankara klima gaz dolumu


Eryaman Klima Sökme Hizmeti


Eryaman klima sökme hizmeti almak için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Taşımanız gerekiyorsa veya klimanızı kullanmak istemiyorsanız sizler için klimalarınızın sökülmesi işlevini yerine getirebilmekteyiz.


Hem iç hem de dış ünitelerin sökülmesi sırasında mutlaka oldukça dikkatli davranıyor ve duvarlara zarar verilmemesi için son derece dikkatli davranıyoruz. Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konular içerisinde klimalarınızın montajının uygun bir şekilde tekrardan yapılabilmesidir.

ankara klima tamiri
ankara klima tamiri


Eryaman Klima Montajı


Eryaman klima montajı hizmeti konusunda da müşterilerimize her zaman sektördeki en kaliteli desteği sunuyoruz. Yetkili servis kalitesinde vermiş olduğumuz hizmetlerimiz çerçevesinde klimalarınızdan yüksek bir performans elde edebiliyorsunuz.


Enerji tasarrufunun sağlanabilmesi ve en iyi ısıtma soğutma işleminin yapılabilmesi için klimalarınızın uygun bir yere monte edilmesi son derece önemlidir. Bu süreçte klimaların hem estetik görünmesi hem de sizlere yüksek bir verimlilik sunması açısından montaj sırasında her detaya büyük bir özen gösteriyoruz.


Klima gaz dolumu ve bakım gibi konularda hizmet alabileceğiniz Eryaman klima servisi firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Dünya standartlarında vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde müşterilerimize oldukça uygun fiyatlar sunuyoruz. Bizlerden hizmet almak için 7/24 firmamızı arayabilirsiniz.

ankara klima sökme
ankara klima sökme

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin