0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Midea Klima Servisi

Midea Klima Servisi

Yaşam alanlarının daha kullanışlı hale getirilebilmesi için klima kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Her mevsim farklı etkileri sayesinde klimalar tüm mekânların vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Klima kullanımı konusunda insanların daha bilinçli hale gelmesi bu cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.


Bununla birlikte en iyi markalar tarafından üretilen klimalar uzun yıllar boyunca kullanılabilme avantajı sunmaktadır. Midea klima servisi olarak bizler de gerekli bakım ve tamir işlemlerini yerine getirerek klimalarınızın çok daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız. Klimalar belirli bir yıl ömrünü tamamladıktan sonra çeşitli arızalar ortaya çıkarmaktadır.
Klima arıza kodları konusunda firmamız son derece profesyonel çalışmalar ortaya çıkarmaktadır. Bu arıza kodlarının önce tespit edilmesi daha sonra ise ne tür bir tamir işleminin gerçekleştirileceğine karar verilmektedir. Klima servisi olarak müşterilerimizin evlerinde ve işyerlerinde kullanmış oldukları cihazlarının çok daha uzun sürelerce arızalanmadan kullanılmasını sağlıyoruz.

midea klima servisi :bakım, arıza, montaj, tamir
midea klima servisi


Midea Klima Servisi Tamiri Hizmeti


Midea klima servisi olarak birçok farklı klima arızası konusunda müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Klimalarda en çok görülen arızaların başında fan ve kompresör arızaları gelmektedir. Klimalarda görülen bu fan ve kompresör arızalarının giderilebilmesi için mutlaka profesyonel bir Klima Tamir servis hizmeti almanız gerekmektedir.


Bazen fanların ve kompresörlerin tamir edilememesi bu donanım parçalarının orijinal klima parçaları ile değiştirilmesini gerekli hale getirmektedir. Firmamızın en çok karşılaştığı klima arızaları içerisinde elektrik kaynaklı arızalar da bulunmaktadır. Bazen şartelinde bulunan bir arıza bazen de diğer elektrik aksamlarından kaynaklanan sorunlar klimalarının çalışmasının önündeki en büyük engel olmaktadır.


Klimalar bazen çok yüksek sesle çalışabilmektedir. Hem iç ünitede hem de dış ünite de meydana gelen bu yüksek ses insanların hayatını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Yüksek sesle çalışan klimalar konusunda da yine İzmir Midea klima servisi firmamızı arayabilirsiniz.


Media Klimalarında Bakım Çalışmaları


Midea klimalarında bakım çalışmalarının yapılması büyük bir titizlik gerektirmektedir. Yılın belirli dönemlerinde periyodik olarak yapılması gereken bu bakım uygulaması klimanın ömrünü uzatmak ile kalmaz aynı zamanda hem kışın hem de yazın yüksek bir enerji tasarrufu ortaya çıkarır.


Klimaların bakımı sırasında olası bir arıza riski varsa bu önceden görülerek ilerleyen süreçte ortaya çıkacak olan arızaların giderilmesini sağlar. Personellerimiz bakım çalışmaları sırasında tüm klimanın iç ve dış ünitesini elden geçirmekte ve sizlere daha işlevsel bir cihaz sunmaktadır.


Klima bakımı konusunda firmamızın profesyonel hizmetlerinden yılın her döneminde faydalanabilirsiniz. Ancak bu alanda uzun yıllardır hizmet veren bir klima servisi firması olarak bakımların ilkbahar ve sonbahar aylarında yapılması gerektiğini düşünmekteyiz. Ancak her mevsim de bu bakım ve temizleme işlemlerini en iyi şekilde yerine getirebiliriz. Düzenli bir şekilde çalışan klimalar her zaman için yüksek verimlilik ve düşük enerji kullanımı anlamına gelmektedir.

klima filtre temizleme
klima filtre temizleme


Midea Klima Temizleme Hizmeti


Midea klima temizleme hizmeti konusunda mutlaka personellerimiz gereken özeni göstermektedir. Klimaların hem iç ünitesinin hem de dış ünitesinin detaylı olarak temizlenmesi en çok dikkat ettiğimiz noktalar arasında bulunmaktadır.


Klima temizliğinde dikkat edilen en önemli unsurlar arasında fan ve filtreler bulunmaktadır. Ön panelin hemen arka kısmında yer alan filtreler tüm sene boyunca mekândaki tozu çekerek üzerinde biriktirmektedir. Bu tozlar periyodik olarak temizlenmediğinde klimalar belli bir zaman sonra bulunduğunuz ortama tozlu bir hava üflemek zorunda kalacaktır.


Aynı zamanda sıcak ve soğuk havanın tam randımanlı bir şekilde küflenmesine de engel olacaktır. Periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz klima temizliği hizmeti sayesinde cihazlarınız hem sağlıklı hem de yüksek bir performansla çalışma olanağı bulacaktır. Ayrıca Firma olarak klima temizliği yaparken klimaların gazlarını da ücretsiz kontrol ediyor gerekli durumlarda ise Klima gaz dolumunu gerçekleştiriyoruz.


Midea Klima İç Ve Dış Ünite Montajı


Midea klima servisi olarak müşterilerimizin bizlerden en çok istediği hizmetlerden birisi de klima sökme ve klima montajı hizmetleridir. Bu konuda sizlere profesyonel bir destek sunuyor ve evinizdeki ya da işyerinizdeki klimalarının sökme ve montaj işlemlerini uygun koşullarda yerine getiriyoruz.


Kaliteli ve yüksek standartlarda bir klima montaj hizmeti almak isterseniz 7/24 bizleri arayabilirsiniz.Klima Sökme işlemi tamamlandıktan sonra en uygun yere montajının yapılabilmesi için mutlaka mekânda bir analiz gerçekleştiriyoruz. Bu analiz çapında klimanın konumlandığı yerden en iyi performansı sağlamasını öngörüyoruz.


Midea Klima Servisi olarak, böylece hem klimalarınız daha yüksek bir verim alabiliyor hem de evinizdeki estetik görünümün bozulmamasını sağlıyoruz. Aynı konu klimanızın dış ünitesi için de geçerli olmaktadır. Dış ünitelerin genellikle pencere altlarına ya da balkon dışına monte edilmesini sağlayarak bu büyük cihazların evinizde kalabalık yaratmasının önüne geçiyoruz.

midea klima montajı servisi
midea klima montajı


Midea Klima Servis Fiyatları


Klimalar çeşitli durumlarda bakım gerektiren ve zaman zaman arızalanarak tamir hizmeti isteyen cihazlardır. Bu cihazların profesyoneller tarafından yetkili servis kalitesinde eski haline çevrilmesi için belirli fiyatların ödenmesi gereklidir.


Midea klima servisi olarak müşterilerimize sabit bir fiyat teklifi sunmakla birlikte mutlaka ulaşılabilir fiyatlar vermeye özen göstermekteyiz. Bu süreçte müşteri memnuniyetine her dZaim önem veren firmamız fiyatlandırmaları mutlaka verilen hizmetin detaylarına uygun bir şekilde sunmaktadır. 7/24 firmamızdan klima servis hizmeti alabilirsiniz. Göktürk Klima Servisi olarak Firma olarak Markanın Özel Teknik Servisliği Yapıyoruz.

Klima Temizliği
Klima Temizliği

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin