0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Etlik Klima Servisi

Etlik Klima Servisi

Klimalar hem yazın hem de kışın kullanılan bahar aylarında ise bakımı yapılan elektronik cihazlardır. Farklı boyutlarda tasarlanan ve mekân büyüklüğüne göre çeşitleri bulunan klimalar uzun yıllar kullanılabilen cihazlardır. Dünyanın en iyi markaları tarafından üretilen klimalar uzun yıllar sorunsuz çalışma garantisi veren önemli ısıtma ve soğutma sistemleridir. Ankara Etlik Klima Servisi olarak tüm bu noktada sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.


Ancak en kaliteli markanın kliması dahi mutlaka bakım ve tamir ihtiyacı duymaktadır. Klimalarınız da ortaya çıkacak her türlü arıza konusunda Etlik klima servisi olarak hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimiz sırasında klimalarınızın uygun bir şekilde bakımını da gerçekleştiriyoruz. Klima bakımı ve tamiri konusunda her türlü desteği müşterilerimize sunmaya özen gösteriyoruz.


Ankara Klima Servisi olarak bu süreçte müşteri memnuniyeti en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. Vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde klimalarınızın uzun yıllar daha kullanabilme avantajı elde ediyorsunuz. Klima arıza kodları konusunda son derece deneyimli olan personellerimiz klimalarınızın tamir edilmesi sürecinde her türlü titizliği göstermektedir.

ankara keçiören Etlik Klima Servisi
Etlik Klima Servisi


Etlik Klima Servisi; Tamiri Hizmeti Nasıl Alınır?


Ankara Etlik Klimacı olarak klima tamiri hizmeti almak için firmamızla iletişim kurmanız gereklidir. Müşteri hizmetlerimize bırakacağınız arıza kayıtları sayesinde klimanızı kolaylıkla tamir ettirebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere klima gaz dolumu ve klima temizliği konularında da yüksek standartlarda hizmetler veriyoruz. Her türlü klima servis hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.


Bu süreçte sizlere garantili hizmetler vermeye büyük bir özen gösteriyoruz. Yetkili servis kalitesinde vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde uzun yıllar ısıtma ve soğutma konusunda bir problem yaşamıyorsunuz. Mekânlarınızı en önemli eşyalarından biri olan klimalar bizim kontrolümüzde uzun yıllar daha kullanılabilir bir seviyeye getiriliyor.

ankara klima servisi
ankara klima servisi


Etlik Klima Servisi Bakım Hizmetleri


Etlik klima servisi olarak müşterilerimize cihazların bakımı konusunda da önemli destekler sunuyoruz. Bu süreçte klima bakım ve tamiri konusunda son derece titiz çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Klimalarınız için her türlü bakım işlemini firmamıza yaptırabilir ve uzun yıllar sağlıklı bir şekilde bu cihazları kullanmaya devam edebilirsiniz.


Bu süreçte en çok üzerinde durduğumuz konu garantili olarak verdiğimiz hizmetlerde arızaların tekrar etmemesidir. Her türlü arızayı tamir edebilecek kapasitede olan firmamız klima bakım hizmetini de yılda 2 defa periyodik olarak verebilmektedir.


Bu hizmeti daha fazla alabilme şansınız da bulunuyor. Klima temizliği sırasında sizlere her türlü teknik desteği sunan firmamız olası bir arıza durumu dediği anda bu arızanın da önlenmesine özen göstermektedir.

ankara klima montajı
ankara klima montajı


Klima Temizliği Nasıl Yapılır?


Etlik klima servisi olarak müşterilerimizin işyerlerinde ve evlerinde kullandıkları klimaların tamir işlemlerini yerine getiriyoruz. Bu tamir işlemleri sırasında Herhangi bir sorun yaşanmaması için mutlaka çok detaylı çalışmalar yapıyoruz.


Tamir yanında aynı zamanda müşterilerimize klima temizliği hizmeti de sunuyoruz. Uzun bir süre boyunca toza maruz kalan ve iç kısımlarda sürekli olarak toz biriktiren klimaların periyodik olarak çalışması gerekmektedir. Bu cihazlar çalışma performansını toz nedeniyle düşüre bilmektedir.


Etlik klima Servisi olarak hizmet veren firmamızda ilk olarak cihazlarınızın iç ve dış ünitelerinin mutlaka tozdan arındırılmasına yardımcı oluyoruz. Klimaların ön panelinde bulunan filtreler ile tüm fanların detaylı bir şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Bu temizleme işlemleri sırasında özel solüsyonlar kullanıyor ve filtreler tamamen kurutulduktan sonra cihazlarda yerine takılıyor.

ankara klima sökme
ankara klima sökme


Klima Taşıma Hizmeti


Klima taşıma hizmeti firmamız tarafından oldukça pratik bir şekilde verilmektedir. Evlerde ve işyerlerinde kullanılan klimalar çeşitli nedenlere bağlı olarak taşınma gereksinimi ortaya çıkarabilir. Bu nedenle bir klimanın taşınabilmesi için mutlaka öncelikle bir durum analizi yapıyoruz. Klimanın durumuna göre nasıl taşınması gerektiğine karar veriyoruz.


Klima sökme işlemi sırasında duvarların zarar görmemesine büyük bir özen gösteriyoruz. Aynı zamanda klima montajı yapılırken de planlama doğrultusunda en uygun yeri tespit ederek klimanın yerine takılmasına yardımcı oluyoruz. Klima sökme ve montaj işlemleri konusunda personellerimiz sektörde oldukça başarılı kişilerdir.

ankara klima temizleme ve bakımı
ankara klima temizleme ve bakımı


Etlik Klima Tamir Fiyatları


Etlik klima tamir fiyatları konusunda müşterilerimize son derece uygun fiyatlı hizmetler sunuyoruz. Aynı zamanda klima yedek parça değişimi konusunda da müşterilerimize parça temininde yardımcı oluyoruz. Hizmet standartlarımız ın son derece geniş olması ve fiyatlarımızın sektördeki en uygun fiyatlar olması müşteri yelpazemizi geniş olmasını sağlamıştır.


Dünya standartlarında vermiş olduğumuz klima tamir ve bakım işlemleri sayesinde uzun yıllar yeni bir klima satın almak zorunda kalmıyorsunuz. Ankara Etlik Klima Servisi olarak fiyatlarımız konusunda bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ankara klima gaz dolumu
ankara klima gaz dolumu

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin