0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi


Mitsubishi klima servisi olarak; Mitsubishi Elektric ve Mitsubishi Heavy markalarına yıllardır hizmet veren bir firma olarak bu cihazların başta klima temizliği, montajı, gaz dolumu ve tamirinde üstün hizmetler veriyoruz. Klimalar en yoğun olarak yaz ve kış aylarında kullanılmaktadır. Aynı zamanda kullanımı en yaygın olan cihazlar arasında yer almaktadır. Evlerde, iş yerlerinde, hastane ve kamu kurumlarında, AVM alanlarında ve daha birçok yerde klimaların işlevlerinden yararlanılmaktadır.


Özellikle kavurucu yaz sıcaklarında klimalar son derece yüksek standartlarda cihazlardır. Ancak bazen çok yoğun kullanım bazen kullanıcı hatası bazen de donanımdan kaynaklı sorunlarla performansında düşme meydana gelebilmektedir. Böyle durumlarda firmamız sizlere yüksek standartlarda destekler sunmaktadır.


Tüm klimalarda olduğu gibi Mitsubishi Klimalarda modellerinde çeşitli arızalar bulunmaktadır. Bu arızaların giderilmesi için sizlere yeni nesil çözümler sunuyoruz. Tamamen yenilikçi Mitsubishi Klima Tamir hizmetlerimiz sayesinde klimalarınızın tamirinin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Bu hizmetlerimiz konusunda daima garantili ve kalıcı bir hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Klima ve diğer konularda daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Klima Servisi yazımız okuyabilirsiniz.

Ankara mitsubishi klima servisi
mitsubishi klima servisi

Mitsubishi Klima Temizliği İşlemleri


Mitsubishi klimaların tüm modellerinin bakım işlemlerinin her sene düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bakımın en büyük amacı da klimaların başta sağlık, yüksek performans ve uzun süre sorunsuz çalışmaya devam etmesini sağlamaktır. Mitsubishi Klima bakım servisimiz bakımı detaylı olarak yapmaktadır. Klima Virüs Temizliğini özel kimyasallarla cihazınıza zarar vermeden yapmaktadır. Bakım sırasında Mitsubishi Klima Filtre Temizliği Nasıl Yapılır? Sorunusun cevabını müşteriler ilerimize anlatarak yapmaktadır. Mitsubishi klima temizliği periyodik olması gerektiğinden zamanı gelen her klima için mutlaka bakımının yapılması önermekteyiz.


Uzun yıllardır Mitsubishi klima servisi olarak hizmet veren firmamız bakım işlemi sırasında bir klimanın ihtiyaç duyduğu her detaya gereken özeni göstermektedir. Filtrelerin temizlenmesi, serpantin drenaj hattının temizlemesi, fanların kontrol edilmesi, elektrik tesisatının kontrolü ve daha birçok ayrıntı firmamız tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca ücretsiz olarak gaz kontrolü yapmaktayız. Mitsubishi Klima gaz dolumu, Tüm Mitsubishi Electric ve Heavy klimaların tüm modellerine yapmaktayız. Kaliteli ve güvenilir klima bakım hizmeti almak isterseniz firmamız sizlere her bakımdan destek vermektedir.

Göktürk Klima Servisi
Göktürk Klima Servisi

Mitsubishi Klima Tamiri ve Arıza


Klimalarda meydana gelen sorunlar genelde standart sayılabilecek arızalardır. Fandan kaynaklanan sorunlar, aşırı derecede gürültülü çalışması, gazının bitmesi, soğutma ve ısınma gerçekleştirmemesi gibi sorunlar klimalarda en çok görülen sorunlar arasında yer almaktadır.


Mitsubishi klima servisi olarak müşterilerimize garantili tamir hizmeti veriyoruz. Klimanızın tamir edilmesi için tamamen çalışmasını durdurması gerekmiyor. Eğer klimanız performansının düştüğünü hissediyorsanız yine arıza ve tamir hizmeti almanız gerekmektedir. Bu süreçte muhtemelen klimanın donanımında bir arıza vardır. Mitsubishi Klima Tamir servisimize bu arızanın giderilmesi sağlayarak cihazın eski performansına kavuşmasını sağlayacaktır.

Performansın düşmesine rağmen gerekli gaz dolumu ve bakım hizmeti yapılmamış ise bir süre sonra klima tamamen çalışmayı durdurur ve size daha yüksek bir klima tamir maliyet çıkartır. Böyle durumlarda Mitsubishi Klima gaz dolumu ve bakım hizmetlerinden periyodik yararlanmak da önemli olmaktadır. Bakım işlemleri ne kadar düzenli yapılırsa klimanız o kadar yüksek bir performans ile çalışmaktadır.

ev tipi klima montaj fiyatları
ev tipi klima montaj fiyatları

Mitsubishi Kurumsal Klima Servisi


Klimalar düzenli olarak bakımları yapıldığında uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Bu klimaların boyutları ne olursa olsun her sene düzenli bir bakım ister. Mitsubishi klima servisi olarak klimanızın ömrünü uzatacak niteliklerde hizmetler sunuyoruz. Her daim kaliteli hizmet alabilmeniz için firmamız bırakılan arıza kayıtlarına bekletmeden dönmektedir.


Hizmetlerimiz sırasında daima en iyi ekipmanlardan yararlanıyoruz. Eğer bir parça değişimi gerekiyor ise bunu markanın kendi özel parçası ile yapmaya önem veriyoruz. Arıza varsa ve çözümü yerinde yapılabiliyor ise mutlaka gün içerisinde ve yerinde tamir işlemini yerine getiriyoruz. Ancak öncesinde ortaya çıkabilecek tüm maliyetler konusunda sizin de onayınızı alıyoruz. Bu onay sonrasında tamir sürecini başlatıyoruz. Mitsubishi klima iç ve dış ünite sökümü gibi konularda firmamızdan destek alabilirsiniz.


Mitsubishi klima servisi olarak tüm klima ve modellerinde meydana gelebilecek her türden arıza konusunda deneyimli bir firmayız. Gereken durumlarda klimaların farklı bir yere montajını da gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte dikkat ettiğimiz bir diğer konu ise klimaların gaz durumudur. Eğer bir klimanın gazı tükenmiş ise yeterli performansta çalışmayacaktır. Bu nedenle klimaların gaz dolum işlemini de profesyonel seviyede gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan 7/24 hizmet alabilir ve uzun yıllar klimalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin