0 312 544 42 86
0532 499 24 84

İzmir Klima Montajı

İzmir Klima Montajı

İzmir Klima Montajı ( Takma)


Klimaların beklenen memnuniyeti sağlaması için doğru bölgelerde kullanılması gerekmektedir. Birçok farklı klima modeli, sahip olduğu özelliklere göre farklı alanlarda kullanım için tasarlanır. Uygun yerlerde uygun klimaların tercih edilmesi ile uzun ömürlü klima kullanımı da mümkün olur. İzmir Klima Montajı (Sökme-Takma) İse sizlere bu konuda gerektiği noktalarda ücretsiz keşif imkânı sunmaktayız.


Klima montajında dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Bu hususlar konusunda detaylı bilgiyi Klima Montajı yazımızda okuyabilirsiniz. Sorunsuz gerçekleştirilen hizmetler neticesinde de klimalardan uzun vadede oldukça sağlıklı koşullarda hizmet almak mümkün olur. Firmamız ile iletişime geçerek sizler de klima montajı için gerekli olacak hizmeti en iyi koşularda sağlayabilirsiniz. İzmir bölgesi genelinde hizmet sürdüren İzmir klima montajı firmamız klima anlamında gerekli her türlü hizmeti sizlere sunar.


İzmir Klima Servisi olarak Klima montaj bölgesi olarak başta Buca, Karabağlar, Konak, Gaziemir, Bornova olmak üzere tüm İzmir’in ilçelerine klima sökme takma hizmeti vermektedir. Klimanızın marka ve modeli fark etmeksizin, Split Klima, Kaset Tipi Klima, Salon Tipi Klimalarınızn Montajlarını en ince hassasiyetler yapmaktadırlar.

izmir klima montajı
izmir klima montajı


İç Ünite Klima Montajı Hizmeti


İç mekânlarda ihtiyacınız olacak klima montajında firmamız sizlere titiz ve özenli hizmetler sunar. Öncelikle iç alanın ölçüsünü alan montaj ekibimiz montaj yapılacak alan için herhangi bir nesnenin bulunmadığı bir bölgeyi tercih eder. Hava akımını göz önünde bulundurarak cihazın en iyi performans sağlayacağı yeri tespit eder.Ayrıca gerekli durumlarda klimanın iç ünitesinin ve dış ünitesinin Klima Temizliğini montajdan önce yapılmaktadır.


İç bölgelerde iç hava akışının tam anlamı ile mümkün olabileceği alanlar klima montajı için uygun olan alanlardır. Uygun olan düz bir zemin tercih edilir ve klimanın gürültüsüz çalışması için gerekli olan her türlü destek hizmeti müşterilerimize sunulur. Klimalar yerden en az 2 metre yükseğe takılırsa oldukça verimli çalışır. En az sağ ve sol kısımdan 5 cm ayrılarak klimanın montajı gerçekleştirilir.

izmir klima temizliği ve bakımı servisi
izmir klima temizliği ve bakımı


Dış Ünite Klima Montajı Hizmeti


Dış ünitelere yapılacak klima montajlarında kondenserin sıcak havayı rahat atabileceği bir yerin tercih edilmesi önemlidir. Yanlış bir yer seçimi cihazın performansı direk etki edeceğinden dolayı Klima Sökme işleminin yapılıp tekrar uygun yere montajının gerçekleşmesi gerekebilir. Eğer bu sıcak hava tıkanırsa bu durumda istenilen soğuma performansı elde edilemez. Bununla birlikte cihaz hararet yapar ve arıza verir. Firmamız kapsamında sürdürülen montaj hizmetlerinde dış alanda en uygun yer tercih edilir.


Etrafında ağaçlandırma ya da çiçeklerin olmadığı bölgelerde klimanın montajı sağlanır. Herhangi bir sıcaklık kaynağı ile temas etmeyen klimalar sayesinde özellikle soğutma anlamında yüksek performans sağlamak mümkün olur. Klima montajı hizmetine ihtiyacınız olduğunda siz de İzmir klima montajı firmamız ile iletişime geçerek memnun olabileceğiniz hizmetler satın alabilirsiniz.

izmir klima gaz dolumu
izmir klima gaz dolumu


Klima Montajında Profesyonel Hizmetler


Klima montajında gerekli hizmeti en profesyonel koşullarda sizlere sunan İzmir klima montajı servisimiz hem iç hem de dış mekân klima montaj hizmetlerinde özenle çalışır. İç mekânlarda montaj aşamasında klima boyutunu dikkatle ayarlayarak yerleştirir.


Olası arızalarda ve klima gaz dolumu için klimanın kapağının açılacağı kadar pay bırakır ve bu durum her anlamda kolaylık sağlar. Montaj öncesinde askıları duvara işaretler ve ikinci bir delik açma riskini ortadan kaldırır. Bağlantı ve geçiş hatlarını da titizlik ile hazırlayan personellerimiz kısa süre içerisinde sizlere en kaliteli montaj hizmetini sunar.


Dış mekân klima montaj hizmetlerinde personellerimiz klimanın her tür rüzgâr ve diğer dış hava koşullarına karşı koruma sağlamasına yönelik her türlü önlemi alarak montaj hizmetini gerçekleştirir. Duvar veya zemin üzerine düz bir şekilde klimanın sabitlenmesini sağlayan ekiplerimiz her türlü güvenliği sağladıktan sonra klimalarınızı çalıştırarak adreslerinizden ayrılır.

izmir klima sökme servisi
izmir klima sökme


İzmir Klima Montajı Fiyatları


İzmir klima montajı hizmetini en uygun fiyatlar ile almak istiyorsanız siz de bize ulaşın. Kapsamlı hizmetlerimizi her daim uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan firmamız her daim sizlerin iyiliğini düşünür ve bütçenize uygun fiyatlar ile montaj hizmetini sizlere sunar.


Karar verdiğiniz klimayı sökülüp takılma yada sadece kurulum ihtiyacınız olan montaj hizmeti için sizler de bize ulaşabilirsiniz. Montaj hizmetinin yanı sıra klimaya gerekli olacak temizlik, bakım ve Klima Tamiri gibi diğer servis hizmetleri için de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İzmir bölgesinde hizmet veren firmamız sizlere konforlu bir yaşam alanı sunar.

izmir klima tamiri servisi
izmir klima tamiri

Yorumlar: 7

Yorumunuzu ekleyin