0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Çankaya Klima Servisi

Çankaya Klima Servisi

Çankaya Klima Servisi; Bakım, Montaj, Arıza, Tamir ve Gaz Dolumu


Klimalarınızın bozulması ya da bakım zamanının gelmesi konusunda Ankara Çankaya klima servisi firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet sırasında ortaya çıkabilecek her türlü arızanın önceden tespit edilmesini sağlıyoruz.


Çankaya klima tamiri konusunda sizlere profesyonel hizmet veren firmamız aynı zamanda bu hizmetleri en ulaşılabilir fiyatlarla sunmaktadır. Klima bakımı ve temizliği konusunda üstün niteliklerde hizmetler sunan teknik servisimiz bu hizmetlerin periyodik olarak verilmesinde de oldukça profesyoneldir.


Cihazlarınızda meydana gelebilecek her türlü arıza konusunda sizlere gerekli destekleri en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bu süreçte müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmesi yeterli olmaktadır. Çankaya klima servisi olarak müşteri memnuniyetini her zaman için büyük bir önem vermekteyiz.

ankara çankaya klima servisi
ankara çankaya klima servisi


Çankaya Klima Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?


Çankaya klima servisi olarak müşterilerimize her türlü Klima Sökme ve Takma hizmetini sunmaktayız. Bu süreçte verdiğimiz hizmetlerde en çok üzerinde durduğumuz konu tamiri yapılan bir arızanın kısa süre içerisinde tekrarlamamasıdır. Klima bakımdan müşterilerimize her zaman garantili bir teknik servis hizmeti sunmaktayız.


Standartlarımızın son derece yüksek olması bu sektörde en çok dikkat ettiğimiz konulardan biridir. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren bir firma olarak klimalarınızın iç ve dış ünitesinin taşınmasında da sizlere destek vermekteyiz. Çankaya Klima Montajı konusunda gerekli tüm çalışmaları yeni nesil yöntemlere göre yapmaktayız.


Firmamızın tüm çalışanları yıllardır Çankaya klima tamir ve bakım sektöründe deneyim kazanmış kişilerdir. Aynı zamanda klimanızın markası ve modeline bakılmaksızın son derece detaylı bir şekilde hizmet alabilme avantajınız bulunuyor. Klima hizmetleri konusunda yetkili servis standartlarında sizlere bir hizmet vererek yaz ve kış aylarında yüksek performansla bir klima sahibi olmanızı sağlıyoruz.

ankara klima sökme
ankara klima sökme


Klimaların Performansı Neden Düşer?


Klimalar her zaman için üstün niteliklerde cihazlardır. Dünyanın önde gelen markaları klima üretimi yaparken bu cihazların yıllarca sorunsuz bir çalışma ortaya çıkaracak şekilde üretmektedirler. Ancak belli bir yıl ömrünü tamamlayan klimalar yavaş yavaş performansını düşürmeye başlar. Klimaların performansının düşmesinin en önemli nedenleri şunlardır:


• Klimanın yaşı yanında kullanıcının titizliği de bu klimalarının ömrünü belirleyen en önemli unsurlardan biridir.
• Öncelikle bir klimanın performansını düşürmesinin en büyük nedeni periyodik bakımlarının yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Bu bakımlar sırasında hem elektrik tesisatının hem fanlarının hem de filtrelerinin düzenli olarak kontrolden geçirilmesi gereklidir.


• Bununla birlikte bakımı yapılmayan bir cihaz önce ısıtma ve soğutma konusunda performansını düşürür. Bu da sizlere yüksek bir enerji tüketimi ortaya çıkarır hem de belirli bir zaman sonra parçalarında bozulmalar meydana getirerek çalışmayı tamamen durdurur. Servis olarak gerekli durumlarda ücretsiz gaz kontrolü yapıyoruz. Klima da bulunan eksik ya da bitmiş gazın sizinde bilginiz dahilinde Çankaya Klima Gaz Dolumunu Yapıyoruz.
• Bir diğer önemli unsur ise kullanıcı hatalarıdır. Kişiler klimalarını nasıl doğru kullanmaları gerektiğini bilmedikleri için klimalarında çok ciddi bir hasar ile karşılaşabilirler.
• Klimaların en iyi şekilde çalışabilmesinin önündeki bir diğer engelde klima motorunun yanlış bir şekilde monte edilmesidir.


Genellikle balkon ya da teras gibi mekânların içine kurulan motorlar önlerine gelen eşyalar nedeni ile rahat bir çalışma ortaya çıkaramazlar. Bu da klimanın performansının düşmesine neden olmaktadır. Çankaya klima servisi olarak tüm bu detaylar konusunda sizlere profesyonel bir destek sunuyoruz.

ankara klima temizleme ve bakımı
ankara klima temizleme ve bakımı


Çankaya Profesyonel Klima Temizliği ve Bakımı


Çankaya ve çevresinde yaşayan tüm müşterilerimiz firmamızdan 7/24 Çankaya Klima bakım ve Temizliği hizmeti alabilmektedir. Böyle dönemlerde klimalarınızın ciddi bir hasar meydana getirmemesi için mutlaka zamanında müdahale ediyoruz. Firmamıza gönderilen tüm arıza kayıtlarının anlık olarak dikkate alınması firmamızın en önemli prensiplerinden biridir.


Aynı zamanda klimaları büyük çoğunlukla yerinde tamir etmeye özen gösteriyoruz. Klima tamir hizmeti dışında klima gaz dolumu hizmeti de vermekteyiz. Bununla birlikte müşterilerimiz Çankaya klima temizliği hizmeti almak isterlerse yılda 2 defa periyodik olarak bizlerden destek alabilirler. Tüm bu hizmetler sayesinde klimalarınızın ömrü uzar ve daha yüksek enerji tasarrufu elde edebilirsiniz.


Ankara Klima Servisi olarak, Çankaya klima servisi olarak müşterilerimizin her türlü klima arıza kodları konusunda destek vermeye özen gösteriyoruz. Firmamız klima tamir, gaz dolumu, arıza ve bakım fiyatları konusunda da son derece nitelikli hizmetler vermektedir.

ankara klima montajı
ankara klima montajı


Çankaya Klima Servis İletişim


Fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bizleri aramanız yeterli olmaktadır. Müşteri hizmetlerimiz sizlerin randevu ve arıza kayıtlarını aldıktan sonra teknik ekiplerimizin gün içerisinde dönüş ve servis sağlanmasına imkân tanımaktadır. Ankara Çankaya Klima Servisi müşterilerimize beklentilerin çok ötesinde bir hizmet sunmaktayız.

ankara klima gaz dolumu
ankara klima gaz dolumu

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin