0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Balçova Klima Servisi

Balçova Klima Servisi

Balçova Klima Servisi; Bakım, Arıza, Montaj, Tamir, Gaz Dolumu ve Sökme Takma

Klimalarınızın arızalanması durumlarında Balçova klima servisi olarak sizlere son derece kaliteli hizmetler sunuyoruz. Tüm klima arıza kodları konusunda profesyonel bir hizmet veren firmamız aynı zamanda klima temizliği konusunda da yüksek standartlarda hizmetler sunmaktadır. Kaliteli ve hızlı bir temizlik hizmeti sayesinde klimalarınız çok daha hijyenik bir hava akımı sağlayacaktır.


Bununla birlikte İzmir Klima Servisi olarak Balçova ve çevresinde vermiş olduğumuz klima servis hizmetleri sayesinde her mekânda bulunan klimalar uzun süre çalışma imkânı bulabiliyor. İzmir Balçova klima servisi olarak firmamız son derece yüksek standartlarda hizmetler sunmaktadır.


Kaliteli ve hızlı bir taşımacılık hizmeti sunan bir Balçova klimacı firma olarak sizlere her zaman beklentilerinizin ötesinde bir destek sunuyoruz. Klima elektrik arızalarından fan arızalarına kadar birçok konuda sizlere uygun fiyatlarla hizmetler veriyoruz.

İzmir Balçova Klima Servisi
İzmir Balçova Klima Servisi


Balçova Profesyonel Klima Tamir Hizmeti


Balçova klima tamiri konusunda firmamız sizlere 7/24 hizmetler sunabilmektedir. İzmir Balçova klima servisi Deneyimli çalışanlarımız ve en iyi ekipmanlarımız sayesinde klimalarınızın kısa sürede tamir edilmesini sağlamaktayız. Klimalarınız da en çok karşılaştığımız arızalardan bazıları şunlardır:


• Klima elektrik arızaları
• Klima fan ve filtre arızaları
• Klima iç ve dış ünite donanım arızaları
• İç ve dış ünitelerin çok yüksek sesle çalışması
• Klimalarda gaz bitmesi ya da azalması


Gibi son derece ciddi arızalar ile karşılaşılabilmektedir. Bu sorunlar profesyonel bir teknik servis tarafından çözülemeyecek problemler değildir. Çok ciddi arızalar da genellikle parça değişimi yapmaya özen gösteriyoruz.İzmir Balçova klima servisi olarak sizlere vermiş olduğumuz klima tamir hizmeti çerçevesinde mutlaka değişmesi gereken parçaları orijinal marka parçaları ile değiştiriyoruz. Böylece klimalarınızın donanımında yenilikler meydana getiriyor ve daha uzun bir süre sorunsuz olarak çalışmasını sağlıyoruz. Klima gaz dolumu konusunda cihazin ihtiyaç türüne göre gaz basma işlemini gerçekleştiriyoruz.

izmir klima tamiri servisi
izmir klima tamiri


Balçova Klima Temizliği Hizmetini Nereden Alabilirsiniz?


Balçova klima temizliği
hizmetini alabilmeniz için profesyonel bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Bu hizmet konusunda sizlere uzman bir teknik servis olarak hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında klimaların fan ve filtre temizlemenin yanı sıra iç ve dış ünitelerdeki donanım parçalarının bakımından de sorumluyuz.


Balçova Klimacı olarak Klima temizleme işlemleri yılda 2 defa yapılması gereken işlemlerdir. Balçova klima servisi olarak bu işlemleri profesyonel bir seviyede yapmaya özen gösteriyoruz. Kalite standartlarımızın özellikle yüksek olması bu süreçte en çok önem verdiğimiz konular arasında yer almaktadır. Firmamızdan hizmet almak isteyen kişilerin öncelikle bizlerle iletişime geçmesi ve klimanın bulunduğu adresi bizlere bildirilmesi gerekmektedir.


Gün içerisinde müsait olan arkadaşlarımız kendilerindeki sıraya göre uygun bir saat diliminde sizleri aramaktadır. Böylece klimalarınızın temizliği ile yakından ilgilenme şansı elde edebiliriz. Balçova klima temizliği hizmeti almak isterseniz firmamızdan her zaman destek isteyebilirsiniz.

izmir klima temizliği ve bakımı servisi
izmir klima temizliği ve bakımı


Balçova Klima İç ve Dış Ünite Bakımı


Balçova iç ve dış ünite bakımı konusunda sizlere oldukça üstün standartlarda hizmetler sunuyoruz. Kaliteden ödün vermediğimiz bu hizmetler sayesinde tüm klima markalarının bakımını kolayca gerçekleştirebiliyoruz.


İzmir Balçova klimacı firma çalışanlarımız son derece deneyimli kişilerden oluşup verdikleri hizmetler konusunda son derece profesyonel kişilerdir. Bakım çalışmaları sırasında özellikle olası arıza durumlarında tespit edilmesini sağlıyoruz. Bu hizmetler sayesinde klimalarınız da oluşabilecek tüm arızalar önceden önlenmiş oluyor.


Klimalarınız da meydana gelebilecek her türlü arıza da sizlere yüksek standartlarda hizmetler sunmaya çalışıyor ve bu süreçte cihazlarınızın ömrünü uzatmak için çalışmalar yapıyoruz. Klima bakımı konusunda son derece profesyonel olmaya özen gösteren firmamız zamanında ve yerinde hizmet vermeye büyük bir önem vermektedir.


Balçova Klima Montajı ve Sökme Hizmeti


Balçova klima montajı ve Klima sökme hizmeti sayesinde klimalarınızın yerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Eğer dış ünite balkon ya da teraslarınızda yer kaplıyorsa veya iç ünitenin yeterli performansı göstermeyecek bir yerde olduğunu düşünüyorsanız bizden destek alabilirsiniz. Klimalarınızın bir evden başka bir eve taşınmasını sağladığımız gibi aynı ev içerisinde farklı bir yere kurulumunu da gerçekleştirebiliriz.


İç ve dış ünitelerin sökme ve takma işlemleri konusunda son derece deneyimli olan personellerimiz bu cihazların yüksek bir performansa çalışabilmesi için en uygun yeri sizler için seçmemizi sağlıyor. Klima sökme işlemi yanında bu cihazların uygun bir yere monte edilmesinde de profesyonel bir hizmet sunmaktayız.


Aynı gün içerisinde klimalarınızın istediğiniz yere monte edebilir ve kullanımınıza sunabiliriz. Balçova Klima montajı ve sökme işlemleri konusunda bizlerden her zaman destek alabilirsiniz. Balçova klima servisi fiyatları konusunda bizlerle iletişime geçebilir ve her daim hizmetlerimizden geniş ölçüde faydalanabilirsiniz.

izmir klima montajı
izmir klima montajı

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin