0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Buca Klima Servisi

Buca Klima Servisi

Buca Klima Servisi


Klimalar ortamlarda gerekli olan ısı dengesini sağlamak için kullanılan profesyonel beyaz eşyalar arasında yer alır. Klimanız da birçok eşya gibi kullanıma bağlı olarak bakım ve temizlik hizmetine ihtiyaç duyar. Belirli dönemlerde yaptıracağınız klima bakımı ve temizliği ile sizler de daha uzun süre klimalarınızı güvenle kullanabilirsiniz.


Klimaların düzenli olarak bakımı yaptırılmazsa, hava filtrelerinin tıkanması sonucu ortamlarda kirli bir hava ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum sağlık başta olmak üzere birçok ciddi alanda sorunlar yaşamanıza neden olur. Buca klima servisi hizmetlerimizi tercih ederek sizler de yaz, kış güvenle ve memnuniyetle kullanacağınız klimalara sahip olabilirsiniz.

buca klima servisi
buca klima servisi


Klima Bakım ve Temizlik Hizmetleri


İzmir Buca klima servisi hizmetlerimiz ile sizlere ihtiyacınız olabilecek her tür klima hizmetini sunuyoruz. Hem bakım hem tamir hem temizlik hem de ihtiyacınız olacak her türlü hizmet için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Klimalarınızın bakımı için yılın belirli dönemlerinde iki kez bizi tercih ederek ileride oluşabilecek her tür arızaya karşı önlem alabilir ve hali hazırda arızalarınız bulunuyor ise bunlara da ekonomik yollardan çözüm üretebilirsiniz.


Bahar dönemlerinde tercih edeceğiniz bakım hizmeti klimalarınızı daha uzun süre kullanmanıza fırsat verir. Firmamızı tercih ederek klimalarınızın aksamlarını kontrol ettirebilir, elektrik bağlantılarını güvene alabilir ve klimanızda gerekli olacak her tür destek hizmetini sağlayabilirsiniz. Buca genelinde hizmet veren klima bakım, temizlik ve montaj hizmetlerimiz sizlere profesyonel ekipleri ile güvenilir bir hizmet sunar.

İzmir Klima Servisi
İzmir Klima Servisi


Klima Tamir ve Arıza Destek Hizmetleri


Klimalarınızda meydana gelen her tür arızada teknik destek ihtiyacınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Buca ve semti olan Şirinyer de Başta olmak üzere tüm İzmir yürüten firmamız sizlere kapsamlı Buca klima tamir hizmetleri sunar. Klimalarınız incelendikten sonra arızaya neden olan parçalar tespit edilir ve sorun kısa sür içerisinde giderilir. Klimanızı yerinden oynatmadan uzmanlarımız yerinde müdahale ile aynı gün içerisinde klimalarınızı çalışır vaziyette sizlere teslim eder.


Gerekli olduğu durumlarda parça değişimi hizmeti de müşterilerimize sunulmaktadır. İzmir Klima Servisi olarak yapmış olduğumuz tamir hizmetinde Başta Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi, Daikin ve Demirdöküm Klimarın tüm klima markalarının Orijinal yedek parçası kullanılmaktadır. Ayrıca servis olarak yapmış olduğumuz parça değişimi ve işçiliklere 1 yıl servis garantisi vermekteyiz.


Klima Gaz Dolumu ve Fan Temizliği Hizmetleri


Buca klima servisi kapsamında klimanızın bakımının yanıda ücretsiz olarak sağladığımız klima gaz kontrolü sırasında tespit edilen eksik olan Buca Klima gaz dolumu hizmeti de sizlere sunulmaktadır. Klima gazı genelde belirli bir ömre sahiptir ve kullanıma bağlı olarak zamanla azalır ve tükenir. Gazın bittiği noktada ise yeterli ısıtma ve soğutma performansını sunmaz. Böyle durumlarda ihtiyacınız olacak gaz dolum hizmeti için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

izmir klima sökme
klima sökme


Klima Montaj Hizmetleri


Klima montajı dikkat ve titizlik gerektiren bir iştir. Bununla birlikte teknik anlamda da donanımlı personeller aracılığı ile alınması gerekir. Klima için gerekli olacak her türlü hizmeti sizlere sunan Buca klima servisimiz adresinize ulaştıktan sonra öncelikle klimalarınızın kullanım kılavuzunu gözden geçirir ve en iyi hizmet vereceği yeri tespit ederek klimalarınızı bu bölgeye sabitler. Buca Klima Montaj servisimiz klimanın modeline göre ister tavan, ister duvar ister diğer bölgelerde gerek olacak montaj hizmeti için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca İzmir Buca Klima Servisimize sadece montaj için değil Buca Klima Sökme – Takma İşlemi içinde başvura bilirsiniz.


Buca Klima Servisi Fiyatları


Klima servis hizmetlerinde eğer yabancı firmalar tercih ederseniz maliyetlin ve hizmetin çok üzerinde ödemeler ile karşılaşabilirsiniz. Güvenilir hizmetler için tanıdık olan ve referansı kuvvetli hizmet firmaları ile iletişime geçmeniz gerekir. Sektörde uzun yıllardır hizmetleri ile güven veren Buca klima servisi firmamız sizlere en ekonomik fiyatlar kapsamında en kaliteli hizmeti sunar.


Bütçenizi zorlamayan fiyatlar ile gerekli olacak her tür klima bakımı, tamiri, montajı ve temizliği hizmetini almak için sizler de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Klimalarınızın ömrünü uzatmak ve sağlıklı koşullarda son derece konforlu ortamlarda yaşama keyfine sahip olmak için sizler de klima servisi hizmetlerimize ulaşın.

klima servisi
klima servisi

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin