0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Samsung Klima Montajı

Samsung Klima Montajı

Samsung Klima Montajı


Samsung klimalar iş yerlerinde ve konutlarda en çok kullanılan klima markalarından biridir. Dayanıklı ve güçlü bir marka olması hemen her yerde farklı boyutlarda bu klimalarının tercih edilmesini sağlamaktadır.


Bir klimadan beklentinizi en iyi şekilde karşılayan Samsung klima modellerinin uygun bir şekilde montajının yapılması gerekmektedir. Bir klimanın uygun bir şekilde montajının yapılması demek o klimanın uzun bir süre boyunca yüksek verimlilikte çalışabilmesi anlamına gelmektedir.


Bu nedenle Samsung Klima Servisi olarak klima modellerinde montaj işlemi yapılırken hem iç ünite hem de dış ünite konusunda oldukça titiz davranılmalıdır. Firmamız Samsung klima montajı konusunda müşterilerine her zaman en iyi kalite standartlarında hizmetler sunmaktadır. Firmamıza 7/24 iletişime geçebilir ve klimanızın taşınması ve montaj işlemleri konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.

samsung klima servisi
samsung klima servisi


Samsung Klima Montajı Nasıl Yapılır?


Samsung klima montajı nasıl yapılır sorusuna yanıt vermek gerekirse öncelikle bu konuda profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Klima Montaj işlemleri sırasında öncelik ve kurulum talimatlarının detaylı bir şekilde okunması gerekir. Bununla birlikte binanın merdivenlerini ve koridorlarına herhangi bir şekilde montaj işlemi yapılmamalıdır.


Klimanın montajının yapılacağı mekânda her türlü elektrik tesisatının kablo çapının uygun bir şekilde döşenmiş olması gerekmektedir. Bununla birlikte bu cihazların yakınlarında buhar veya bir ısı kaynağının bulunmamasına dikkat edilmelidir. Bir diğer önemli konu ise hava dolaşımını etkileyen engellerin tamamen ortadan kaldırılmış olması gerekir. Samsung klima montajı sırasında yükseklik ayarlarına çok dikkat edilmelidir.


İç ve dış ünitenin etrafında engeller olmamasına ve tamamen güneş ışınlarından korunacak şekilde montajını yapılmasına dikkat edilmelidir. Klima iç ve dış ünitelerin kurulumu yapılırken mutlaka verilen şemaya uygun bir şekilde hareket edilmesi gerekir. Firmamız bu konuda sizlere son derece kaliteli hizmet vermektedir.

Samsung Klima Montajı Nasıl Yapılır
Samsung Klima Montajı Nasıl Yapılır