0 312 544 42 86
0532 499 24 84

Antalya Klima Servisi

Antalya Klima Servisi

Antalya Klima Servisi; Bakım, Tamir, Arıza, Montaj, Gaz Dolumu, Sökme ve Takma


Klima yaz ve kış aylarında en fazla kullanılan cihazlar arasında yer alıyor. Bu cihazların son derece işlevsel olması ve insan yaşamını daha da kolay bir hale getirmesi son derece önemli özellikleri arasında yer alıyor.


Ancak bu cihazların da belli nedenlere bağlı olarak sorun çıkardığı görülebilir. Klima tamiri gerektiren durumlarda Antalya Klima Servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız her türlü klima arızasında sizlere zamanında ve yerinde hizmet vermektedir.


Antalya ve çevresinde yaşayan kişiler klimalarının periyodik bakımından klimanın arızasına kadar her konuda bizlere danışabilirler. Çalışanlarımız klima tamiri konusunda son derece eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Her türden klimanın tamiri konusunda müşterilerimize profesyonel bir destek sağlıyoruz. Antalya klima tamiri ve bakımı için yılın her döneminde bizlerden hizmet alabilirsiniz.

antalya klima servisi
antalya klima servisi


Antalya Klima Arızaları


Antalya klima servisi olarak birçok klimanın bakım ve tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde en çok dikkat ettiğimiz konu klimanın ömrünü uzatacak şekilde bir çalışma yapmaktır. Kalite standartları son derece yüksek olan klimalarda dahi görülebilen sorunlar şu şekildedir:


• Klimaların gazının bitmesi
• Elektrik aksamlarında çıkan sorunlar
• İç ve dış ünitede yüksek gürültü
• Filtrelerin tozlanması
• Soğuk ve sıcak hava vermemesi
• Montajından kaynaklı sorunlar
• Kullanıcı hatası kaynaklı sorunlar


Hemen her klimada görülen bu sorunlar kullanıcı açısından son derece rahatsız edici bir durumdur. Klimalar çalışıyor olmasına rağmen bu tarz bir klima arızası ile karşılaşırsanız Klima Arıza Servisi firmamız ile iletişime geçmeniz sorunun daha da büyümesinin önüne geçecektir.

antalya klima tamiri
antalya klima tamiri


Antalya Klima Tamiri


Antalya Klima Tamiri konusunda profesyonel olarak hizmet veriyor ve gereken durumlarda klima temizliği ve bakımı hizmeti de veriyoruz. Firmamız Antalya ve çevresinde yaşayan herkesin klimalarında çıkan sorunları kısa süre içerisinde gideriyoruz.


Antalya klima servisi olarak müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor ve bu süreci kolay bir şekilde atlatmanıza yardımcı oluyoruz. Kaliteli bir hizmet alabilmeniz için her türden ekipman ve donanıma sahip bir firmayız. Müşterilerimize uzun yıllar sorunsuz bir hizmet vermeye önem veriyoruz.

antalya klima gaz dolumu
antalya klima gaz dolumu


Antalya Klima Gaz Dolum


Klimaların yüksek performans göstermesi için periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Özellikle klima gazı, bakım sırasında büyük önem verilmesi gereken bir konudur. Gazı azaldığında klimaya tekrar doldurulmazsa cihazınız yeterli soğutma yapmayacaktır. Yaz aylarında sıcak hava üfleyerek kendinizi daha bunalmış hissetmenize neden olur. Antalya klima gaz dolumu konusunda firmamızdan her zaman hizmet alabilirsiniz.


Ev klimalarında, klimanın özelliklerine göre gazının bitmesi genellikle 2 veya 3 yıl sürer. Yıllık periyodik bakım yaptırdığınızda, klimaların gazı tamamen bitmeden gaz durumunu görme şansınız olur. Aynı zamanda bakım sırasında tükenen gaz yeniden doldurulur. Antalya klima servisi gaz dolum hizmetinde sizlere profesyonel ve yerinde hizmet vermekteyiz

antalya klima montajı
antalya klima montajı


Antalya Klima Montajı


Klimalar her mekânın en çok işleve sahip cihazlarından biridir. Hayatı kolaylaştırması ve günün verimliliğini artırması klimaların en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Ancak klimaların zaman zaman başka bir yere taşınması gerekebiliyor. Böyle durumlarda Antalya Klima Montajı hizmeti almanız gerekiyor.


Antalya Klima Servisi olarak klima montajında dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta vardır. Bu montaj işlemleri yanlış yapıldığında klimadan yeteri kadar verim alınamaz. Aynı zamanda kişiler bu süreçte daha yüksek faturalar ile karşı karşıya kalabilir.


Bu nedenle de klima çalışmasının yüksek standartlarda olabilmesi için mutlaka Antalya klima montajı hizmeti almanız gerekir. Antalya Klima Sökme ve Takma hizmetini firmamız hem hızlı hem de güvenilir standartlarda sizlere vermektedir.

antalya klima bakımı
antalya klima bakımı

Antalya Klima Bakımı Nasıl Yapılır?


Birçok klima kullanıcısı için Antalya Klima Bakımı nasıl yapılır sorusu yanıt aranılan bir sorudur. Bu süreçte verdiğimiz hizmet kapsamında şu noktalara dikkat ediyoruz:


• Hava filtrelerinin bakımı
• Hava akımını destekleyen filtrelerin bakımı
• Elektrik tesisatlarının kontrol edilmesi
• Fan ve pervane temizliği
• Görüntü ve ses kontrolü
• Eksik gazı varsa şarj edilmesi
• Soket bağlantılarının kontrol edilmesi
• Yüksek ve alçak basınç değerlerinin kontrol edilmesi


Bunların yanında drenaj tavası ve hattının temizliğinin yapılması gibi çok teknik konularda gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Antalya Klima Servisi olarak bu süreçte son derece titiz çalışmalar yapıyor ve bakım sürecini sizin için daha da kolay bir hale getiriyor.

Yorumlar: 14

  1. […] evde bakım yaparken yalnızca filtreleri yıkamak ile yetinir. Oysa profesyonel hizmet veren Antalya Klima Servisi firmamız bu süreçte çok daha titiz davranır. En iyi şekilde verilen klima bakımı ve […]

Yorumunuzu ekleyin