0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Klima Arıza

Klima Arıza

Klima Arıza ve Arızaya Etken Olan Nedenleri


Evlerde ve işyerlerinde sıklık ve kullanılan klimalar son derece işlevsel özellikleri ile insan hayatında önemli bir yer edinmiştir. Kalite standartları yüksek olan ve son derece kullanışlı olan klimalar dünya üzerindeki en önemli markalar tarafından üretilmektedir. Her sene klima markalarının farklı modellerinin çıkması da insan yaşamını kolaylaştıran avantajlardan biridir. En iyi marka bir klima uzun yıllar mekânlarınızın hava değişimlerini kontrol etmenize yardımcı olmaktadır.


Ancak zaman zaman klima sorunları beklediğinizden çok daha yüksek sorunlar çıkarabilmektedir. Her elektronik cihaz gibi klimalarda belli bir zaman sonra bozulma belirtileri göstermektedir. Özellikle bakımı yapılmayan ve çok sık çalıştırılan klimalar zamanla bozulmaya çok daha eğilimlidir. Klima servisi olarak müşterilerimize bu süreçte en iyi kalitede destekleri sunmaya özen gösteriyoruz.


Klima Arıza Servisi konusunda mutlaka müşterilerimize kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Klima servisi olarak her türlü avantajı müşterilerine sunan firmamız bu konuda özellikle garantili bir hizmet vermeye özen gösteriyor.

Boru klima arıza
klima arıza


Klima Arızalarının Nedenleri?


Klima arızalarının çeşitli nedenlerle arıza geçip tamir işlemi gerektirebilmektedir. Klima problerini sebeplerini sıralamak gerekirse zamanın yapılmayan klima bakımları, doğru yapılmayan klima montajları, klimanın gazının eksilmesi ya da bitmesi, fabrikasyon, elektrik akımın yüksek veya düşük gelmesi ve bilinçsiz müdahaleler sayabilmekteyiz.


Zamanın da ve belirli periyotlarda yapılmayan klima bakımları klimanın gerektiğinden çok daha fazla ve sıkışarak çalışması sağladığı için başta klimanın ömrünü kısaltır, performans düşürür ve gerektiğinden fazla elektrik tüketimi arttırır. Bu durum yanlış klima montajı içinde geçerlidir. Isıtma ve soğutma yapılacak alana kapasitesinden daha küçük ve daha büyük klima aynı durum söz konusudur.

klima arıza servisi
klima arıza servisi


Klima arıza kodları konusunda profesyonel olan çalışanlarımız sayesinde bozulan tüm klimalarınızın tamir edilmesini sağlıyoruz. Klima tamir sürecinde öncelikle arızanın türünün tespit edilmesi sağlanmaktadır. Bununla birlikte dikkat ettiğimiz bir diğer önemli konu da cihazlarınızda meydana gelebilecek olası sorunların önceden tespit edilmesidir.


Klima problemleri içerisinde en çok karşılaşılan arıza fan ve filtrelerden kaynaklı arızalardır. Bunun yanında klima motorunda çıkan teknik arızalar, elektrik probleminden kaynaklı arızalar, yanlış montajdan kaynaklı olarak meydana gelen sorunlar klima arıza kodları içerisinde yer almaktadır.


Profesyonel klima servisi olarak müşterilerimize hem iç ünite hem de dış ünite tamiri konusunda yüksek standartlarda hizmetler sunmaktayız. Kalite standartlarımızı yüksek olması bu süreçte en büyük avantajlarımızdan biridir.

klima tamiri
klima tamircisi


Klima Arızalarında Profesyonel Servis


Klima tamiri konusunda sizlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Kaliteli ve hızlı bir şekilde vermiş olduğunuz bu hizmetlerde garantili olarak hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Klima tamiri konusunda sizlere bir hizmet sunduğumuz zaman mutlaka bu arızanın tekrar etmemesi için özel çalışmalar gerçekleştiriyoruz.


Klima tamir işlemlerinde her zaman müşterilerimize profesyonel bir destek sunuyoruz. Gün içerisinde bizlere bırakacağınız klima arıza kaydı ile sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte klima servisi olarak son derece uygun fiyatlarda sizlere hizmet veriyoruz.

klima tamir servisi
klima tamir servisi

Yorumlar: 1

  1. […] hızlı bir şekilde bozulma belirtileri gösterebilmektedir. Klimalarda en çok karşılaşılan Klima Arızalar içerisinde şunları saymak […]

Yorumunuzu ekleyin