0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Çiğli Klima Servisi

Çiğli Klima Servisi

Çiğli Klima Servisi; Montaj, Gaz Dolumu, Söküm Takım, Temizlik, Bakım, Tamir ve Arıza


Çiğli klima servisi olarak son derece yüksek kalitede servis hizmetleri vermekteyiz. Çiğli Klima tamirleri olarak tamir hizmeti konusunda müşterilerimizin tüm klimalarının yüksek bir performansla çalışabilmesi için gerekli hizmetleri veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin mutlaka garantili olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Klima servis hizmeti konusunda müşteri memnuniyetini ön bir planda tutan firmamız Çiğli klima bakım hizmetlerini de profesyonel seviyede vermektedir.


Bu süreçte vermiş olduğumuz hizmetler belirli kategorilere ayrılmaktadır. İzmir Klima Servisi olarak Müşterilerimize Çiğli Klima Tamircileri olarak Klima tamir hizmeti yanında klima bakım ve temizleme hizmeti, klima gaz dolumu, klima sökme ve montaj hizmetleri de vermeye özen gösteriyoruz.


Klimalarınızın daha uzun ömürlü olması ve yıllarca mekânlarınızı ısınmasında ve soğutmasında işlevlerini yerine getirebilmesi için firma olarak sizlere en iyi teknik servis hizmetlerini sunuyoruz. Bir yetkili servisten alabileceğiniz hizmetin kalitesinde hizmet sunan İzmir Çiğli klima servisi firmamız üstün bir performans göstermektedir.Çiğli Klimacı olarak en çok tercih edilen Arçelik, Beko, Vestel, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Samsung, Baymak olmak üzere tüm klima markalarını hizmet vermekteyiz.

İzmir Çiğli Klima Servisi
İzmir Çiğli Klima Servisi


Çiğli Klima Servisi Hizmetleri


Çiğli klima servisi hizmeti çerçevesinde müşterilerimizin tüm klima marka ve modellerine gerekli çalışmaları yapabilmekteyiz. Dünyanın en önde gelen klima markalarının üretmiş olduğu tüm modellerin bakım ve tamirini işlemleri firmamız tarafından yapılabilmektedir. Çiğli Klimacı olarak sizlere vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde profesyonelliğe büyük bir önem veriyoruz.


Bu süreçte kaliteye gereken önemi veren Çiğli Klimacı firmamız garantili bir tamir hizmeti sunmaktadır. Çiğli klima tamiri sürecinde onarmış olduğumuz tüm klima parçalarının aynı hatayı vermemesi en çok dikkat ettiğimiz konulardan biridir. Aynı sorun kısa sürede tekrar ederse firmamız bu konudaki gerekli sorumlulukları üzerine almaktadır.


İzmir Çiğli Klima Servisi olarak aynı zamanda klima yedek parça değişimi konusunda da büyük bir hassasiyet göstermekteyiz. Klimalarınız da meydana gelebilecek her türlü problemde sizlere yüksek standartlarda bir hizmet sunuyoruz. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren bir firma olarak Kaliteye her zaman sizlere sunmaya özen gösteriyoruz.

izmir klima tamiri servisi
izmir klima tamiri


Çiğli Klima Temizliği ve Bakımı


Çiğli klima temizliği hizmeti yılda en az 2 defa alınması gereken hizmetlerden biridir. Bu hizmet çerçevesinde mutlaka klimalarınızın iç ve dış ünitesinin tozlardan arındırılması büyük önem taşımaktadır. Özellikle bu cihazların fan ve filtre kısımları tozu en çok çeken bölümleridir.
Fanlarda biriken toz bu fanın ağırlaşmasına ve yeterli düzeyde çalışmasına engel olmaktadır.

Aynı zamanda filtrelerin üzerinde yoğun bir şekilde biriken toz hava akışının yeterli seviyede olmamasına neden olur. Bu süreçte filtrelerin uygun solüsyonlarla yıkanmasına ve kurutulmasına büyük bir özen gösteriyoruz.


Aynı zamanda klimaların iç kısımlarının uygun bir şekilde temizlenmesi işlemini de gerçekleştiriyoruz. Yılda 2 defa temizlenmeyen klimalar mekânlarınıza tozlu hava üfleyerek sağlığınızın ciddi anlamda bir riske girmesine neden olmaktadır. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde her zaman dünya standartlarını göz önünde bulunduruyoruz. Klima temizliği ve hijyeni konusunda firmamızdan en güvenilir hizmetleri alabilirsiniz.

izmir klima temizliği ve bakımı servisi
izmir klima temizliği ve bakımı


Çiğli Klima Montaj Sökme Takma Taşıma Servisi


Çiğli Klimacı olarak Çiğli ve çevresinde hizmet veren klima servisi firmamız sizlere her konuda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Çiğli klima servisi olarak klimalarınızın uygun bir şekilde klima montajının ve sökümünün yapılmasını da sağlıyoruz. Sökme işlemleri genel olarak taşınma sırasında gerçekleştirilmektedir.


Bir evden başka bir eve taşınmak isteyen kişiler bizlerle iletişime geçtiklerinde taşınma gününden bir gün önce geliyor ve klimaların mekânınızdan sökülmesine sağlıyoruz. Aynı şekilde yeni taşınacağınız bina içerisinde de klimalarınız için uygun bir montaj işlemi gerçekleştiriyoruz.


Çiğli klima kurulumu sırasında mutlaka montajdan kaynaklı olabilecek sorunların da göz önünde bulundurulmasını sağlıyoruz. Bu sorunlar klimaların yüksek performansla çalışmasının önündeki en büyük problemlerdir. İç ünitenin yanlış bir yere kurulması hava akımının düzenli bir şekilde ortama yayılmasına engel olabilir. Bu nedenle Çiğli klima servisi olarak klimalarınızı kurarken mutlaka doğru yere kurulması konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

İzmir Klima Montajı
İzmir Klima Montajı


Çiğli Klima Servis Fiyatları


İzmir Çiğli klima servisi olarak müşterilerimize ulaşılabilir fiyatlar sunmaktayız. Bu fiyatları sunarken müşterilerimizin bütçesine uygun davranmaya özen gösteriyoruz. Ancak fiyatlarımızı belirleyen birtakım unsurlar bulunmaktadır. Çiğli klima tamir fiyatları belirlenirken parça değişiminin yapılıp yapılmaması, tamiratın yerinde yapılıp yapılmaması, tamirat sürecinin zorluk derecesi gibi birçok unsur göz önünde bulundurulmaktadır.


Eğer klima yedek parça değişimi yapılacaksa bu parçanın markanın kendi modeline uygun orijinal parça ile yapılmasına büyük bir özen göstermekteyiz. Fiyatlarımızı etkileyen diğer unsur ise klimanın bakım ve temizliği sırasında yapılan çalışmalardır. Aynı zamanda klima gaz dolum fiyatları dağ diğer işlemlere göre farklılık gösterebilmektedir.


Klimalarınız için bakım ve tamir hizmeti almak isterseniz firmamızdan gerekli hizmetleri sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda klima temizliği, gaz dolumu, klima sökme ve kurulum işlemleri konusunda da sizlere gerekli detayları sunmaktayız.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin