0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Dikmen Klima Servisi

Dikmen Klima Servisi

Dikmen Klima Servisi; Montaj, Temizleme, Tamir, Arıza, Gaz Dolumu Sökme ve Takma


Dikmen klima servisi olarak müşterilerimizin tüm klimalarının tamir edilmesinde profesyonel bir çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Ankara Klima Servisi olan Firmamızın hem müşteri hizmetleri bölümü hem de teknik servis personelleri son derece senkronize çalışmaktadır. Sizler klimalarınız da bir arıza olduğunu müşteri hizmetlerimize bildirdiğiniz anda teknik servis ekiplerimize arıza kayıtları anlık olarak iletilmektedir.


Çankaya Dikmende günlük çalışma programına göre en uygun saatte klimalarınızın bakım ve tamir işlemi için ekiplerimiz bulunduğunuz noktaya gelmektedir. Klima bakımı konusunda yılda en az 2 defa hizmet almanız gerekmektedir. Bununla birlikte firmamız klima tamiri konusunda da sizlere profesyonel olarak hizmetler sunuyor. Dikmen klima servisi olarak müşterilerimizin her zaman en iyi standartlarda hizmetler almasını sağlıyoruz.

ankara çankaya dikmen  klima servisi
ankara çankaya dikmen klima servisi


Ankara Çankaya Dikmen ve çevresinde yaşayan kişilerin kullandıkları klimanın markası ne olursa olsun profesyonel bir teknik servis olarak en iyi servis hizmetini veriyoruz. Hizmet standartlarımızın son derece yüksek olması bu süreçte müşterilerimiz açısından sunduğunuz avantajlardan biridir. Kalite standartlarımızı yüksek olması ve en iyi ekipmanlarla hizmet veriyor olmamız bu süreçte klimalarınızın ömrünü uzatan en önemli detaylardır.


Özellikle klima arıza kodları konusunda her türlü bilgiye hâkim bir firmayız. Hizmetlerimizde kalite her zaman en çok önem verdiğimiz konudur. Bir klimanın üstü niteliklerde çalışabilmesi ve enerji tasarrufunda en iyi şekilde sağlayabilmesi için yıllık periyodik bakımlarının uygun zamanlarda yapılmasını sağlıyoruz.


En çok karşılaştığımız klima arızaları genel olarak fan ve elektriksel problemlerdir. Bu klimalarda ses problemi son derece rahatsız edici sorunlardan biridir. Bu süreçte dikkat ettiğimiz önemli noktalardan bir diğeri de klima motoru arızalıdır. Her türlü arıza konusunda gerekli bilgilere sahip olan personellerimiz cihazlarınızın gün içerisinde tamir edilmesini sağlamaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetler garantili hizmetlerdir ve kolay kolay aynı sorunu kısa sürede yaşamazsınız.

ankara klima temizleme ve bakımı
ankara klima temizleme ve bakımı


Dikmen Klima Bakımı ve Temizleme İçin Servis Hizmeti


Klima bakımı ve Temizliği birçok kişi tarafından önemsenmeyen konulardan biridir. Özellikle yeni alınan klimaların uzun yıllar bakıma gereksinim duymadan çalışabileceğine dair çok yanlış inanışlar mevcuttur. Oysa klimalar alınıp evinizin ya da işyerinizin duvarına monte edildiği andan itibaren temizleme süreci de başlamış sayılmaktadır.


6 aylık aralarla yaptırmanız gereken bu bakım çalışmaları sayesinde cihazlarınızın uzun süre sorun çıkarmadan çalışmasını sağlayabilirsiniz. Dikmen klima servisi olarak bu süreçte müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz. Böylece uzun yıllar klimalarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu hizmetler sayesinde kaliteye büyük bir önem verilmektedir.


Dikmen klima tamiri ve klima temizleme ve bakımı konusunda firmamız her türlü teknik yeterliliğe sahip firmalardan biridir. Müşteri yelpazemiz de bu sebepten oldukça geniştir. Ancak personel sayımızın yeterli olması gün içerisinde bizlere bırakılan tüm arıza kayıtlarına yetişebilmemizi sağlamaktadır. Hizmetlerimiz konusunda bizlerden her zaman teknik destekler alabilirsiniz. Dikmen klima servisi olarak müşterilerimizin hem iş yeri hem de ev klimalarının kısa sürede eski performansına kavuşturulmasına özen gösteriyoruz.

ankara klima gaz dolumu
ankara klima gaz dolumu


Dikmen Klima Gaz Dolumu Hizmeti

Klimalarda en çok karşılaşılan problemlerden birisi de klima gazının azalması ya da tamamen bitmesidir. Klima gazı bittiği zaman borularda karlanma ya da buzlanma adı verilen oluşumlar meydana gelir. Aynı zamanda bu problemin ortaya çıkması klimalarınız için performans düşüklüğünün en büyük nedenidir. Klima eğer gaz problemi yaşıyorsa yeterli bir şekilde ısıtma ve soğutma gerçekleştiremez.


Bu nedenle klima gaz dolumunun profesyonel seviyede yapılması büyük önem taşımaktadır. Çünkü gaz eksikliği kadar gazın fazlalığı da klimaları hatalı çalışmasına neden olabilmektedir. En iyi performansa çalışmasını istediğiniz klimalarınız için Dikmen klima servisi hizmetlerimizden geniş ölçüde yararlanabilirsiniz.

ankara klima sökme
ankara klima sökme


Dikmen Klima Montajında ve Sökme – Takmasında Profesyonel Destek


Dikmen klima servisi olarak yalnızca bakım ve tamir hizmeti vermiyoruz. Bu süreçte en çok üzerinde durduğumuz konulardan birisi de klima sökme ve montaj işlemleridir. Bir klimanın yanlış yere monte edilmesi oldukça ciddi problemlere neden olabilmektedir. Hem düşük performansla çalışması hem de zamanla arıza vermesi bu yanlış montaj işlemlerinden kaynaklanmaktadır.


Aynı zamanda firmamız sizlere klima sökme ve takma konusunda da profesyonel destekler sunmaktadır. Hizmet standartlarımız son derece yüksek olması bu süreçte çok dikkat ettiğimiz konular arasında yer almaktadır.


Firmamızın oldukça profesyonel çalışanlarının bulunması her türlü klima servis hizmetinin yerinde ve zamanında verilmesini sağlamaktadır. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalması bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konulardan biridir. Klima servis hizmeti almak isterseniz firmamızla 7/24 iletişim geçebilirsiniz.

ankara klima montajı
ankara klima montajı

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin