0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Gaziemir Klima Servisi

Gaziemir Klima Servisi

Gaziemir Klima Servisi: Montaj, Bakım, Sökme Takma , Arıza, Tamir ve Gaz Dolumu

Son yılların en çok kullanılan elektronik aletleri içerisinde klimalar, önemli bir yere sahip olmayı başarmıştır. Klima kullanımının son derece yaygın bir hale gelmesi kişilerin farklı alanlarda bu cihazlardan yararlanmasını kolay bir hale getirmiştir. Gaziemir Klima Servisi olarak klimalar hem iş yerlerinde hem de evlerde sıklıkla kullanılan cihazların tüm işlemleri konusunda yardımcı oluyoruz.

İzmir Gaziemir Klima Servisi
İzmir Gaziemir Klima Servisi


İzmir Klima Servisi olarak kışın ortamın ısısını yükselten yazın ise daha serin olmasını sağlayan bu cihazlar farklı markalar tarafından üretilmektedir. Her markanın kendine has modelinin bulunması ve son derece geniş işlevlere sahip olması klimaları aranılan cihazlar haline getirmiştir. Ancak klimalar ne kadar kaliteli ve üstün nitelikte olursa olsun belirli bir süre sonra arızalanmaya başlar.


Klima bozulduğu zaman kişiler profesyonel bir destek almak zorundadır. Amatörce tamir edilmeye çalışılan bir klima çok daha yüksek maliyetler ortaya çıkarabilmektedir. Yetkili servis kalitesinde sizlere hizmet veren Gaziemir klima servisi firmamız son derece avantajlı hizmetler sunmaktadır.

izmir klima gaz dolumu
izmir klima gaz dolumu


Gaziemir Profesyonel Klima Tamiri


Gaziemir klima servisi olarak müşterilerimize en zorlu klima arızaları konusunda bile yardımcı olabilmekteyiz. Gaziemir Klimacı olarak vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında müşterilerimize son derece kaliteli hizmetler sunmaya özen gösteriyoruz. Klimalarınızda meydana gelen arızalar içerisinde en çok karşılaşılanlar genellikle fan ve kompresör arızalıdır. Düzenli olarak bakımın yapılmaması ve temizliğinin aksatılması klimalarda filtre ve puan sorunlarını ortaya çıkarmaktadır.


Böyle durumlarda müşterilerimize yüksek standartlarda hizmetler sunuyor ve tüm klimaların tamirini zamanında gerçekleştiriyoruz. Gaziemir Klima tamiri hizmeti konusunda sizlere profesyonel bir destek sunan firmamız tamir sırasında klima yedek parçası değişimlerini de en iyi şekilde yerine getirmektedir. Tüm parçaların markaya özel orijinal parça olmasına son derece özen gösteriyoruz.


Bununla birlikte klima arıza kodları konusunda mutlaka her türlü bilgiye sahip personellerle çalışıyoruz. Fan sorunu, elektrik aksamlarında çıkan arızalar, klimaların yüksek seste çalışması, iç ve dış ünitede meydana gelen donanımsal sorunlar firmamızın tamamen tecrübeleri dâhilinde sorunlardır. Bir arıza meydana geldiğinde 7/24 bizlere ulaşabilir klima tamiri ve gerekli durumlarda Klima Gaz Dolum hizmeti alabilirsiniz.


İzmir Gaziemir Klima Servisi olarak başta Samsung, Daikin, Arçelik, Mitsubishi, Vestel, Lg başta olmak üzere tüm klima markalarının işlemlerine uygun fiyat ve garantili olarak yapmaktayız.Yaptığımız parça ve işçilik 1 yıl firmamız tarafından garantilidir.

izmir klima sökme servisi
izmir klima sökme


Gaziemir Klima Bakımı ve Temizliği Hizmeti


Gaziemir ve çevresinde klima bakım ve temizliği hizmeti veren firmamız son derece detaylı hizmetler vermektedir. Klima bakımı konusunda son derece işlevsel destekler veriyoruz. Bir klimanın hem iç ünitesinin hem de dış ünitesinin tozdan arındırılmasından elektrik kablolarının kontrolüne kadar tüm detaylara özen gösteriyoruz. Gaziemir Klimacı olarak klima bakım ve temizliği konusunda profesyonel olan firmamız cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.


Belirli bir yıl ömrünü doldurmuş olsa dahi klimalar periyodik olarak bakımı yapıldığında beklenilenden çok daha uzun yıllar çalışmasını devam ettirebilmektedir. Bu cihazların en büyük avantajı ise yüksek bir performansa çalıştığında enerji tasarrufu sağlamasıdır. Ancak klima temizliği zamanında yapılmaz ise bu yüksek performans zamanla düşecek ve bir zaman sonra işlevini tamamen yitirecektir.


Bu da klimalarının hem daha yüksek enerji sarf etmesine hem de elektrik faturalarının yüksek olmasına neden olacaktır. Gaziemir klima servisi olarak sizlere beklediğinizden çok daha iyi bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Firmamızın tüm çalışmaları sırasında müşterilerimizin kaliteli bir hizmet alabilmesi için her konuya büyük bir titizlikle yaklaşıyoruz. Klima temizliği sırasında filtrelerin yıkanması ve kurutulması dışında dış ünitede yer alan fanların tozdan arındırılması işlemlerini de yapıyoruz.


Bakım çalışmaları sırasında mutlaka klimanın gazının kontrol edilmesine ve eksilen gazın tamamlanmasına da önem veriyoruz. Bununla birlikte eğer arızalanma yakın bir parça varsa bunların tamiri ve değiştirilmesi gibi işlemleri de sizin bilginiz dahilin de gerçekleştiriyoruz. Böylece her bakım döneminde klimanızı yenilenmiş bir şekilde sizin kullanımınıza sunuyoruz.

izmir klima montajı
izmir klima montajı


Gaziemir Klima Sökme Ve Montajı


İzmir Gaziemir klima servisi olarak müşterilerimizin işyerlerindeki ve evlerindeki klimaların montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Firmamız klima sökme konusunda oldukça profesyonel bir firmadır. Eğer klimanızın bir yerden bir yere taşınması ya da yerinin değiştirilmesi gerekiyorsa mutlaka klima montajı hizmeti konusunda bizlere başvurmalısınız.


İzmir Klima Servisi olarak bir yetkili servisin verebileceği tüm hizmetleri yüksek standartlarda sizlere sunan teknik firmamız yılların deneyimi ile klimaların en iyi şekilde klima sökme ve takma işleminin yapılmasını sağlamaktadır. Klima iç ve dış ünite montajı konusunda son derece nitelikli hizmetler veren firmamız bu konuda çok detaylı çalışmalar gerçekleştirmektedir.


Gaziemir Klimacı firmamız çalışanlarımızın en çok önem verdiği konulardan birisi de uygun fiyat politikasıdır. Klima tamir fiyatları konusunda sizlere sektördeki en iyi fiyatları sunuyor ve cihazlarınızın kısa sürede hızlı bir şekilde tamir edilmesini sağlıyoruz. Gaziemir klima servisi firmamızdan 7/24 hizmet alabilir ve uygun fiyatlarla klimanızı tamir ettirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin