0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Konak Klima Servisi

Konak Klima Servisi

Klimalar son derece işlevsel elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu cihazların kullanım ömrü belirli bir yıl ile sınırlandırılmıştır. Üretici firmalar her ne kadar marka kalitesini ön plana çıkarsa da bazen kullanıcı hatası bazen de elektriksel problemler nedeniyle klimalar sorun yaratabilmektedir.


Bununla birlikte İzmir klima servisi hizmetleri içerisinde klimaların ömrünü doldurmaktan kaynaklı sorunlarda görülebilmektedir. Konak klima servisi olarak müşterilerimize daima profesyonel hizmetler vermeye çalışıyoruz. Bu alanda klima tamircisi, temizleme ve bakım gibi konularda sizlere en iyi hizmet desteğini sunuyoruz.

İzmir Konak Klima Servisi
İzmir Konak Klima Servisi


Yüksek kalite standartlarında vermiş olduğumuz bu hizmetler sayesinde firmamız oldukça detaylı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Konak klima tamiri konusunda sizlere vermiş olduğumuz hizmetler de her zaman kalıcı ve garantili destekler sunmaya özen gösteriyoruz. Hizmetlerimiz sayesinde klimalarınızın ömrü uzuyor ve yeni bir klima almanıza gerek duyulmuyor.


Konak klima servisi olarak müşterilerimize en iyi kalite de hizmetler vermeye özen gösterirken bu hizmetleri uygun fiyatlarla yapmaya çalışıyoruz. Vermiş olduğumuz klima tamiricisi bakım ve gaz dolumu hizmetlerinde mutlaka müşterilerimize en uygun fiyatlara sunuyoruz. Fiyatlarımız konusunda müşterilerimizin hiçbir şekilde sorun yaşamaması için öncelikle fiyat konusunda bilgi vermeye önem veriyoruz.


Müşterilerimizin onayı dâhilinde klima gaz dolumu, bakım ve tamir gibi işlemleri yerinde çözmeye çalışıyoruz. Klimalarınızda meydana gelebilecek her türlü sorun konusunda bizlerden profesyonel destek alabilirsiniz.


7/24 iletişim numaralarımızdan bizlere arayabilir ve arıza kaydı bırakarak gün içerisinde ekiplerimizin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bizlere bırakılan arıza kayıtlarına aynı gün içerisinde dönmeye büyük bir özen gösteriyoruz.

izmir klima temizliği ve bakımı servisi
izmir klima temizliği ve bakımı


Konak Klima Bakım ve Temizliği Hizmetleri


İzmir’in Konak ilçesinde ve diğer çevre ilçelerde sizlere hizmet sunan firmamız oldukça yüksek standartlarda klima tamir ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Hizmet standartlarımız son derece geniş olup müşterilerimizin beğenilerine en iyi şekilde hitap etmeye özen göstermekteyiz.
Kalite standartları yüksek olan hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz her türlü klima problemini kolaylıkla açabilme imkânı bulmaktadır. İzmir Konak klima temizliği ve bakımı konusunda bizlerden her zaman hizmet alabilme imkânı bulabilirsiniz.


Konak Klima Servisi olarak hizmetlerimiz sırasında müşterilerimize gerekli hizmet garantisini de en iyi şekilde sunuyoruz. Olası bir arızalanma durumunda gerekli tüm bilgileri sizlerle paylaşarak hızlı bir tamir sürecine giriyoruz.


Klimalarınızın sorunsuz ve uzun yıllar çalışabilmesi için mutlaka gerekli bakımların yapılması önemlidir. Yüksek standartlarda bir bakım çalışması sayesinde klimalarınız hem yazın hem de kışın yüksek bir performansla çalışabilir. En iyi performansla çalışan klimalar kişilere yüksek bir enerji tasarrufu olarak geri dönmektedir.


Aynı zamanda mekânlarınızı daha yaşanılır bir hale getirmesi açısından da klimaların belirli periyotlarda temizlenmesi büyük bir önem arz etmektedir. İzmir Konak klima servisi olarak müşterilerimize gerekli her türlü konuda destekler sunuyor ve çalışmalarımızla klimaların daha iyi bir verimlilikle çalışmasını sağlıyoruz.

izmir klima gaz dolumu
izmir klima gaz dolumu


Konak Klima Tamircisi ve Arıza


Klimalar zaman zaman ciddi anlamda sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Bu sorunların başında klima arıza kodları içerisinde yer alan donanım parçalarının bozulması gelmektedir. Klima arıza kodları konusunda son derece deneyimli Klima Tamir firması olan teknik servisimiz sizlere hızlı bir parça değişim süreci sunmaktadır.


Alsancak Klima Servisi olarak kaliteli ve hızlı bir şekilde vermiş olduğumuz bu servis hizmetleri sayesinde klimaların bozulan parçası hızlı bir şekilde tespit ediliyor ve bu parçanın yerine orijinal klima parçası takılıyor. Her markanın parçasının mutlaka uygun şekilde monte edilmesini sağlıyoruz.


Konak Klima Servisi olarak klimanız da ortaya çıkabilecek her türlü sorun konusunda sizlere en iyi desteği sunan firmalardan olmaya çalışıyoruz. Klimaların elektrik aksamlarında kaynaklı problemlerde ya da fan sorunlarında ciddi bir çalışma yaparak aynı sorunun yıllarca tekrar edilmeyeceği şekilde bir çalışma ortaya çıkarıyoruz.

izmir klima tamiri servisi
izmir klima tamiri


Konak Klima Montajı – Sökme Hizmeti


Konak klima sökme takma işlemleri konusunda firmamız sizlere beklentilerinizin çok ötesinde bir destek sunmaktadır. Bir Klimayı farklı bir yere taşıtmak isterseniz önce sökülmesi gerekmektedir. Hem iç ünitenin hem de dış ünitenin oldukça titiz bir şekilde sökülmesi bu süreçte büyük bir önem taşımaktadır.


Firmamız sizlere bu hizmeti oldukça hızlı ve pratik bir şekilde verebilir ve gün içerisinde klimanızı yeni yerine monte ettirebilirsiniz. Klima montajı konusunda İzmir Konak klima servisi olarak sizlere yetkili servis kalitesinde bir destek sunuyoruz. Klimanın en verimli şekilde çalışabilmesi için uygun yer tespiti konusunda da müşterilerimize gerekli bilgileri vermeye özen gösteriyoruz.


Konak klima montajı konusunda da firmamız sizlere gerekli her türlü yardımı sağlamaktadır. Bu süreçte müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız klimalarınızın çok daha uzun bir ömürlü olmasını sağlamaktadır. Montaj sırasında klimanın özellikle dış ünitesinin en uygun yere monte edilmesini sağlıyoruz. Konak Klima Servisi olarak başta Toshiba, Daikin, Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi Klima olmak üzere tüm klima markalarına özel teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin