0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Kızılay Klima Servisi

Kızılay Klima Servisi

Kızılay Klima Servisi; Montaj, Bakım, Arıza, Tamir, Gaz Dolumu, Sökme ve Takma


Kızılay klima servisi olarak her türlü klima tamir bakım hizmetini vermekteyiz. Tüm klima markalarının modelleri konusunda sizlere en detaylı bakım ve tamir hizmetini gerçekleştiriyoruz. Ankara Klima Servisi olarak Klima tamir sürecinde mutlaka müşteri memnuniyetinin yüksek olmasına özen gösteriyoruz. Klima hizmetleri konusunda firmamız dünya standartlarında bir hizmet sunuyor.

Ankara Kızılay Klima bakım hizmetleri doğrultusunda cihazlarınızın yüksek bir performansla çalışmasına önem veriyoruz. Bu süreçte hizmet kalitemiz son derece yüksektir. Kalite standartlarına önem vererek en iyi ekipmanlarla klimaların daha uzun süre yüksek enerji tasarrufu ile çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin bu süreçte herhangi bir sorun yaşamaması için mutlaka klima gaz dolumu gibi teknik detaylar konusunda da tüm hizmetleri sunuyoruz.

ankara kızılay klima servisi
ankara kızılay klima servisi


Kızılay Klima Tamir Hizmetlerinde Profesyonel Firma


Kızılay klima tamir hizmeti veren firmamız sizlere son derece profesyonel çalışmalar sunmaktadır. Bir klimada birden fazla arıza türü bulunabilir. Klimalarınızın özenli bir şekilde tamir edilebilmesi için öncelikle klima arıza kodları içerisinden hangisinin sorun çıkardığını bulmamız gereklidir. Bunun içinde bizlere arıza kaydı bırakırken klimanın ne tür bir sorunu olduğu hakkında ön bilgi vermeniz büyük önem taşımaktadır.


Müşterilerimizin bizlere vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda gerekli tüm ekipmanları yanımızda getiriyor ve klimaların yerinde tamir edilmesini sağlıyoruz. Genellikle birçok arıza gün içerisinde tamir edilerek cihazlarınız kullanıma sunuluyor. Ancak bazen klimalarda parça değişimi gerekli olabilmektedir. Klimalarda parça değişiminin yapılabilmesi için firmamız her zaman markanın modeline uygun orijinal parçaları tercih etmektedir.


Klima yedek parça değişimi konusunda özellikle gereken hassasiyeti gösteren firmamız bu arızanın uzun bir süre yeniden tekrarlamaması konusunda önemli çalışmalar sunmaktadır. Kızılay klima servisi olarak müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyoruz. Bu süreçte sunduğumuz hizmetlerde kalite en çok üzerinde durduğumuz konulardan biridir.

ankara klima tamiri
ankara klima tamiri


Kızılay Klima Bakım Ve Temizleme


Ankara Kızılay klima servisi olarak Kızılay klima bakım hizmeti konusunda firmamız sizlere yılın her döneminde hizmet sunmaktadır. Bir klimanın bakım zamanı geldiğinde ihmal edilmemesi oldukça önem taşımaktadır. Bu süreçte klimalarınızın kusursuz bir şekilde çalışması için her türlü iç ve dış ünite bakımını gerçekleştiriyoruz.


Genellikle bakım hizmetlerini bahar aylarında veriyoruz. Çünkü hem yaza girerken hem de kışa girerken klimalarınızın temizlenmiş olması son derece önemlidir. Kalite standartlarımızın yüksek olması ve müşteri memnuniyetimizin fazla olması hizmet yelpazemizinde geniş olmasını sağlamıştır.


Bakım çalışmalarımız sırasında müşterilerimize klima gaz dolumu konusunda da gerekli hizmetleri sunuyoruz. Bu süreçte firmamız müşteri beklentisine en iyi şekilde karşılayarak sizlere kusursuz çalışan bir klima sunmaktadır.

ankara klima temizleme ve bakımı
ankara klima temizleme ve bakımı


Kurumsal Klima Servis Hizmetleri


Kızılay klima servisi olarak her zaman kurumsal hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bu süreçte cihazlarınızın performansının düşmeden çalışması büyük bir önem taşımaktadır. Klimalar elektrikle çalışan cihazlar olduğu için bakımının yapılması sağlık açısından da önemli bir konudur. Performansı düşük bir klima enerji tasarrufu bakımından sizlere avantaj sağlamayacaktır.


Bu nedenle müşterilerimize her zaman bakım ve temizlik işlemleri konusunda gerekli uyarıları yapıyoruz. Periyodik olarak yılda 2 defa mutlaka klima temizleme hizmeti almanız gerekmektedir. Kurumsal bir klima servis hizmeti veren firma olarak temizleme sırasında filtre ve fanların yoğun bir tozdan arındırılmasını sağlıyoruz.


Klimalarınızın bakımlı olması enerji tasarrufu açısından büyük bir önem taşımaktadır. Kurumsal hizmetler sunan firmamız sizlere bu süreçte her zaman garantili bir klima tamir hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde tamir edilen bir arıza kısa bir süre içerisinde tekrar etmez. Uzun yıllar yeni bir klima almadan eski klimanızı kullanmaya devam edebilmeniz için sizlere tüm bilgi ve eğitimlerimiz dahilin de hizmetler sunmaktayız.

ankara klima gaz dolumu
ankara klima gaz dolumu


Kızılay Klima Servis Fiyatlarımız


Ankara Kızılay klima servis firması olarak müşterilerimize her zaman için gerekli destekleri sunuyoruz. Klima tamiri bir hizmetimiz birincil hizmetimiz olsa da bunun yanında bakım ve temizlik konusunda da gerekli destekleri sunuyoruz. Bizlerden en çok hizmet alınan alanlardan birisi de klima taşıma hizmetidir. Bu cihazlarınızın yerini değiştirmek sanıldığından çok daha zordur.


Amatör bir şekilde taşınmaması gereken klimalarınızın hem iç hem de dış ünitelerinin kusursuz olarak taşınmasını sağlıyoruz. Bu çerçevede sizlere sunmuş olduğumuz klima servis fiyatları sayesinde kolaylıkla tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Sizlere her zaman 7/24 bilgi vermeye özen gösteriyoruz. Ankara Kızılay Klima Servisi olarak profesyonel bir klima tamir hizmeti almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ankara klima sökme
ankara klima sökme

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin