0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Beko Klima Bakımı

Beko Klima Bakımı

Beko Klima Bakımı


Klimalar her ortamda hava dengesini sağlamak için farklı mevsimlerde kullanılan cihazlardır. İşlevsel olmaları ve kullanıcı açısından önemli hizmetleri olması bu cihazların hem evlerde hem iş yerlerinde tercih edilmesini sağlar. Klima tercihlerinde Beko en çok öne çıka klima modelleri arasında yer almaktadır. Beko klima bakımı da bu cihazların en iyi performans ile çalışması açısından son derece önemlidir. Kaliteli ve yüksek standartlarda bakım hizmeti almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.Klima Servisi olarak firmamız Beko klima bakımı konusunda hem iç hem de dış ünite bakım hizmeti veriyoruz. Bu bakım hizmeti sırasında gerekli tüm temizleme maddelerinden yararlanıyor ve yeni nesil yöntemlerle cihazların temizlenmesini sağlıyoruz. Firmamız beklediğiniz en iyi klima bakım ve temizliği hizmetini sizlere sunmaktadır.

beko klima bakımı
beko klima bakımı


Beko Klima Bakımı Nasıl Yapılır?


Beko klima bakımı sırasında dikkat edile birçok nokta vardır. Bu sürede firmamız yılın her döneminde bu hizmetleri sizlere verebilmektedir. Bakım çalışmaları sırasında klima hava filtresi bakımları ve hava akımlarını destekleyen filtrelerin bakımları en çok önem verilen konulardandır. Özellikle filtrelerin bakımı sırasında filtrelerin musluk altında yıkanması, elektrikli süpürge ile iç tozun alınması dikkat edilen konulardandır. Bu filtrelerin çok hassas bir şekilde temizlenmesini sağlıyoruz ve güneş altında kurutulmamasına ayrıca özen gösteriyoruz. Bu filtreler temizlendikten sonra da yerine monte ediyoruz.


Periyodik klima temizliği sırasında ise klimanın gazını mutlaka kontrol ediyoruz. Soket bağlantılarını, görüntü kontrolünü, fan ve pervane temizliği gibi konulara dikkat ediyoruz. Drenaj tavası ve drenaj hattı temizliğinin de yapılmasını sağlıyoruz. Elektrik tesisatlarından V otamat kontrollerine kadar hemen her türden detay ile çok yakından ilgileniyoruz. Klima bakımlarını yılın belli dönemlerinde periyodik olarak firmamıza yaptırabilir ve cihazlarınızın yüksek performans ile çalışmasını sağlayabilirsiniz.

ankara beko klima servisi
beko klima servisi

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin