0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Yenimahalle Klima Servisi

Yenimahalle Klima Servisi

Yenimahalle Klima Servisi:Bakım, Montaj, Tamir, Gaz Dolumu, Arıza


Değişen hava koşullarına bağlı, yaşanan ısı değişimleri nedeniyle klimalara olan talep her geçen gün daha da artmaktadır. Klimalara olan talebin artmasıyla birlikte, maalesef olası bazı durumlarda klimalar arıza yapabilmektedir. Bu yüzden gerekli onarım ve bakım yapılmadığı takdirde klimalardan istenilen verim alınamamaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi ve kaliteli hizmet anlayışı sunan Yenimahalle klima servisi, sorunlarınızın çözümünde Ankara’nın tüm ilçelerinde sizlere hizmet vermektedir.

Yenimahalle Klima Montajı
Yenimahalle Klima Montajı


Yenimahalle Klima Servisi Hizmetleri


Müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı ve doğru yoldan kesin çözümler üreten ekibimiz, uygun fiyatlandırma politikası ile müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sunmaktadır. Haftanın her günü profesyonel ekibimizden servis desteği için randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Sizlere en faydalı hizmeti sunmak adına arıza tespitlerini yapan ekibimiz sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturacaklardır.


Ürün kurulumu sonrası her türlü teknik destek veya bilgi için müşteri temsilcilerimizle doğrudan görüşme yapılabilirsiniz. Yenimahalle klima servisi olarak amaçlarımızdan biri de tasarruftur. Uzman ekibimiz, edindiği donanımlarla klima tasarrufu için etkili bir şekilde çalışarak sizlere en ekonomik yollardan klima kullanma fırsatı sunmaktadır.

Yenimahalle klima servisi, sunmuş olduğu hizmetlerin yanında,
• Yenimahalle klima bakım servisi,
• Klima servisleri,
• Yenimahalle klima gibi birçok alan üzerinden de hizmet sağlamaktadır.
Firmamızca hizmet verdiğimiz ürünler ise:
• Yer ve Tavan Tipleri,
• Vrf Klima Tip,
• Salon Tipi,
• Kaset Tipi
• Duvar Tipi,
• İnverter Klimalardır.


Klima Bakımı Neden Önemlidir?


Klima bakımının teknik bir servis ile yapılmasının büyük avantajları olmaktadır. Belirli aralıklarla bu bakımların yaptırılması olası problemlerin önüne geçecektir.


• Klima bakımının yapılması klimanın kullanım ömrünün uzanmasına yardımcı olacaktır.
• Üründen daha fazla performans alınması sağlanacaktır.
• Kronik rahatsızlıkların yanı sıra kalp rahatsızlığı, astım gibi birçok rahatsızlığın engellenmesine fayda sağlayacaktır.
• Doğru klima bakımı ile hem zamandan tasarruf, hem de enerjiden tasarruf edilebilecektir.
• Küçük çocukların yaşamış olduğu yerlerde ortamda bulunan kirli havanın temizlenmesinde önemli katkı sağlayacaktır.
• Düzenli bakımları uzman teknik servis ile yaptıranların cihazlarının arızalanma süresi uzayacaktır.
• Kirli havanın temizlenmesi kolaylaşacaktır.

ankara klima temizleme ve bakımı
ankara klima temizleme ve bakımı


Klima Bakımının Sağlık Açısından Önemi


Klima bakımının sağlık açısından önemi tartışılamayacak düzeydedir. Düzenli ve belli aralıklarla klima bakımının yapılmaması hastalıkların yayılma hızını arttıracaktır. Uzman ekip kadromuz bu konuda oldukça hassas davranarak, sağlığınız için en iyi bakımı yapmaktadır.


Klimanın ömrünün uzatılması açısından gerekli parçalar zamanı geldiğinde Yenimahalle klima servisi ile değiştirilmekte, bu yöntemle etkili tasarruf sağlamak mümkün olabilmektedir. Sağlığınızı düşünen hizmet anlayışımız ile servisimiz her zaman müşterilerinin yanında yer almaktadır.


Klimadan en etkili sonucun alınması için klima bakımının yılda en az iki kere yaptırılması gerekmektedir. Klima bakımı ile ilgili 7/24 istediğiniz zaman, müşteri hizmetlerimizden randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

ankara klima montajı
ankara klima montajı


Doğru Klima Montajı Nedir?


Doğru klima montajı, klimadan gerekli verimin alınabilmesi için uygun şartlarda kurulumunun sağlanmasıdır. Montaj işleminin yapılması sağlık açısından ve cihaz ömrü açısından olumlu yönde katkı sağlamaktadır. Klima montajının mutlaka profesyonel ekip ile yapılması gerekmektedir. Ürün garantisi ve güvenli açısından uzman ekiplerimiz istediğiniz doğrultuda klima montaj hizmetini sizlere sunacaklardır.


Klima Montaj Ekibinin Sağladığı Avantajlar
• Yenimahalle klima montaj ekibimiz, cihazınız için en doğru kurulum yerini tespit edebilecektir.
• Cihaz daha tasarruflu bir şekilde kullanılabilecektir.
• Olası klima arızalarının oluşmasına engel olacaktır.
• Klima montajı daha donanımlı kişiler tarafından yapıldığı için güvenlik en üst düzeyde olacaktır.
• Klima ile ilgili her türlü teknik soru ve sorunun çözümü kolaylaşacaktır. Yenimahalle montaj ekibimiz 7/24 müşteri hizmeti sağlamaktadır.
• Klimanın sağlığa vereceği zararlar bilinerek, müşteriye doğru yönlendirme yapılır.
• Klimadan en etkili verimin nasıl alınacağı, uzmanlar tarafından bilgi olarak aktarılır.

ankara klima tamiri
ankara klima tamiri


Klima Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler


Yenimahalle klima servisi profesyonel ekibiyle klimanızın montajını en doğru şekilde yaparak size teslim etmektedir. Bu anlamda dikkat edilmesi gereken tüm ayrıntılara odaklanmaktadır.
• Cihaz kurulumu yapılmadan önce gerekli bağlantıların doğru yapıldığından emin olmak gerekmektedir. Yenimahalle Klima Servisi cihazınızın uygun koşullarda bağlantısının yapılmasını sağlayacaklardır.
• Klima iç ünitesi yerine asılarak sabitlenmelidir. Dış ünite ise zemine veya konsol üzerine asılarak sabitlenmesi yapılmalıdır.
• Klima kurulumu yapıldıktan sonra çalıştırma aşamasında, ilk kalkış voltajının ölçümü ve uygunluğu tespit edilmelidir.
• Klima montajından sonra cihazda kaçak olup olmadığı kontrol edilmelidir.


Klimalar bulunulan ortamı havalandırması ve ferahlık vermesi açısından büyük öneme sahiptir. Sıcaklık ve soğukluk ayarları ile birçok fayda sağlamaktadır. Klimadan gerektirdiği bütün kolaylıklardan faydalanmak için, bakımının doğru yapılması, yetkili eller tarafından kurulması gerekir. Bunun için Yenimahalle klima servis her türlü klima servis desteği sağlamaktadır.


Yenimahalle Klima Temizliği


Klimaların verimli bir şekilde çalışması için düzenli aralıklar ile klima temizliğinin yapılması gerekir. Ayrıca, klima temizliğinin yapılması ile daha temiz bir hava solunur. Klima filtresinin zamanla içerdiği küçük mikroorganizmalar yüzünden hastalık kapmak mümkündür. Bu tarz durumlar yaşamamak adına klimanızın temizliğinin yapılması gerekir. Klima temizliği işleminin bir diğer faydası da klimanızın ömrünü uzatması olacaktır. Klimanızın ömrünü uzatarak beklenmeyen zamanlarda klima arızalanmasının önüne geçmek mümkündür.


Klima temizliği ve klima bakımı hizmetlerinden yararlanmak için deneyimli bir firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Firmamız profesyonel bir şekilde klima bakımı hizmeti vermektedir. Alanında öncü firmalardan biri olarak, verdiğimiz klima bakım ve klima servisi işlemlerimizde bütçenize uygun fiyatlar sunmaktayız. Böylelikle, müşterilerimizi memnun ederek klimalarınızın ömrünü uzatarak zamansız klima arızaları ile karşılaşmanızı önlemekteyiz.

Yorumlar: 2

Yorumunuzu ekleyin