0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Daikin Klima Temizliği

Daikin Klima Temizliği

Daikin Klima Temizliği


Klimalar gün içerisinde en çok kullanılan elektronik cihazlar arasında yer alıyor. Kullanım açısından kolay olmaları ve hava değişimini en iyi şekilde sağlamaları bu klimaların en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Ancak bu cihazların düzgün bir şekilde çalışabilmeleri için mutlaka kullanıcı tarafından bakımlarının düzgün bir şekilde yapılması gerekiyor. Günümüzün en çok tercih edilen markalarından biri olan Daikin klima Servisi olarak daikin klima modelleri de periyodik bakım gerektiren cihazlar arasında bulunuyor. Daikin klima Temizliği konusunda profesyonel bir destek alınması son derece önemlidir.


Her ne kadar evlerde iç ünite Temizliği amatör olarak yapılabiliyor olsa da dış ünite bakımlarının yapılmasında profesyonel destek gereklidir. Firmamız bu konuda sizlere en iyi avantajları sağlayan firmalar arasındadır. Kalite standartları son derece yüksek olan hizmetlerimiz sayesinde son derece yüksek bir performans ile klimaların çalışmasını sağlamanız mümkün olmaktadır.

daikin klima servisi
daikin klima servisi


Daikin Klima Temizliği Nasıl Yapılır?


Daikin klima Temizliği yapılacağı zaman hem iç hem de dış ünitenin göz önünde bulundurulması gereklidir. İç ünitede ön panellerde bulunan filtrelerin uygun bir şekilde yıkanması ve kuruduktan sonra yerlerine takılması gerekiyor. Bunların yanında iç kısımda biriken tozların makine yardımı ile çekilmesi gereklidir.


Dış ünitenin temizlenmesinde ise çok daha titiz davranılması gereklidir. Aynı zamanda bu bakım sırasında olası bir arıza belirtisi varsa bunların da mutlaka tamir edilmesi sağlanmaktadır. Kontroller, ünite temizlikleri, klima gaz dolumu gibi birçok konu bakım süreci içerisinde yerini almaktadır. Klima Temizleme Fiyatları için tıklayınız.

Daikin klima Temizliği konusunda mutlaka hava akımını destekleyen filtrelerin temizlenmesine önem verilmelidir. Aynı zamanda bu temizleme işlemlerinin ayda bir defa yapılması gerekir. En az yılda iki defa temizlenmesi dahi yüksek bir performans ile çalışmasını sağlayacaktır. Bakım sonrasında bakterilerden arındırılmış hava solumak mümkün olacaktır. Firmamız bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

ev tipi klima bakım ücreti
daikin klima temizliği

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin