0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Bosch Klima Servisi

Bosch Klima Servisi

Bosch Klima Servisi


Klimalar, insanların hayatında çok önemli yere sahiptir. Çoğunlukla klima denildiği zaman soğutma akla gelse de, klimalar ısınma ihtiyacını da karşılarlar. Bosch klima servisi klimanızla alakalı her türlü sorununuzda yanınızdadır.


Klimaların kaliteli bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için, bakım ve onarım işlemlerinin aksatılmaması gerekir. Bunun için piyasada çok fazla servis vardır. Fakat her markanın servisinin kendi hizmet kalitesi farklıdır. Firmamız hizmet kalitesi konusunda beklentiyi çok iyi karşılar. Bunun sonucunda da klimanız hiçbir sorunla karşılaşmadan ısıtmaya ve soğutmaya devam edebilir. Bosch klima tamiri hizmetlerinde servis çalışanlarımız profesyonel destek sunmaktadır. Bocsh klima ve diğer konularda daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

ankara bosch klima servisi
bosch klima servisi


Bosch Klima Tamiri ve Arızası


Bosch klima servisi olarak, müşterilerimizin çok fazla arızayla karşılaştığını görüyoruz. Karşılaştığınız arızanın tespitine göre çözüm yolu geliştiriyoruz. İç ve dış ünite arasındaki haberleşme sorunları, kompresördeki emme sorunları karşılaşılabilecek arızalardan bazılarıdır. Klimalar bu hasarları kullanıcılara arıza kodlarıyla verirler. Detaylı olarak Bosch Klima Arıza Kodları ilgili yazımızı okuyabilirsiniz


Firmamız tam da bu aşamada devreye girer. Alınan arıza kodlarını anlayamayanlar firmamızı arayarak durumlarını belirtebilir. Firmamız belirtilen arıza durumuna göre yerinde tespit gerçekleştirir. Sorunun daha da büyümesini engelleyerek çözüm odaklı bir çalışma gerçekleştirir. Sizde klimanızdan anlamadığınız arıza kodları alıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bosch klima tamirinde her daim en iyi alternatifleri sunuyoruz.


Teknisyenlerimiz uzun süreli çalışma deneyimlerine dayanarak, her türlü arıza kodunun çözümünü hemen üretebilir. Klimanız ilk günkü kalitesinde soğutup ısıtmaya kaldığı yerden devam edebilir.


Bosch Klima Gaz Dolumu


Klimanızın ömrünü uzatmak ve soğutma performansını devam ettirebilmek için, gaz dolum işleminin yapılması gerekir. Bosch klima servisi olarak gaz dolumu işlemlerinizi de sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.


Firmamız her türlü markanın gaz dolum hizmetlerini sağlar. Bosch klimalarınızın gaz dolum işlemleri için, hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Klima tam olarak soğutmuyor ya da ısıtmıyor şikâyetlerini sık sık dile getirmeye başladıysanız, klima gazınızın dolum zamanı gelmiş olabilir. Bunu anlayabilmek için farklı yöntemlere de başvurabilirsiniz. Bosch klima gaz dolumu hizmetinde detaylara gereken önemi her daim veriyoruz.


Klima borularınızın etrafındaki karlanmaları gözlemek de anlamak için etkili yöntemlerdendir. Evde ya da iş yerindeki klimalarınızın gazının bittiğini anlayabilmek için, dış üniteye bakmanız yeterlidir. Buradaki buzlanma ya da karlanmalar, anlamanın en kolay yollarındandır.

klima temizleme
klima temizleme


Bosch Klima Temizliği ve Bakımı


Klimaların genel kontrollerinin ve bakımlarının düzenli olarak yapılması şarttır. Bosch klima servisi hizmeti veren firmamızdan Bosch Klima Temizliği hizmetlerini alabilirsiniz. Klima bakımlarımız doğrultusunda sadece temizlik değil, ortaya çıkabilecek arızaları da engelliyoruz.


Böylece klimanızın hayatınızı sekteye uğratmasını engelliyoruz. Firmamız bakım sırasında ekstra arıza tespitleri oluşursa, bunun için fazladan ücret talep edebilir. Arızaların daha da büyük boyutlara ulaşmaması için, önceden müdahale edilmesi gerekir. Klimalar hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılırlar. Bunun için bakım ve temizliklerinin yazın ve kışın yapılması gerekir. Bu bakımları yaptırdığınız takdirde, klimalarınızı daha uzun sürelerde kullanabilirsiniz. Yaz ve kış boyunca klima sorunlarıyla ilgilenmek istemeyenler bunun için profesyonel hizmetimizden faydalanabilir. Bosch klima temizlik ve bakımı konusunda her mevsim hizmet alabilme avantajı sunulmaktadır.


Bosch Profesyonel Klima Bakımı


Klima bakımlarını bazı kullanıcılar kendileri yapabileceklerini düşünebilirler. Fakat klimanızdan ilk günkü kaliteyi görmek istiyorsanız servis hizmeti almanız şarttır. Çünkü sizin klimanızda göremediğiniz detayları, firma teknisyenlerimiz kolayca görürler.


Buna da anında müdahale ederler. Klima içeriğinde elektrik vardır. Dolayısıyla sadece üstten bakıp temizlik yapmak yeterli gelmez. Elektronik olan bu cihazlara uzman bir göz görmeden müdahale etmek doğru değildir. Bu müdahaleler olumsuz bir şekilde de sonuçlanabilir. Bu da daha fazla masraf oluşmasına neden olabilir. Filtre temizliği ve klima dış ünitesi dışındaki bakımlarınızın yapılabilmesi için, firmamızla iletişime geçmeniz gerekir.


Bosch Klima Montajı ( Sökme – Takma )


Klimaların kullanımları kadar, montajları da çok önemlidir. Klima Montajı konusu, klimanın düzenli çalışması, rahatsızlık oluşturmaması için dikkate alınmalıdır. Doğru yapılan montajlar, o klimaların kullanılacakları süreleri de belirler. Bosch klima servisi olarak, klimalarınızın en iyi şekilde montajını sağlıyoruz. Klimalar şekillerinden dolayı yatay ve düzgün bir şekilde monte edilmelidir. Ayrıca drenaj suyu bu montajı etkilememelidir.


TV, radyo ya da müzik aleti gibi malzemelerden uzaklara konuşlandırılmalıdır. İşyerlerinde de kullanılan klimalar doğru şekilde konumlandırılmalıdır. Makine yağlarının gelebileceği yerlerden uzakta olmalıdır. Hava dolaşımı yeterli seviyede gerçekleşmiyorsa bu da çalışmasını olumsuz etkileyebilir. Klimalarınızı firma teknisyenlerimiz en iyi şekilde konumlandırarak, başarılı bir montaj hizmeti sağlar. Bosch klima Sökme Takma konusunda profesyonel bir hizmet vermekteyiz.


Bu sayede klimalarınız hiç sorun yaratmadan kullanım sağlanır. Mevsimlerin çok sağlıklı ve konforlu geçmesini istiyorsanız, sizde firmamızla iletişime geçerek Bosch klimalarınızı edinebilirsiniz. Klima Sökme konusunda da sorunsuz çalışan firmamız aldığınız klimaları kısa sürede en doğru söküm işlemini gerçekleştirir.

 klima servisi
klima servisi

Bosch Klima Servisi İletişim


İklimlendirme hizmetleri veren çok fazla firma vardır. Fakat hepsinin sunduğu hizmet aynı seviyede değildir. Bunun yanı sıra fiyatlar da beklentiyi karşılamayabilir. Firmamız fiyat ve hizmet konusunda çok kaliteli bir hizmet sağlar. Servisimiz yetkili servis kalitesinde hizmet vermektedir.


Sizde üst seviyede hizmeti uygun fiyata almak istiyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Bosch klima servisi firma çalışanlarımızı yaşadığınız yere yönlendirerek sorunlarınızı yerinde çözme imkânı tanıyoruz. İşlerinizi kolaylaştırmak açısından da bize güvenebilirsiniz. Sizde uzun yıllar yüksek bütçelerle aldığınız klimaları kullanmaya devam etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ayrıca servisimizden Bosch Kombi Servisi konusunda da yardım alabilirsiniz. Firmamız Markanın Özel Teknik Servis Hizmeti Vermektedir.

 klima sökme
klima sökme

Yorumlar: 1

Yorumunuzu ekleyin