0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Ankara Beko Klima Servisi

Ankara Beko Klima Servisi

Ankara Beko Klima Servisi


Klimaların yıllık rutin bakımlarının aksatılmaması gerekmektedir. Bu bakımların düzenli olarak Ankara Beko Klima Servisi gibi servisler tarafından yapılması cihazın kullanım ömrünü uzatır ve daha az enerji harcayarak daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Yaz ve kış mevsimlerinde farklı işlevleri kullanılan klimaların etkili bir şekilde çalışabilmeleri için mevsim geçişlerinde temizlik ve kontrollerinin yapılması konunun uzmanları ve üretici firmalar tarafından tavsiye edilmektedir. Fakat bu işlemlerin gerekli yetki belgelerine ve teknik kadroya sahip, donanımları tam olan Ankara Beko Klima Servisi gibi tecrübeli firmalar tarafından yapılması gereklidir. Aksi takdirde maddi açıdan kayıplar yaşamanız ve stresli bir dönem geçirmeniz kaçınılmaz olacaktır.


Ankara Beko Klima Servisi günlük hayatımızda iş yerlerimizde ve evlerimizde kullanmakta olduğumuz klimalar konforlu bir yaşamın vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Fakat her makinenin olduğu gibi klimalarında rutin bakım ve kontrollere ihtiyaçları bulunmaktadır. Ankara Beko Klima Servisi klimalarınızı verimli bir şekilde kullanabilmeniz için hizmet veren gerekli yetki belgelerine ve izinlere sahip bir firma olmakla birlikte gerekli tecrübe ve ayrıntılı bilgiye sahip teknik ekipleri cihazlarınızla ilgili her türlü problemi kolaylıkla halledebilmektedir. Ankara Beko Klima Servisi klimalarınızın rutin kontrollerini yapar, arızalarını onarır ve gerekli temizlik işlemlerini hallederek sizlere kusursuz bir şekilde çalışır halde bırakır.Klimaların rutin kontrolleri esnasında gaz ayarları, motor kontrolleri, iç aksam kontrolleri yapılmaktadır. Düzenlenmesi gereken ayarlar yeniden düzenlenmektedir.

ankara beko klima servisi
beko klima servisi

Ankara Beko Klima Servisi Ne Yapar?


Ankara Beko Klima Servisi kontrol zamanı gelmiş veya arıza yapmış klimalarınız için teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Firma aynı zamanda yeni klima almak isteyen müşterilerine yerinde keşif hizmeti sunarak hangi alana hangi model ve büyüklükte bir klimanın kullanılması gerektiği konusunda bilgilendirmeler yaparak en ekonomik ve uygun çözüm önerileri sunar.

Ankara Beko Klima Servisi tüm hizmetleri esnasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Ekiplerimiz tamamladıkları her işin takipçisi olarak en ufak bir problemde tekrar çözüm bularak sorunu gidermektedirler. Elektronik aksam kontrolleri yapılır ve klimanın düzgün çalışmasını engelleyen arızalı parçalar onarılır veya değişimleri yapılır. Değişim yapılırken mutlaka orjinal parçalar kullanılmalıdır. Servisimiz tarafından değiştirilen her parça orijinal olup iki yıl garantili olmaktadır. Cihazın temizliği aşamasında dış mekanda bulunan motor kısmı ve iç mekanda bulunan klima cihazı ayrı ayrı temizlenmektedir.


Ankara Beko Klima Servisi ekipleri verdikleri tamir hizmetleri esnasında değişmesi gereken parçaları orjinalleri ile değiştirerek bu parçalara ait garanti belgelerini müşterilerimize vermektedirler. Her değişen parça bir yıl garantili olup arızası halinde ücretsiz teknik servis yapılmaktadır. Ekiplerimiz bakım çalışmaları esnasında klimanın dış motorundan iç filtrelerine kadar detaylı olarak incelemektedir. Bu ayrıntılı incelemeler sonucunda temizlenmesi gereken yerler temizlenerek onarılması gereken parçalar onarılmaktadır. Onarım yapılmasına gerek olmayan cihazlar ise sadece temizlenip çalışmaları kontrol edilip gerekli ayarlamaları yapılıp temiz ve çalışır bir şekilde teslim edilmektedir.


Ankara Beko Klima Servisi teknik servisimiz klimanızın iç ve dış aksamında birikerek kötü kokulara sebep olan ve cihazın çalışmasını engelleyen aynı zamanda sağlığınızı da olumsuz etkileyen tozları temizler ve sizlere yeniden ısınırken veya serinlerken temiz bir hava soluma imkanı sağlar.Ankara Beko Klima Servisi cihazınızın temizlenmesi gereken tüm filtre, boru ve diğer aksamlarını klimanıza uygun özel kimyasallar kullanarak titizlikle yapmaktadır. Bu temizlik aşamasında ekiplerimiz bulundukları alanı kirletmeden temiz bir çalışma yapmakta olup geride hiçbir kir veya çöp bırakmadan çalışırlar.

Ankara Beko Klima Servisi neden klimalara bakım ihtiyaçları olur?


Uzun süreli kullanımlar neticesinde klimaların filtreleri tozlarla tıkanır, gaz ayarları bozulur ve bunun sonucunda klimanızdan hoş olmayan kokular yayılır. Bu durum hem sağlığınız için olumsuz sonuçlar doğurur hem de klimanızın verimli çalışmasına engel olarak bir süre sonra arıza vermesine sebep verebilir.Tıkanan ve çalışırken zorlanan cihaz daha fazla enerji tüketerek yüksek tutarda elektrik faturalarına neden olur.Ankara Beko Klima Servisi’ne ulaşarak klimanızın rutin bakımlarını yaptırmanız halinde bu problemlerin hiçbiri ile karşılaşmaz ve cihazınızı uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ankara Beko Klima Servisi çatısı altında bulunan personelimizin her biri kişi haklarına saygılı ve müşteri memnuniyetini gözeten bireyler olup yaptıkları işlemlerin sürekli takipçisidirler.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin